Платформа для просування в соціальних мережах

Проект Wetpaint, відвідуваність якого становить близько 12 мільйонів користувачів в місяць, вважається одним з найбільших новинних сайтів. У чому секрет його популярності? Все дуже просто: знаменитості, новини телебачення, кричущі заголовки і деякі секрети, якими керівник проекту Бен Эловиц (Ben Elowitz) готовий поділитися з оточуючими. Природно, не за безкоштовно.

Wetpaint активно конкурує з іншими найбільшими англомовними ресурсами зразок people.com, Entertainment Weekly і TMZ, але він має одну головну відмінність: велика кількість трафіку (більше 45 %) йде на сайт прямо з соціальних мереж Facebook і Twitter.

Эловиц запустив свій проект для просування в соціальних мережах зовсім не тому, що він обожнює плітки про знаменитостей.

Він просто хотів протестувати власну технологію, яка пов'язує сайт з соціальними мережами. Експеримент явно вдався: нещодавно одним з клієнтів Бена став концерн Hubert Burda Media - один з найбільших в Європі видавничих будинків, випусковий 313 видань (здебільшого про знаменитостей) і має у своєму штаті близько 8000 чоловік.

Компанія Wetpaint почала свою діяльність в 2007 році. Тоді проект працював за типом сервісу wiki. Однак незабаром після запуску сайту Эловиц помітив можливості, якими поки не скористалися інші гравці ринку. Більшість видавців (особливо друкованої продукції) вкладали величезні гроші в пошукове просування, впритул не помічаючи можливостей, які відкривали перед ними соціальні мережі. Те ж саме відкриття зробив і Джон Перетті (Jonah Peretti), коли він заснував колективний блог BuzzFeed. Однак, на відміну від Перетті, Эловиц продає використовувану ним технологію просування в соціальних мережах іншим видавцям і власникам сайтів. «Ми бачили, що аудиторія проводить величезну кількість часу в соціальних мережах і отримує звідти велику частину інформації, в той час як засоби масової інформації відмітали будь-які інші способи отримання трафіку на свої сайти, крім Google, - каже Эловиц. - Ми зіставили ці факти і зрозуміли, що ми можемо завоювати аудиторію в Facebook і Twitter і допомогти іншим видавничим компаніям заробити гроші, залучаючи людей з соціальних мереж на свої сайти».

За словами власника Wetpaint, його сайт сам по собі є доказом того, що ресурс з унікальним контентом може не тільки утримувати, але і значно зміцнити свої позиції в настільки перенасиченої і висококонкурентного тематики. Він створив платформу, яка дозволяє видавничим компаніям знаходити та завойовувати аудиторію в соціальних мережах, дізнаватися, чого хочуть користувачі і в який момент, а потім приводити їх на свої власні сайти. Насправді, це справді революційне рішення. Більшості видавців Facebook представляється закритою системою. Дійсно, відносно легко отримати велику кількість передплатників і поширювати інформацію через соціальні мережі. Але набагато складніше змусити людей перейти зі сторінки Facebook на ваш сайт. А адже видавці заробляють гроші саме завдяки високій відвідуваності своїх ресурсів. Мало хто з конкурентів Wetpaint зміг домогтися таких вражаючих результатів. Кількість переходів з соціальних мереж на проекти таких «монстрів», як mtv.com і people.com, становить лише 10 % від загального трафіку. А в інших сайтів справи йдуть ще гірше. У них цей показник, за даними Wetpaint, не перевищує 2,3 %.

В даний час платформа для просування в соціальних мережах Wetpaint призначена виключно для роботи з Facebook, але, за словами Эловица, також вони пропонують просування допомогою мікроблогів Twitter. Звичайно, його технологія далеко не єдина у своєму роді. Однак головна проблема конкурентів полягає в тому, що вони самі не користуються своїми розробками. Компанія Эловица, в штаті якої 45 службовців в Сіетлі і в Нью-Йорку, вже заробила понад $39,8 млн. У списку її клієнтів значаться найбільші видавничі концерни світу: Accel Partners, Frazier Technology Ventures, Trinity Ventures and DAG Ventures.


Дивіться також


21 мая 2022 года

Оригінальна Бізнес на перепродажу матеріалів і записів семінарів відомих гуру

Майкл Сенофф (нині сам багатьма зараховує до статусу гуру Інфобізнес) організував

Багатофункціональна рукавиця для миття посуду

Чарлі Браун задався метою знайти кращий

Фестивальний тент заряджає гаджети сонячною енергією

Знайомтеся, британський тент для кемпінгу і

Готель для в'язки домашніх собак

Бразилія вважається другою країною в світі (Перша -

Можливо Вас зацікавить

Незвичайні парасольки-хамелеони

Вас засмучують ці похмурі сірі і дощові дні? Є рішення для підйому настрою! Парасольки-хамелеони, які змінюють колір при намоканні! Британська компанія

View

Елементи цивілізованого управління ідеї дрібного бізнесу

Що потрібно для того, щоб підприємці перестали крутитися і почали керувати своїм бізнесом.Тут і там ми стикаємося з елементами цивілізованого

View

З життя котячих

На Заході індустрія товарів для домашніх улюбленців є однією з найбільш швидкозростаючих. Ну а оскільки кішки

View

Мобільний додаток для сімейних рецептів від Кнорр

Або як перетворити рукописний бабусин рецепт в друкарський постер з наочною інфографікою Це - рекламна кампанія від відомої фірми

View

Instagram для ув'язнених

Сервіс під назвою Pigeonly створив колишній в'язень. Сервіс Pigeonly створений для тих, хто сидить у в'язниці

View

Оригінальна технічна Надувний бюстгальтер

Китайців вже давно негласно називають двигунами прогресу. Їх унікальні товари і передові технології викликають інтерес і захоплення численних споживачів з

View

Сайт цікавих занять

Бізнес в сфері дозвілля - дуже поширене явище. Ніж зазвичай займається людина на дозвіллі? Якщо у нього є хобі, то

View

Екологічні похорон

Незважаючи на те, що більшість з нас вважає за краще не думати про смерть, знаходяться ті,

View