Он-лайн сервіс «Меню для всієї родини на тиждень»

Це мобільний додаток з Сіетла називається gatheredtable, що в перекладі означає щось на кшталт - «зберемося всі разом за обіднім столом».

Сервіс gatheredtable - це сімейний кухар або кухарка. Тільки вона нічого не готує, виконуючи замість цього лише одну, але важливу функцію архаїчної домашньої кухарки - з нею радяться про меню для майбутнього сімейного обіду і планують його з розумом.

Для того, щоб обід відбувся, і так йшло весь тиждень, сервіс з Сіетла gatheredtable пропонує спочатку заповнити анкету. У неї включені наступні важливі питання:

  • Як часто у вашій сім'ї прийнято готувати?
  • У кого з членів сім'ї є особливий дієтичний стіл (напрісер, через харчової алергії)?
  • Яку їжу взагалі воліють є члени сім'ї?
  • До чого ви прагнете, вибираючи сервіс gatheredtable?
.

Останнє питання - особливий. Зрозуміло, що сім'ї, які ні до чого не прагнуть, чи не будуть цікавитися сервісом «домашнього он-лайн повара» - gatheredtable.

А от якщо ви, скажімо, всі дружно хочете скинути зайву вагу або ввести в раціон якісь корисні овочі або плавно перейти на веганство - тоді, мабуть, особовому кухареві потрібно вказати - -Чого ж ви хочете.

Від того, чого ви хочете, домашній консультант на кухні - gatheredtable і буде планувати ваше меню.

Головна ж місія самого сервісу gatheredtable визначена ним самим чітко:

  • Геть заморожені напівфабрикати на швидку руку,
  • долой фастфуд,
  • долой стогони жінок «Я весь час проводжу в магазинах, а потім - на кухні, замість того, щоб більше часу проводити з сім'єю».

Сервіс gatheredtable оптимізує ваші дії по прокорм сім'ї так. Що ви будете все встигати, частіше зустрічатися всі разом за обіднім столом і хто того ж - харчуватися здоровою їжею.

Мобільний додаток про смачну і здорову їжу gatheredtable

Не секрет, що сервіс gatheredtable допомагає сучасним жінкам «надолужити» припущення в дитинстві і юності уроки домоводства. Можна сказати, що gatheredtable - це і є ненав'язливі уроки домоводства, взяті тільки щодо кухні.

Дійсно, в стародавні часи господиня будинку навіть дуже середньої руки (яка має в розпорядженні всього лише одну «прислугу» - куховарку) ретельно радилася з нею про те, що і як приготувати на обід і вникала в усі витрати, рахунки та кошторису. За цими господарськими питаннями зазвичай проходило ранок кожної жінки. Вона ж вислуховувала доповідь про спорожнілих коморах і видавала гроші на покупку фунта борошна або масла, якщо ті несподівано - вийшли.

І жінка та її куховарка відмінно знали - почому бере молочник, по чому бере м'ясник і по чому - зеленяр, а також до якого годині привозять самі свіжі вершки, булки і де брати щипана гусей.

Точно те ж саме пропонує сучасним жінкам і сервіс gatheredtable. Ця он-лайн кухарка точно знає (ви складете інтерактивний перелік) які продукти в холодильнику у вас ще є, а які - закінчуються.

Сервіс gatheredtable буде нагадувати про необхідність купити те-то і те-то, а потім видавати заздалегідь меню - покрокові рецепти - що приготувати на майбутній день.

Все пам'ятати неможливо, особливо якщо тримаєш в голові багато зайвих проблем, які жінці абсолютно невластиві і не потрібні.

За фемінізм ми розплачуємося ось такими сервісами як gatheredtable. Але ці спроби виправити ситуацію, в якій сучасна мати і дружина не в змозі приготувати перетравлюваний обід, краще, ніж фастфуд і заморожені напівфабрикати замість сімейного, домашнього харчування.

Не в усьому винен і один тільки «фемінізм» ... Споконвіку існували такі непрацюючі ніде у все своє життя дружини і матері, які були настільки не в змозі вести домашнє господарство, що про них, не криючись, говорили всі їхні домашні: «Її куховарство є неможливо! Коли-небудь вона нас отруїть ». І сміялися. Але коли відсоток таких горе-господарок в суспільстві сягає вже зовсім ... «критичного відсотка», тут всім не до сміху.

Мобільний додаток про смачну і здорову їжу gatheredtable, ці запізнілі уроки домоводства для сучасних жінок, «які думають не про те», може бути і відродить в Сіетлі архетип «мами Муммі-Троля». Нам же потрібно не зубоскалити над західними господинями, а терміново переймати позитивний досвід, теж робити «роботу над помилками». Хіба мало у нас, з дозволу сказати, «дружних сімейних вогнищ», де і діти, і чоловік харчуються пельменями з майонезом - все своє життя і вважають це за норму? ..

Не вмієте і не бажаєте готувати? Тоді сервіс «кухар» -gatheredtable йде до вас.


сімейне меню он-лайн

Дивіться також


29 января 2020 года

Історія успіху: засіб для укладання волосся з дротяної вішалки

Ліз Ллойд треба було всього 13 місяців, щоб

Ідея новорічного бізнесу: Перевернута новорічна ялинка

Наближення самого чудового і чудесного свята

Зубна щітка і додаток до смартфону: 2 в 1

На наших очах народжується досконалий новий тренд:

Дорожня розмітка в торговому центрі для зручного шопінгу

Як зробити шопінг ще більш зручним?

Можливо Вас зацікавить

Ідея для фрілансерів: Додаток для фрілансерів, що допомагає знайти ідеальне місце для роботи

Організація робочого простору має прямий вплив на продуктивність роботи і ефективність працівника, особливо якщо мова йде про фрілансерів

View

Дивні ідеї бізнесу: Людська грілка

Як привернути увагу клієнтів до свого нового продукту або послуги - питання, який продовжує хвилювати маркетологів як невеликих підприємств, так і

View

Роботизований валізу

Є така приказка про щось нестерпне: \"Як валіза без ручки - і нести незручно, і кинути шкода\"... Сучасні валізи - куди

View

Мобільний додаток для зв'язку з урядом

Австрійське мобільний додаток під назвою Burgerforum Vorarlberg є типовим краудсорсінговим проектом і досить успішним. Мобільний додаток з таким довгим ім'ям

View

Новий німецький пивний етикет: на місці наклейки - трамвайний квиток!

Знамените елітне німецьке пиво Stiegl Bockbier спільно з австрійським дизайнерським бюро Demner, MerlicekBergmann придумали настільки креативну соціальну рекламу

View

Подушки з чоловічим запахом

Ароматерапія, у перекладі з давньогрецької «лікування запахом», відома з давніх часів. Ще жителі древнього Єгипту і Вавилона з

View

Казковий ресурс

Speakaboos - сайт, метою якого є переклад дитячих казок в цифровий відео формат з ілюстраціями і

View

Google і Ogilvy допомагають французам укладати одностатеві шлюби

Проблема легалізації одностатевих шлюбів в Європі є темою для обговорення по всьому світу. Одні люто виступають проти, інші ратують за

View