Самоуничтожающееся фото і листування

Поки ми з вами граємо в пейнтбол, у свідомості світової спільноти (і, зрозуміло, в бізнесі) як-то сам собою зародився новий тренд, прояснилася нова філософія:

- мобільного та інтернет-життя,

- спілкування,

- зберігання інформації.

Тому, просимо уваги, це стосується всіх!

Превед, медвед або «як ми тусувалися»

Тренд такий - ваша електронна переписка (ваш чат, ваша балаканина), а також ваші миттєві (нестудийные) фотки, які ви шлете один одному в режимі все тієї ж чат-балаканини - повинні самознищуватися протягом 10 секунд!

Яке?!

Ми думаємо, багато оцінять таку здорову думку.

А повернулася, їй привіт-анонимочка,

Фотознімок, а на ньому-я так Ніночка !

Прокидаюся вранці - немає моєї кисочки,

Ні дрібничок її немає, ні записочки...


А. Галич

Є така сучасна жарт. «Відкриваю вранці ВКонтакте і бачу: 18 заявок в друзі, сорок шість непрочитаних повідомлень, сорок доданих фотографій... Боже, що я робив вчора вночі?!»...

Раніше фотографії робилися осмислено і усвідомлено, в студії у міського фотографа. Перед тим, як сфотографуватися, люди хоча б причесывались і протрезвлялись.

Але з розвитком нової філософії фотографування - коли фотокамерою став оснащений кожен дешевий телефон і з'явився сервіс ММС, фотографії перетворилися на зло.

Їх стало так багато, що вони стали викликати роздратування. Більш того, фото-чат (обмін замість текстових повідомлень - миттєвими фотографіями) непомітно і грізно перетворився в наш компромат.

Слово - не горобець. Вилетить - не піймаєш

«Я відпочивала з подругами на Кубі,

І це виявилося... у Ютубі»

сучасний шлягер

Розроблений в Каліфорнії сервіс Snapchat першим додумався до ідеї - як «зловити» вилетів «горобця» і змусити його «замовкнути». Бізнес-ідея сподобалася світу настільки, що подібну ідею стягнув і тут же реалізував у себе - Фейсбук!

Так ось. Сервіс Snapchat навчився вбудовувати у режим он-лайн і мобільного обміну фотками - їх запрограмоване самознищення через 10 секунд. Те ж і з текстовими повідомленнями.

Таким чином, наші «сміттєві» фотографії і наші «бидло-репліки», які не варті того, щоб зберігати їх для нащадків» або для папарацці (якщо ми коли-небудь прославимося і нас почнуть перевіряти на вошивість дозвільні журналісти!), отримали статус звичайних непродуманих слів, що кидаються нами на вітер. Розвіюватися як дим.

Чим вони, по суті, і є. Фотографії та особисте листування - в сучасному світі - знецінилися, стали дешевими, легковажними і доступними - як звичайні слова щоденної балаканини, слова, які ми вимовляємо в безглуздих щоденних «розмови ні про що».

І якщо наші звичайні слова - тануть, як тільки ми їх вимовив, не затримуючись у повітрі ні на секунду (до нашого щастя!), фотографії затримуються в цьому світі - принаймні - на 10 секунд. Вже - достатній час для того, щоб нам стало трохи соромно...

До речі, наш хитрий співрозмовник цілком може встигнути за ті самі десять секунд зробити прінтскрін» свого екрану і тим самим - зберегти у себе в пам'яті нашу необдуману фотографію.

Але і про це теж подбав мобільний додаток Snapchat. Воно тут же сповіщає автора фотографії про те, хто саме з його друзів скористався функцією «прінтскрін» і зберіг для нащадків чуже приватне фото.

Тоді можна буде прийти до цього людині в гості і грізно запитати його: «для яких цілей?». Ось вона - етика ери цифрового спілкування. Народилася на наших очах!

Самоуничтожающееся фото і листуванняДивіться також


25 января 2020 года

Агентство моделей з анти-модельною зовнішністю

Anti-Agency - так називається цей дивовижний

Інтерв'ю з Олександр Уолтон Мастерс

На рідкість грамотна людина дає інтерв'ю в якості

Плазма для чищення зубів замість бормашини

Люди, які боятися лікувати зуби, нарешті

Кінотеатр-ресторан: дивимося кіно про бургер і їмо бургер

У Торонто з'явився черговий проект, який вже складно віднести до розряду

Ігровий набір для дослідів для школярів може допомогти вченим відкрити нові антибіотики

Набір «Юний мікробіолог» (скоріше, все ж) називається ILIAD Project. Доктор Джозайя Зайнер

Можливо Вас зацікавить

Китайський стерилізатор для книг бібліотечних, з паперу

Цей незвичайний гаджет під назвою Bookshower винайшли в Китайській Народній Республіці, як ви вже зрозуміли, а якщо конкретніше

View

Соціальна ідея: одноразові туалети

Згідно зі статистикою, майже 40% населення планети (близько 2, 5 мільярдів) не має елементарних зручностей, простіше кажучи, туалетів.

View

Микротоковый пластир - альтернатива знеболюючим таблеток і мазей від невралгії

Міні-кабінет фізіотерапії, який можна завжди носити з собою (точніше, на собі) - ось, що являє собою ця інноваційна розробка компанії під

View

Гастрономічний поїзд делікатесів

або гастрономічний туризм: нові тренди. Ця ідея - поєднати звичайний гастрономічний туризм з найромантичнішим подорожжю в стилі паро-панк

View

Google пропонує пограти в Lego

Підрозділи компанії Google в Австралії та Новій Зеландії збирають нагороди за свій проект «Будуйте з Chrome» (Build with Chrome), який

View

Веганські гардероб для «зелених» активісток

або 10 речей на рік з матеріалів рециклінгу. Прочитання цієї статті подовжить життя і вам, і тим,

View

Миловаріння в домашніх умовах як бізнес

Воно стало популярним неспроста. Адже там можна реалізувати фактичні будь-які задуми, змішати різні інгредієнти і отримати щось унікальне. Даного роду товар

View

Новий формат роботи ресторану

або як скоротити витрати, закуповуючи цілі туші тварин. Як правило, ресторани набувають продукти у різних постачальників під

View