Постинг в ТГП спосіб для новачків

Я вважаю що при мало-мальськи грамотному підході не заробити на ТГП просто неможливо, що й було доведено нами шляхом слідчого експерименту :) Нижче викладається методика цього експерименту.

Для початку, кілька моментів, які я б просив усвідомити собі перед прочитанням цього тексту:
Ця стаття призначена для новачків, які не представляють з якого кінця взагалі братися за постинг в ТГП, але вже як мінімум вивчили термінологію. Якщо ви вже маєте деякий практичний досвід, стаття швидше за все нічого нового вам не скаже.
Тут не розкривається секрету як заробити мільйон за два дні, витративши 15 хвилин. Максимум на що претендує ця стаття - кілька систематизувати зусилля новачка, який намагається заробити перші сотку баксів в цьому бізнесі.


Метод, викладений у цій статті, має тільки одна перевага - він працює так як описано. Я не претендую навіть на оптимальність цього методу, все можна зробити набагато якісніше при невеликій фантазії і мінімальному досвіді.
Деякі знання (про які сказано нижче) для користування цим методом все ж потрібні. Але всі ці знання легко отримати читаючи статті на ресурсах і факи на Master-X наприклад. Нічого позамежного від вас не потрібно. Я не роз'яснюю термінологію в статті, оскільки вважаю що якщо у вас не вистачає бажання і терпіння знайти невідомі терміни і розібратися в незрозумілих словах, то у вас все одно нічого не вийде.
Тепер переходимо безпосередньо до розгляду проблеми. Новачкові (будь) слід запам'ятати накрепко кілька речей:
Вивчіть англійську. В інтернеті без нього взагалі важко, а в цьому бізнесі подвійно. Можна в теорії обходитися без знання мови, але воно дуже здорово допомагає. Вчити мову можна і по ходу роботи, але тоді будьте готові до подвійної навантаженні, оскільки доведеться перший час постійно користуватися словником.
Вивчіть в мінімальному обсязі мову HTML. Ось це вже обов'язкова умова, без нього ви просто нікуди не підете. Ви повинні вміти хоча б звіряючись з довідником намалювати просту таблицю.
Запасіться терпінням. Основне для того щоб почати працювати в цьому бізнесі як не дивно - не мізки. Мізки потрібні коли ви захочете заробити багато. А для мінімального заробітку і для того щоб зробити цей бізнес для себе рентабельним не потрібно нічого крім посидючості і терпіння. Але зате останніх потрібно в надлишку.
Привчіть себе читати правила від корки до корки, до тих пір поки у вас дійсно не з'явиться досвід, що дозволяє пробігати їх мигцем. Це буде шалено нудно без п.3 і шалено працю але без п.1
Не полінуйтеся дізнатися і прочитати хоча б про один-два фінансових сервісах і системі вебмані. Це вам знадобиться буквально відразу ж.
Після того як початкові пункти ви виконали, можна переходити до наступного етапу :)
Вибрати спонсора та зареєструйтеся у нього. Спонсор потрібен дає фріхост з можливістю прив'язки свого домену та 30-50 сетів фріконтента. Ніша за великим рахунком не важлива, але бажано щоб це кількість фріконтента було в одній ніші. Знайдіть і прочитайте мінімум інформації про цю нішу. Вам потрібно знати ключові слова для неї, представляти про що вона і в чому її основна особливість, які ніші найбільш близькі до обраної. Не соромтеся запитувати у спонсора, але постарайтеся задавати питання по справі. Наприклад, доречно буде попросити у спонсора Деск для галер, але недоречно буде питати: "я тут вчора зареєструвався, і що мені тепер робити?"
Визначтеся зі структурою каталогів. Цю структуру ви потім заллєте 1:1 на хост. Структура повинна бути такою, щоб у неї легко можна було додавати нові галереї та користуватися при цьому стандартними шаблонами для галерей. Наприклад:
../
banners
recips
gallery1
gallery2
...
galleryN


Замість galleryX можна використовувати імена моделей, абстрактний набір букв і цифр ... що завгодно. Головне тут - щоб всі каталоги з галереями лежали в одній Дірк і щоб вони всі перебували в одному положенні по відношенню до Дірк banners, де лежать ваші банери і recips, де лежать графічні ресіпи ТГП. Тоді в індексах будь гальорки ви зробите посилання на ресіпи наступним чином: {a href = http://cooltgp.com} {img src =.. / Recips / colltgpimg.jpg} {/ a} незалежно від того яка це у вас за рахунком галерея. Для чого це потрібно, зрозумієте нижче. Можете розміщувати каталоги по-іншому, головне щоб шлях доступу до всієї службової графіки був однаковим з будь галереї.
3. Після того як визначилися з нішею і структурою каталогів, зберіть в один список всі ТГП, що знаходяться в каталозі Master-X в розділі даної ніші. Потім пройдіть по цих ТГП, знайдіть на кожній лінк webmasters, submit galleries, submit або щось подібне. Якщо не знаходите - то або погано шукаєте (ці лінки часто бувають дуже дрібними і заховані в найнесподіваніших місцях), або це не ТГП, а Сиджей. Якщо так і не знайшли потрібного лінка, то просто виключите цю ТГП зі списку. Якщо знайшли - збережіть графіком або текст ресіпа. Побудуйте готовий лінк для ресіпа (див. вище) щоб не робити потім зайву роботу, просто зробити копі / пейст коли цей ресіп знадобиться. Окремим списком збережіть ТГП які не вимагають ресіпа. Для кожної ТГП збережіть адресу її сабміт-сторіночки. В результаті у вас швидше за все залишиться 50-150 ТГП (в залежності від ніші). Походіть по гальорці на цих ТГП, подивіться як вони побудовані. Коли відчуєте що зможете самі зробити щось подібне, у найпростішому варіанті, переходьте до наступного етапу.
Навчіться робити тумбнейли для фоток. Найпростіше мабуть користуватися для цього програмою arles - http://www.digitaldutch.com/arles/ Тумбнейли будуть вам потрібні для того щоб відображати під ними лінки на повноформатні картинки. Зробіть тумбнейли для кожного сету і складіть їх поруч з фотками, дотримуючись той же принцип - все одно куди їх класти, головне щоб скрізь однаково, щоб використовувати в шаблонах відносний шлях.
Купіть домен. Найпростіше це зробити, перевівши необхідні гроші на вебмані з обмінного пункту у вашому місті, після чого або перекинувши гроші на фетхард і зробивши віртуальну кредитку, або взявши домен у реселера, який працює через вебмані. Візьміть у спонсора хост, прив'язавши до нього свіжокупленими домен, а також попросіть налаштувати вам емейл на цьому домені. Тепер у вас є майже все для початку роботи :)
Створіть темплейти (шаблони) для галер. Зверху зробіть порожню табличку з 3 осередків, нижче пустіть текстовий лінк на спонсора, потім звичайним прямокутником блок з контентом, під блоком - банер з текстовим лінком. Покажіть темплейти в розділі "для новачків" на будь-якому форумі (природно вже на хості, з залитими тумбнейламі, фотками і банерами), запитаєте що тут необхідно поправити щоб уникнути найбільш поширених помилок, уважно прочитайте зауваження які вам висловлять, поправте гальорку відповідно до них і добийтеся відповіді "ось тепер можеш пробувати постити". Бажано повторити таку процедуру 3-4 рази з різними шаблонами, щоб можна було міняти дизайн галер час від часу.
Відецензовані шаблон можна починати заповнювати ресіпамі. Для цього побийте весь ваш список ТГП по 3 штуки (можна підряд, можна якось по-іншому, неважливо, головне щоб кожна ТГП зустрічалася в цій розбивці рівно один раз). Є одне виключення - дуже великі ТГП (thehun, worldsex etc.) Краще тримати окремо від інших, і постити до них тільки з їх власним ресіпом (просто залишіть порожніми крайні осередки для ресіпов, заповнюючи середню ресіпом цієї ТГП). Після чого вставте по три ресіпа в осередку, зберігаючи кожен раз ваш індекс за новим номером. Наприклад, якщо вихідний файл називається index.html, то збережіть індекс з лінками для першої групи як index01.html, для другої групи як index02.html і так далі. У результаті у вас буде кілька десятків індексів, кожен зі своїми ресіпамі. Знову поправка - для дуже великих ТГП має сенс називати індекси по імені цієї ТГП (index_hun.html, index_worldsex.html etc.). Плюс безресіпний індекс (з якого робили всі копії). Відзначте прямо в списку ТГП, розбитому в групи по 3, який індекс відноситься до якої групи. Безресіпний індекс відзначте в групі безресіпних ТГП. Залишилося зовсім трохи - і можна починати постити :)
Зробіть загальний профіль постера, а також профіль до кожного сету контенту. Зручніше це робити в Ексель, але тут вже я вам не порадник :) Загалом профілі має бути ваше мило (на тому домені який ви купили), ваш нік. В профілі галереї - дескріпшен і категорії в які її переважніше сабміта, а також урл галереї за замовчуванням (звичайно index.html в тій директорії де галерея лежить на хості).
Поїхали :) У вас є купка індексів. Беремо сьогоднішнє число і додаємо його в кінець кожного назви індексу. Вийде щось типу index_10012004.html, index01_10012004.html і так далі. Ось ці індекси заливаємо на хост в Дірку з галереєю яку хочемо сабміта сьогодні. Далі йдемо за нашим списком ТГП, розбитому по 3 штуки. Дивимося який індекс нам потрібен для конкретної ТГП, відкриваємо урл в сьогоднішній галереї з цим індексом (для перевірки, заодно дивимося вантажаться Чи ресіпи, чи не забули чого і т.д.). Йдемо на сабміт-сторінку і забиваємо дані із загального профілю і профілю галереї. Ну що писати в графу "gallery url" я думаю ви й самі здогадуєтеся - той урл який відкрили для перевірки :) Просабмітів галерею в 3 ТГП, відкриваємо наступний блок, не забувши змінити номер індексу, перевіряємо ресіпи, сабміта ... і так поки не скінчиться список. У безресіпние ТГП сабміта сьогоднішній безресіпний індекс. Після напрацювання деякого навику сабміт руками в 50-100 ТГП у вас буде займати години 3-4 в день (з перекурами і випиванням пари чашок кави в перервах).
Як тільки напрацюєте перший десяток галерей - не соромтеся писати власникам ТГП і просити партнерські акаунти. В принципі можна обнаглеть і просити їх відразу, якщо у вас готові галереї для прикладу (потрібно не менше 3-4). Досить часто дають. Дані по партнерським акаунтів вносите в список ТГП, поряд з адресою сабміт-сторіночки.
Продовжуйте постити щодня поки не побачите результат - далі вже самі вирішите, треба вам це чи ні :)
Ну і хочеться відзначити ряд поширених помилок.
Не користуйтеся сабміттерамі, принаймні спочатку. Удавана легкість обернеться в підсумку повним нерозумінням того що ви робите (сабміттери по суті роблять те що я описав, але ви не зрозумієте що і навіщо робиться, а значить нічому не навчитеся). Плюс ви будете постити набагато якісніше ніж найкращий сабміттер, а значить і якість вашого траф буде вище. Пізніше, коли зрозумієте як проходить постинг, можна підключати сабміттери для економії часу і постинга в менш цінні для вас ТГП. Але ще раз повторюю - не робіть цього на першому етапі.
Не бійтеся. Те ж саме проробляють щодня тисячі вебмайстрів. Значить зможете і ви.
Через якийсь час настане відчуття що тепер ви знаєте все. Це помилка. Не забувайте ретельно перевіряти кожен постинг як мінімум протягом двох-трьох місяців, бажано довше. Інакше одного разу напореться косяків і можете втратити вже набуті партнерські аккауни.
Не полінуйтеся підготуватися до постинг як слід - це заощадить вам десятки, якщо не сотні, годин на самому постінгу. Підготовка забере у вас тиждень, а кожен постинг погано підготовлених галерей буде займати на 3-4 години більше, іноді ви взагалі не зможете укластися в один день. Але тільки готуєтеся ви один раз, а постите постійно. От і порахуйте.
Ось коротко і все. Я намагався написати якомога докладніше і зрозуміліше, але цілком міг упустити якісь деталі. Якщо ви дійсно хочете працювати, то розберетеся в бракуючих дрібницях самостійно. Якщо не хочете - то навіщо ви це все читали? :)


Наостанок відповім на питання який ви все одно поставите: яких результатів чекати. Нічого позамежного, користуючись цією методикою, початківець вебмайстер зможе без великих напрягів заробити $ 100-150 за перші пару місяців. Але не треба сприймати це як письмові гарантії і стукатися до мене в аську з обуреними криками "чому я не зміг?!" якщо у вас не вийде. Людина, який користувався цією методикою під моїм керівництвом - зміг. А за вас я відповім ать не збираюся, тут все самі великі хлопчики :)

Дивіться також


29 ноября 2021 года

Можливо Вас зацікавить

Цифровий гаджет-гаманець з RFID тегами на склі авто

або ще більш мобільний фаст-фуд у вікнах drive-in Міні-гаджет, який зчитує дані про вашу банківську карту технології рідерів RFID, який

View

Взуття топлес для літніх

Ще один футурологічний концепт в категорії \"товари для літніх\" - чесно заслужив свою нагороду переможець конкурсу дизайнерів \"red dot award\"

View

Релігійна реклама

Термін «релігійна реклама» використовується дуже рідко. Хоча сама по собі тема релігії представляє великий інтерес для компаній. У більшості випадків

View

Інтернет від сонячної енергії

Інтернет і електрику це важливі складові сучасного життя. Інноваційна керована сонцем станція GNUveau Networks дозволяє підключити інтернет там, де немає

View

Структура бізнес-плану фінансовий план проект

Типовий варіант бізнес-плану включає такі основні розділи: Резюме або коротка характеристика проекту.Даний розділ містить висновки стосовно

View

Історія успіху молодого підприємця: Підліток відкрив Будинок з привидами

Джордану Ренда, учневі школи Creekside High School всього 16 років. Але він вже президент власної компанії Haunted

View

Готель з номером супергероя

Рішень для готельного бізнесу безліч. Може здатися, що скоро вони підійдуть до кінця. Але як би не так. Світовий досвід

View

Подарункова ідея: Оригінальна пакувальна стрічка

The Fobbie - це пакувальна стрічка для подарунків. Простий, але оригінальний винахід підприємниці Ліз Мрофка, президента компанії Fab

View