Розумний будильник будить датою передбачуваної смерті

«Коли ж ми вже перестанемо жити так, як ніби-то нам залишилося жити ще років 300-500»!

Цей популярний мотиватор-демотиватор і ліг в основу ідеї нашумілого девайса-будильника під назвою ALARMclock від дизайнерів Fig!

За що ж дизайнери Fig малюють людині, якій і так жити важко - такі ось «фігвами» ...?

Насправді - весь цей галас навколо функції розумного, але нетактовного будильника, функції - «попередження про дату прийдешньої смерті» не більше, ніж маркетинг.

Випинаючи шокуючу можливість розумного будильника ALARMclock «будити вранці, нагадуючи про дату передбачуваної смерті», ми забуваємо про те, що розумний будильник ALARMclock -це просто-напросто дуже розумний девайс (черговий в потоці цих самих девайсів), який може і вміє багато чого , якщо синхронізується через WiFi з тим, що у нас вже є.


Життя через мобільні додатки - вам і не снилося

А що ж у нас імовірно (а роблять ці припущення - маркетологи!) «Вже є», і з чим розумний будильник може синхронізуватися елементароно -через WiFi?

Ну, з усіма нашими соціальними мережами - раз.

Нагадування про день народження френда через будильник вранці - не хочете? Нагадування про зустріч?

Далі, будильник синхронізується з нашої індивідуальної фітнес-програмою - два. (Якщо ми, звичайно, користуємося відповідними мобільними додатками, які будують наш фітнес-режим за допомогою нових технологій, а не простим «триманням у голові», що сьогодні потрібно покачати руки, бо вчора ти качав ноги). Це, повторимо, - два.

І, нарешті - з чим ще може синхронізуватися розумний девайс - будильник ALARMclock?

З банківськими мобільними додатками - з виписками і балансом, якось так ...

Загалом, бізнес-ідея будильника ALARMclock - проста і зовсім не образлива для людини: «хто чим» хоче бути розбудженою рано вранці, той «то» і налаштовує в налаштуваннях свого девайса.

Хочете, щоб вас розбудили нагадуванням про дні народження друга? Будь ласка! Схоплюватися з ліжка з думкою про те, як встигнути заїхати за квітами і який купити торт ...

А хочете, щоб «Ранкову зорю» вам зіграло нагадування про тренуванні в басейні? І це може будильник ALARMclock!

Але якщо ви - похмурий мізантроп і, часом, співаєте собі вранці аж ніяк не «бонжур!», А зовсім навіть, навпаки, бурмочете крізь зуби «гут морген!», Тоді ...

Тоді нехай вас розбудить щось жовчний, сумне, цинічне і мізантропічних - під стать вашому настрою. Налаштування будильника ALARMclock можуть і це теж!

Як розумний будильник ALARMclock розраховує дату передбачуваної кончини?

Зрозуміло, це всього лише чергова іграшка-програмка, мобільний додаток «ні про що». Зразок тих мобільних додатків, які пропонують вам завантажити свою фотографію і подивитися як ви будете виглядати в разі алкоголізму.

Можливо, що ви будете виглядати і не так - чи не так? ..

Мобільний додаток -будільнік ALARMclock розраховує роки життя людини, спираючись на такі дані:

Дані знову ж таки - не точні і вельми упереджені.

Хто знає - скільки проживе людина? Тільки Господь Бог! Але аж ніяк не «куплений» фармацевт, який вірить у теорію «корисності молочних продуктів» і бла-бла-бла ... Хто складав програмку-розрахунок тривалості життя для будильника ALARMclock? Прихильники яких медичних мод і теорій? .. Немає відповіді.

Зрозуміло, такі «іграшки» як годинник-будильник ALARMclock з їх функцією «дата смерті в якості сигналу до побудке») можуть зіпсувати настрій нервовій людині.

Тому - вони протипоказані людям з підвищеним рівнем тривожності (тривожними розладами), людям недовірливим, псіхоастенічним або людям, які перебувають в стресі і депресії, але аж ніяк не насолоджується подібним плачевним станом.

Адже на відміну від перерахованих вище людей, є ще й інші люди, які, навпаки, насолоджуються своїм «жахливим» «тяжким» «жалюгідним» станом, маючи від цього, як стверджують психологи - «вторинну вигоду».

Ось саме таким людям, які йдуть по життю з гаслом «Подивіться, до чого ви всі мене довели!», Жарт від творців мобільного додатку-будильника ALARMclock не покажеться ні важкою, ні недоречною, ні грубою, а, навпаки - функція будильника «дата смерті, озвучувана в момент пробудження »буде сприйнята такими людьми, що називається,« в самий раз! ».

Мементо морі

Мементо морі (Memento mori) або «пам'ятай про смерть» це традиційний, освячений століттями жанр західноєвропейської культури, (колись єдина агітація!) Покликаний виробляти християнське смирення і християнське ж ставлення до життя.

Продавці всього чого завгодно, що поширюють свій спам як тополиний пух в сезон аллергіі- будуть дуже незадоволені успіхом будильника ALARMclock!

Якщо розумний девайс - будильник ALARMclock комусь допоможе саме в цьому сенсі (в сенсі відмови від метушні) - що ж, значить дизайнери з Fig потрудилися не дарма!

Адже пора б вже сказати деяким настирливим пожирачам наших ресурсів: вимагають нашої уваги, часу, сил і грошей (і присутності на розпродажі) ... «Фигвам, панове ... Фигвам. У мене не так багато часу, щоб ковтати ваш спам, покірно слухаючи вашу комерційну та фальшиву нісенітницю! »

розумний будильникДивіться також


23 августа 2019 года

Дитячий спортивний центр з оригінальною мобільного концепцією

Дитячий фітнес в нашій країні не так популярний як на Заході.

Показ мод на борту літака від Harrods

Найвідоміший лондонський універмаг Harrods спільно з

Онлайн доступ до показників лічильників електроенергії

Економити енергію - це обов'язок кожного.

Метод пошуку ідей: Шкала цінностей

«Ось це - стілець. На ньому сидять. Ось це

Можливо Вас зацікавить

Найбільша в світі ферма на даху

До 2013 року в рамках проекту в сфері агробізнесу Frisch vom Dach («Свіжі продукти з даху»), що

View

Креативна реклама аптечної мережі

Рекламувати аптеки зовсім не так просто, як здається на перший погляд. З одного боку, реклама повинна бути такою,

View

Скільки може настригти перукар

Ні, напевно, жодної заповзятливої жінки, яка хоча б один раз жартома чи всерйоз не подумала: а чи не відкрити мені перукарню?Сьогодні

View

Екологічно чиста Майданчик для місцевих фермерських господарств і підприємців

Як показує статистика, останнім часом відзначається зростання компаній у сфері агробізнесу, які займаються доставкою і продажем екологічно

View

Мотиви для самореалізації в бізнесі

Іноді кажуть, що ділові люди в бізнесі реалізують свої комплекси, компенсують непродуктивність в інших областях життя.Це не так.Швидше, гіперкомпенсація характерна скоріше

View

Бізнес на оренді цуценят

Студентка Дженна Міллер (Jenna Miller) знає, що розпорядок майже в будь-якому студентському гуртожитку забороняє тримати домашніх тварин

View

Гаманці з захисним чіпом

26-річний американець Майкл Айелло (Michael Aiello) отримав приз глядацьких симпатій на щорічному конкурсі підприємців Oxford Entrepreneurs Idea Idol за свій винахід,

View

Пастки розставлені запускайте покупців

Остап Бендер, як відомо, знав чотириста способів порівняно чесного відбирання грошей у населення.У великих магазинах, куди

View