Чудеса та жахи нігтьового сервісу

Ми вибираємо, нас вибирають. Здавалося б, навіщо публікувати на сайті для профі статтю про те, як клієнти вибирають салон краси? Однак це і є найцінніша інформація для власників, фахівців і майстрів - потрібно знати очікування клієнтів. Познайомившись з тими рекомендаціями, які наші клієнти одержують в Інтернеті, можна спробувати поглянути на свій салон краси очима прийшов у перший раз потенційного клієнта. Підходить чи не підходить мій салон краси? Відповідає очікуванням або нижче планки? Це вже не перша стаття з просвітницької серії для клієнтів на тему «як вибрати салон краси, як оцінити чистоту, порядок та санітарний стан», яку ми визнали важливим опублікувати, знайшовши на безкрайніх просторах Рунета.


В даному випадку, що прийшла з Далекого Сходу.

Ні особа, ні фігура, а руки найкраще розкажуть про жінку - про її соціальний статус, акуратності, про її віці і навіть, уявіть собі, повідають про її сімейний стан. Саме тому їх варто любити, пестити, берегти і плекати, не економлячи на оплаті майстрів нігтьового сервісу і часу, витраченого на відвідини манікюрного кабінету. Правда, при відвідуванні салонів краси, слід проявляти здорову обережність. Так як разом з акуратним манікюром можна придбати і інфекцію - від грибка до гепатитів В і С. Які потрібні запобіжні заходи, щоб нігті були не тільки красивими, але і здоровими?

Інструментів має бути багато!

Згідно з правилами Санпина, кожен майстер нігтьового сервісу повинен мати декілька комплектів інструментів. Враховуючи, що після кожного клієнта інструменти проходять довгий шлях обробки (близько двох годин, звичайно, якщо строго додержуватися правил), три комплекти - це той мінімум, яким повинен розташовувати кожен майстер-ногевік.

Раніше салони краси використовували (а деякі і зараз продовжують використовувати) при обробці інструментів сухожарочние шафи. У них інструменти поміщають або в крафтпакетах (дуже зручно - розпаковують прямо при клієнті, що, безсумнівно, зміцнює його довіру), або на керамічному посуді. У цьому випадку манікюрні інструменти після обробки зберігають у спеціальному контейнері під ультрафіолетовим опроміненням.

Проте останнім часом сухожарочние шафи - рідкість. Майстри воліють мініатюрні гласперленовие стерилізатори - пристрої, що нагадують приборчик для підігріву пляшечок із сумішами для немовлят.

Прилад працює таким чином: в спеціальну ємність насипаються гласперленовие (склоподібні) кульки, в які опускається робоча поверхня інструменту. При включенні кульки нагріваються до 230 ° С, і в нагрітому до цієї температури стані прилад знаходиться не більше 30 секунд.

Невелика вартість, простота використання, відсутність спеціального місця для установки і наявність сертифікації здобули йому популярність у майстрів. Крім того, гласперленовие кульки утворюють нейтральне середовище, тобто на інструменті, на відміну від сухожарочного шафи, не залишаються при нагріванні темні плями.

Завдяки такому Стерилізатори майстер салону краси примудряється працювати всього з двома комплектами інструментів, а іноді і зовсім намагається обходитися одним: у кожного майстра є улюблені щипчики, яким віддається перевага.

Хоча, як би не зручно було працювати одними щипчиками, на практиці це не виходить. Спершу інструменти необхідно продезинфікувати в особливому розчині, потім висушити, і тільки після цього прожарити в стерилізаторі.

Якщо майстер користується одноразовими пилками для нігтів, то відкривати упаковку краще всього прямо в процесі - на очах у клієнта ... Нове віяння - повсюдно поширюються одноразові пластикові мішки для педікюрній ванни. Табличка, що повідомляє, що обладнання продезінфікувати, додасть спокою клієнтові. Однак, якщо він у цьому не впевнений, він може попросити провести процедуру при ньому - відмовити йому працівники салонів краси не вправі.

Манікюрне різноманіття

Існують різні види манікюру. Класичний обрізний, всім відомий вже багато десятиліть, допоможе привести кутикули та шкіру рук в нормальний стан, після чого нігті будуть виглядати доглянутими і охайними. Коштує він відносно недорого. Трохи дорожче - французький, відмінна риса якого - смужка білого лаку, що відокремлює виступаючу частину нігтя.

У деяких салонах краси роблять ще більш дорогий японський обрізний манікюр. Процедура ця триває часом більше години. Японський манікюр включає в себе масажі із застосуванням скрабів, масел, спеціальних рідин, що уповільнюють ріст кутикули.

Повертаючись до теми безпеки, можна підстрахуватися і попросити зробити необрізний манікюр - в деяких салонах краси він називається європейським. При цьому не використовуються металеві інструменти, тільки лише препарати для розм'якшення кутикули: масло, крем, молочко, гель. Вони розчиняють ороговілі клітки кутикули і як додаткова властивість сприятливо впливають на шкіру навколо нігтів, тому містять вітаміни та інші поживні компоненти.

Через п'ять хвилин після нанесення препарату розм'якшену кутикулу відсовують апельсиновою (зрозуміло, одноразової) паличкою. Для надання форми нігтям на відміну від інших технік у європейському манікюрі не застосовується використання ножиць, а тільки лише пилки.

Виберемо салон краси для походу до майстра нігтьового сервісу

Отже, на що варто звернути увагу, вибираючи манікюрний (педікюрний) салон.

В першу чергу слід звернути увагу на кабінет і стіл майстри, які повинні бути бездоганно чисті, практично стерильні.

* Зверніть увагу на те, що знаходиться на робочому столі майстра - там неодмінно повинен бути гласперленовий стерилізатор, інструменти повинні знаходитися в ультрафіолетовому стерилізаторі.

* Подивіться, як виглядає майстер нігтьового сервісу, адже цій людині ви довіряєте не тільки красу, але і здоров'я. В ідеалі в зовнішності манікюрниці повинні поєднуватися доглянутість працівника салону краси і стерильність медичної сестри.

* Якщо з'явилися якісь сумніви, не соромтеся, запитайте майстра, яким чином він обробляє свої інструменти. Питання цілком доречний, і, як правило, на нього ніхто не ображається. І взагалі, запитуйте про все, що вам цікаво і що викликає сумнів.

* Якщо ви побачили, що майстер замість повноцінної обробки протирає інструменти спиртом, - йдіть відразу.

* Використані серветки і інструменти повинні бути прибрані до того, як ви сядете до майстра. Робочий стіл, ванна для рук, ванна для педикюру повинні бути вимиті до вашого приходу. Інструменти, що не піддаються ретельній обробці: пилки, апельсинові палички, блок для полірування, повинні бути одноразовими, відповідно, в упаковці.

* Якщо ви бачите якесь пляма на серветці, попросіть її замінити.

* Якщо ви сумніваєтеся в чистоті ванни, попросіть вимити її ще раз.

* Зверніть увагу на куточок клієнта - акт обстеження і висновки СЕС з дозволом на відкриття та роботу обов'язковий!

Однак не тільки клієнт повинен проявляти пильність при виборі майстра, але й майстер при обслуговуванні клієнта, як би абсурдно це не звучало. Найпоширеніше захворювання, яким можна заразитися в манікюрному салоні, - мікоз. Якщо майстер помітив, що нігтьова пластина клієнта вражена грибком, він не має права його обслуговувати.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Чайний фанфік для фендомов всіх мастей

або тренд «фанфік» в незвичайному вигляді Що таке «чай» ви знаєте. Що таке бізнес-тренд, сподіваємося, теж. Залишилося розібратися з тим,

View

Віртуальна рольова гра SPARX - ліки проти підліткової депресії

або нові методи психотерапії. Група дослідників з Нової Зеландії (Університет Окланда - University of Auckland) поставила експеримент, який виявився несподівано - феєрично

View

Пиво без черги

Відвідувачам питних закладів знайоме засмучення від нерозторопності офіціантів і барменів, яким не завжди вдається обслуговувати клієнтів зі швидкістю думки.Усунути цю

View

Оригінальна ідея: Набір для випічки домашнього хліба з картинками

Буквально вчора на сайті ми описували успіх ковбасної фабрики з Німеччини, яка виробляє незвичайну креативну ковбасу з картинками.

View

Корисне спортивне пиво для фітнесу

Lean Machine Ale - це пиво класу light pilsner. Виробляє його канадська компанія VAMPT Brands. І ще Lean Machine Ale-це перше в

View

Ніша для малого бізнесу

У 2004 році Білл Соки знайшов свою нішу в бізнесі. Він робить покупки через Peapod, Safeway

View

Незвичайний тренажер або як накачати біцепси, сидячи в Інтернеті

Що б не винайшли американці - це завжди пояснюється якоїсь Великої ідеєю. Ось і описується винахід з'явилося

View

Кредитні картки для літніх, з захистом від шахрайства

Нова кредитна карта True Link зупинить шахрайські операції, а також весь сірий і чорний маркетинг, побудований на залученні

View