Незвичайні ідеї в красивому бізнесі: Помада, що змінює колір залежно від настрою жінки

Mood Lipstick (Colour Changing) - можливо сама незвичайна губна помада в світі. Вона здатна змінювати свій колір залежно від настрою її господині. При цьому виглядає вона як звичайнісінька губна помада, має такого ж розміру і форми футляр. В асортименті помада різних базових кольорів. Але, ефект від цієї губної помади - приголомшливий.

Якщо ви нафарбували губи вранці одним кольором, то протягом дня цей колір може несподівано змінитися, причому не один раз, втім, як і ваш настрій.

Найдивовижніше в тому, що губна помада Mood Lipstick дійсно змінює колір залежно від настрою. Хоча, звичайно ж, не завжди саме настрій є причиною зміни квіти на ваших губах. На зміну кольору губної помади впливають температура губ і ph баланс, які в деякому роді пов'язані з настроєм.

Якщо ви гнівайтесь або розгнівані, то ваша температура підвищується. І навпаки, якщо ви розслаблені - температура тіла знижується.

Всім відомо, що мова тіла є невербальним індикатором наших емоцій. Тепер, до послуг чоловіків нова губна помада Mood Lipstick, яка змінює колір залежно від настрою жінки. Можливо, з її допомогою чоловіки навчаться визначати настрій жінки, що значно полегшить їм життя. Ну а для самих жінок, губна помада, яка змінює свій колір залежно від настрою - швидше розвага, ніж корисний компонент косметички.

Незвичайні ідеї в красивому бізнесі: Помада, що змінює колір залежно від настрою жінки

Інші незвичайні ідеї в красивому бізнесі:Дивіться також


21 января 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Просто вітаміни

Два молодих випускника бізнес-коледжу - Alex Hyssen і Andrew Lenjosek (обом всього за 23 роки) організували

View

Труни для геїв

Абсурдні ідеї та екстравагантні винаходу - доля не тільки божевільних вчених. На всіх видимих звичайній людині дурних,

View

Як відкрити кисневий бар Основні аспекти бізнес ідеї

Напевно ви вже чули про кисневих коктейлях, які являють собою насичені киснем напої, розбавлені різного роду

View

Мобільний додаток для фотографій: ви забудете про фільтри Instagram

Скажіть, що потрібно зробити, щоб ваші фотографії з Instagram були «самими інстаграмістимі»? Щоб побачивши ці фотографії, хто завгодно відразу б сказав:

View

Дорожня розмітка в торговому центрі для зручного шопінгу

Як зробити шопінг ще більш зручним? Як звести до мінімуму людський фактор - гальмо торгівлі офф-лайн? (Це коли люди дратують

View

Туристична веб-платформа - неофіційний гід по злачних місцях незнайомого міста

Платформа Zoolafix - яскравий приклад бізнесу, якому «нічого не соромно». Очевидний приклад бізнесу цинічних шалапутів, затіяного для

View

Прокат дитячого одягу

Ця бізнес-ідея народилася у студента Мічиганського університету - Аллена Кіма (Allen Kim). Здавалося б, ідея дитячого одягу напрокат

View

Дизайнер інтимних зачісок

Від такої кількості свят можна голову зламати, придумуючи, що ж подарувати своїм знайомим, друзям, колегам або

View