Бізнес ідеї: Служба прокату розвиваючих відеоігор

Скопіювавши яка вже стала досить популярною модель бізнесу з прокату дитячих іграшок, стартап з Каліфорнії запустив свою службу прокату дитячих розвиваючих відеоігор SmartyRents.

Авторами проекту є дві колишні вчительки, які переключилися на освіту за допомогою розвиваючих ігор і вирішили побудувати на цьому свій бізнес.

В базі служби прокату SmartyRents відеоігри для дітей будь-якого віку, починаючи від 9 місяців, включаючи популярні ігри від LeapFrog і від Vtech.

Технологія роботи служби прокату SmartyRents така ж, як і в подібних проектів, з прокату дитячих іграшок: замовники, в даному випадку батьки, вибирають гри за допомогою системи пошуку по сайту, яка враховує індивідуальні освітні цілі батьків, в свою чергу SmartyRents доставляє вибрані ігри замовникам прямо на будинок з конвертом, в якому необхідно повернути їх назад після закінчення терміну прокату.


Вартість прокату залежить від кількості ігор і термінів, так вартість місячного прокату однієї гри становить USD 9.99 , чотирьох - USD 24.99 . Терміни прокату абсолютно не обмежені.

Інші бізнес ідеї:Дивіться також


09 апреля 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Пластикові кришки на жерстяні банки

Ця проблема досить поширена і знайома всім батькам, які купують своїм дітям колу, пепсі, фанту та інші газовані

View

Дворівневий підлокітник для тісних рядів крісел у залах економ-класу

Цей дизайнерський концепт - черговий переможець престижної дизайнерської премії red dot award в номінації design concept, номінації, в

View

Спортивна бізнес ідея: Одяг, яка мотивує

Таня Прімо-Джоунз - ще один приклад успішної мами-підприємця, яка заснувала власну компанію Primo Activewear з виробництва спортивного одягу.

View

Благодійний проект монетизує і заохочує всі ваші добрі вчинки

Засновник стартапу Blue Dot прийшов до своєї ідеї бізнесу так. Колись він працював у благодійному проекті, який заробляв гроші

View

Мобільний додаток для експрес-аналізу сечі

Додаток uChek розроблено індійською компанією Biosense в комплекті: має в наявності як спеціальну програму (мобільний додаток)

View

Інтерактивний сайт про жорстокість «щенячі ферм»

Зоозахисна організація, яка веде свою діяльність в Сінгапурі, спільно з цифровим агентством Yolk розробила інтерактивний сайт, на якому розповідається про

View

Незвичайне новорічне привітання від BBDO

В кінці кожного року рекламні відділи різних компаній і рекламні агентства готують традиційні святкові привітання для своїх клієнтів і партнерів.

View

Цифровий композитор

Рано чи пізно це повинно було статися, а саме винахід цифрового пристрою-композитора. Процес творення власної музики за допомогою цього пристрою досить-таки простий,

View