Просування Coca-Cola в соціальній мережі Facebook

Соціальні мережі давно увійшли в наше життя. Практично будь-яка компанія, незалежно від розмірів свого рекламного бюджету, як мінімум має власну сторінку в ВКонтакте та / або Facebook. Що вже говорити про всесвітньо відомі концерни. Наприклад, такі, як Coca-Cola. Coca-Cola активно просуває свої бренди в соціальних мережах, покладаючи на них великі надії. Адже саме там мешкає її безпосередня цільова аудиторія - підлітки та молоді люди у віці до 35 років. Особливої ​​уваги заслуговує діяльність ізраїльського підрозділу концерну.

У 2010 році Coca-Cola Israel за допомогою Publicis (E-dologic) і Promarket запустила проект для тінейджерів під назвою «Село Кока-Кола» (The Coca-Cola Village) в соціальній мережі Facebook.

Його учасникам пропонувалося зібрати десять кришечок від напою, знайти вісім друзів (кожен з яких також має бути зібрати по десять кришок) і зареєструватися в спеціальному додатку, щоб отримати запрошення в Село Кока-Кола. Coca-Cola Village - це молодіжний табір відпочинку для підлітків від 15 до 18 років, який працює в липні і серпні по системі триденного відпочинку. Гості табору всі три дні живуть в бунгало, беруть участь у спортивних змаганнях і відвідують виступи відомих представників шоу-бізнесу. Учасники онлайн-кампанії, що потрапили в Село Кока-Кола, отримували спеціальні браслети з логіном та паролем від їх профілів у Facebook.

Коли власник браслета брав участь в якому-небудь заході, його статус на особистій сторінці в соціальній мережі оновлювався. Таким чином всі друзі учасника проекту могли дізнатися, чим їх один зайнятий в даний час. Крім того, інтерактивні браслети автоматично привласнювали теги фотографій, зроблених в Coca-Cola Village. Звичайно, цей проект просування в соціальній мережі не назвеш дешевим, але його охоплення виявився вельми вражаючим. У проекті, який тривав три дні, брали участь всього по 650 підлітків у день, які генерували понад 35 тисяч постів щодня. На цьому Coca-Cola не зупинив свої експерименти з просування бренду в Facebook.

У 2011 році ізраїльське відділення компанії знову за участю Publicis (E-dologic) і Promarket розробило спеціальний додаток для Facebook з розпізнавання осіб, яке дозволяло користувачам ділитися з друзями своїми літніми враженнями. По всій країні компанія проводила літні заходи для тінейджерів, а для того щоб останні змогли розповісти про це своїм передплатникам, використовувалося додаток на основі face.com за технологією розпізнавання осіб для створення постів в Facebook. Користувачі отримали можливість залишати коментарі і розміщувати фотографії на своїх стінах в соціальній мережі без введення логіна і пароля для входу в свій профіль. Учасникам проекту спочатку потрібно було зареєструватися на сторінці Coca-Cola, встановити спеціальний додаток і активувати його. Потім вони отримували можливість залогінитися, просто подивившись в спеціальний автомат FaceLook.

Додаток упізнаваний користувача по обличчю і автоматично розміщувало коментарі на його стіні в Facebook. Автомати FaceLook використовували кілька десятків тисяч людей для того, щоб поділитися з друзями та рідними в соціальній мережі своїми враженнями.


Дивіться також


21 мая 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Соціальна реклама Volkswagen, застережний жінок фарбуватися за кермом

Якою повинна бути ідеальна соціальна реклама? Фахівці впевнені: щоб соціальна реклама «спрацювала», вона має викликати подив, лякати

View

Телефон з фотонаборі

З'явився новий телефонний аксесуар FotoDialer (або Фотонабір). В основному він призначений для літніх людей або хворих людей, які страждають розладом пам'яті. Це

View

Лімітовані колекції деніму від ув'язнених

Справжні «модні джинси» - це лімітований, колекційний денім, обмеженого випуску - не більш 200 штук в колекції - це максимум.

View

Вдосконалені туалети для весільних церемоній та інших заходів

Бізнес експерти не втомлюються повторювати, що всі товари можна вдосконалити, і зовсім не обов'язково винаходити нові.

View

Вчимося писати очима: технології майбутнього

або використання зору для малювання і письма - без рук! Жан Лоренсо (Jean Lorenceau), директор французького національного дослідницького центру

View

Як сьогодні взувають лохів

...Крутий Мен розповів про принцип побудови Компанії.Що на рекламу фірма не витрачає грошей, а отже, ці гроші

View

Заробіток на копірайтингу та рерайтинг

Один з найбільш простих, доступних і затребуваних способів заробітку в мережі - написання статей.Справа в тому,

View

Бюстьє з ємністю для спиртних напоїв

Дивно, як часом абсурдні і навіть дурні ідеї перетворюються на успішний бізнес. На ринку з'явився незвичайний гаджет для

View