Самоуничтожающееся фото і листування

Поки ми з вами граємо в пейнтбол, у свідомості світової спільноти (і, зрозуміло, в бізнесі) як-то сам собою зародився новий тренд, прояснилася нова філософія:

- мобільного та інтернет-життя,

- спілкування,

- зберігання інформації.

Тому, просимо уваги, це стосується всіх!

Превед, медвед або «як ми тусувалися»

Тренд такий - ваша електронна переписка (ваш чат, ваша балаканина), а також ваші миттєві (нестудийные) фотки, які ви шлете один одному в режимі все тієї ж чат-балаканини - повинні самознищуватися протягом 10 секунд!

Яке?!

Ми думаємо, багато оцінять таку здорову думку.

А повернулася, їй привіт-анонимочка,

Фотознімок, а на ньому-я так Ніночка !

Прокидаюся вранці - немає моєї кисочки,

Ні дрібничок її немає, ні записочки...


А. Галич

Є така сучасна жарт. «Відкриваю вранці ВКонтакте і бачу: 18 заявок в друзі, сорок шість непрочитаних повідомлень, сорок доданих фотографій... Боже, що я робив вчора вночі?!»...

Раніше фотографії робилися осмислено і усвідомлено, в студії у міського фотографа. Перед тим, як сфотографуватися, люди хоча б причесывались і протрезвлялись.

Але з розвитком нової філософії фотографування - коли фотокамерою став оснащений кожен дешевий телефон і з'явився сервіс ММС, фотографії перетворилися на зло.

Їх стало так багато, що вони стали викликати роздратування. Більш того, фото-чат (обмін замість текстових повідомлень - миттєвими фотографіями) непомітно і грізно перетворився в наш компромат.

Слово - не горобець. Вилетить - не піймаєш

«Я відпочивала з подругами на Кубі,

І це виявилося... у Ютубі»

сучасний шлягер

Розроблений в Каліфорнії сервіс Snapchat першим додумався до ідеї - як «зловити» вилетів «горобця» і змусити його «замовкнути». Бізнес-ідея сподобалася світу настільки, що подібну ідею стягнув і тут же реалізував у себе - Фейсбук!

Так ось. Сервіс Snapchat навчився вбудовувати у режим он-лайн і мобільного обміну фотками - їх запрограмоване самознищення через 10 секунд. Те ж і з текстовими повідомленнями.

Таким чином, наші «сміттєві» фотографії і наші «бидло-репліки», які не варті того, щоб зберігати їх для нащадків» або для папарацці (якщо ми коли-небудь прославимося і нас почнуть перевіряти на вошивість дозвільні журналісти!), отримали статус звичайних непродуманих слів, що кидаються нами на вітер. Розвіюватися як дим.

Чим вони, по суті, і є. Фотографії та особисте листування - в сучасному світі - знецінилися, стали дешевими, легковажними і доступними - як звичайні слова щоденної балаканини, слова, які ми вимовляємо в безглуздих щоденних «розмови ні про що».

І якщо наші звичайні слова - тануть, як тільки ми їх вимовив, не затримуючись у повітрі ні на секунду (до нашого щастя!), фотографії затримуються в цьому світі - принаймні - на 10 секунд. Вже - достатній час для того, щоб нам стало трохи соромно...

До речі, наш хитрий співрозмовник цілком може встигнути за ті самі десять секунд зробити прінтскрін» свого екрану і тим самим - зберегти у себе в пам'яті нашу необдуману фотографію.

Але і про це теж подбав мобільний додаток Snapchat. Воно тут же сповіщає автора фотографії про те, хто саме з його друзів скористався функцією «прінтскрін» і зберіг для нащадків чуже приватне фото.

Тоді можна буде прийти до цього людині в гості і грізно запитати його: «для яких цілей?». Ось вона - етика ери цифрового спілкування. Народилася на наших очах!

Самоуничтожающееся фото і листуванняДивіться також


23 августа 2019 года

Агентство моделей з анти-модельною зовнішністю

Anti-Agency - так називається цей дивовижний

Інтерв'ю з Олександр Уолтон Мастерс

На рідкість грамотна людина дає інтерв'ю в якості

Плазма для чищення зубів замість бормашини

Люди, які боятися лікувати зуби, нарешті

Кінотеатр-ресторан: дивимося кіно про бургер і їмо бургер

У Торонто з'явився черговий проект, який вже складно віднести до розряду

Ігровий набір для дослідів для школярів може допомогти вченим відкрити нові антибіотики

Набір «Юний мікробіолог» (скоріше, все ж) називається ILIAD Project. Доктор Джозайя Зайнер

Можливо Вас зацікавить

Любовна невдача подала ідею прибуткового бізнесу

Під час кризи люди воліють економити на всьому і заробляти з чого тільки можна. Вони продають

View

Показники лічильника ... в статусі на Одноклассниках

Як відомо, Товариства Власників Житла або Управляючі Компанії ТОВ (дивлячись до чого «відноситься» саме ваш будинок) вимагають

View

Мобільний додаток для програм лояльності

або «Безкоштовний» каву в Ізраїлі Мобільні програми лояльності - це середній клас тренд. Він став можливий завдяки повсюдному поширенню стільникового зв'язку

View

Бізнес план пересувний автолавки

При роботі з даною бізнес моделлю підприємець, використовуючи наведені методичні рекомендації, може розробити проект організації пересувної автолавки. Короткий

View

Чіткий алгоритм досягнення цілей

Здавалося б, все так просто, але багато хто забуває і найпростіші речі. Ми з Вами - ці

View

Його величність

Звідки з'явилося сленгове обoзначеніе валюти США - бакс, назва долар і знак $? Як єдина загальнонаціональна грошова одиниця США

View

Винний клуб від Playboy

Незважаючи на всі надії видавців, традиційні друковані газети та журнали не витримують конкуренції з інтернет-ресурсами. Навіть

View

Бізнес план таксі

Щодня на дороги столиці виїжджає 3-5 тисяч таксі.Обсяг грошового обороту лише у секторі, що забезпечує машини замовленнями,

View