Колекційні годинники з частин корпусу «Титаніка»... і не тільки вони

Romain Jerome - це новий (йому всього-то років десять!) бренд швейцарських годинників, відразу ж заявив про себе як про інтелектуальний і культовому бренд, кращому з кращих в категорії «лакшері».

Президент компанії Romain Jerome, пан Айван Арп, поставив перед собою завдання - дивувати світ своїми креативними задумами.

Один із способів здивувати світ - присвячувати майже кожен колекційний випуск годин якогось гучного події минулих років, що ввійшов в історію, і використовувати в дизайні хронометра справжні матеріальні частинки речей, що прогриміли на весь світ - в свій час...

На рахунку бренду Romain Jerome колекційні випуски, присвячені наступним історичним подіям:

Людина на Місяці

Тема колекції годин: висадка американських астронавтів на Місяць (колекція відповідних швейцарських годинників під назвою Moon Invader або Moon Dust DNA ).


Вулкан в Ісландії (ви не выговорите це назва)

Тема колекції годин: злякало світ виверження ісландського вулкана Эйяфьяллайокулль (втілене у колекції під назвою Eyjafjallajokull-DNA).

Старенька, що зустрічає американських мігрантів - статуя Свободи

Тема випуску: 125-річчя статуї Свободи в США (годинник під назвою Liberty-DNA).

Дідок Леонардо ді Капріо

І нарешті, годинник під назвою «Titanic-DNA», зроблені на честь корабля «Титанік», з частинками обшивки корабля і деякими іншими (теж справжніми) деталями.

Що таке DNA, про філософію компанії Romain Jerome і трохи про годинах

Ви помітили, що в назвах колекційних годинників зустрічається дивна абревіатура: DNA?

Titanic-DNA, Liberty-DNA, Eyjafjallajokull-DNA, Moon Dust DNA...

Чсто це означає і як це перекладається на російську мову?

Абревіатура DNA перекладається на російську мову: ДНК, молекули ДНК... А причому тут годинник?

А це і є - сміливий і дуже креативний маркетинговий хід!

На російську мову назви колекційних годинників можна перевести як:

  • «ДНК-Титаніка»,
  • «ДНК - Місячного пилу»,
  • «Ейяфьядлайекудль-ДНК».

Філософія годин від швейцарського бренду Romain Jerome полягає в тому, що кожна лімітована колекція - унікальна, так як «містить ДНК» якої-небудь історичної легенди - будь то луноход або обшивка корабля «Титанік».

Ви, звичайно, розумієте, що зміст в годинах ДНК «Титаніка» це не більше ніж - притягнута за вуха метафора, але метафора - модна і відразу вражає уяву споживача.

Зараз все буквально збожеволіли на теми розшифровки генома і темі ДНК, біологія як наука - лідирує серед інших наук і, за прогнозами вчених, буде лідирувати ще сто років.

Звідси і схильність розумних маркетологів - створювати бренди з використанням в якості красивих метафор-слів з актуального лексикону: лексикону наймоднішою, самої передової науки - біології та біохімії.

З чого ж, з чого ж, з чого ж...?

Так із чого ж» все-таки зроблені всі ці унікальні історичні години бренду Romain Jerome?

Ось, наприклад, колекційні годинники під назвою «ДНК Титаніка» або «Titanic-DNA».

В коктейлі унікальних інгредієнтів, які пішли на оздоблення корпусу, на дизайн годин:

  • справжня місячна пил,
  • фрагменти легендарного космічного корабля «Apollo XI»,
  • фрагменти міжнародної космічної станції ISS.

Колекція годинників з «Титаніка» теж справжня і ексклюзивна - за інгредієнтами, які пішли на обробку циферблата, у експертів претензій немає.

Справжність усіх «шматочків» підтвердила спеціальна організація, яка має на це офіційне право! Це - «Harland Wolff», морський судостроидельный завод, який ще й проводить експертизи автентичності фрагментів затонулих історичних кораблів.

Ну а години, присвячені самому апокалиптичному події кінця 20 століття - виверження вулкана в Ісландії - містять, відповідно, частинки лави і попелу від ісландського вулкана Ейяфьядлайекудль.

До кожним історичним колекційним годинах Romain Jerome додається документація про сертифікати автентичності, виданих відповідними організаціями, на те уповноваженими.

Годинник Romain Jerome - прості, але коштують дорого

Як хронометри - швейцарські годинники бренду Romain Jerome взагалі не вражають уяву. Тут вони прості до примітиву - ніяких тобі наворотів. Просто показують час. А іноді... не роблять навіть цього!

Так, одна з вражаючих уяву колекцій годинного бренду Romain Jerome називається «День і Ніч», прямо як якийсь торт, їй богу.

Тільки години «День і Ніч» це не торт.

У них є два так званих турбійона. Один крутиться вдень і показує зображення сонця. Другий турбійон крутиться - вночі, і показує символічне зображення Місяця.

Стрілець в цих годинниках немає і час за ним дізнатися не можна! За словами президента компанії Romain Jerome, деякі люди платять величезні гроші за швейцарські годинники «лакшері», за яким... просто не можна буде дізнатися час, тому що вони його... просто не показують!

Це і є філософія лакшері: даний лакшері-абсолютно позбавлене функціональності і користі. Так воно йде від низового поняття «дизайн» і наближається до заповітного «піднесеного» сегменту «ринок творів мистецтва».

Бізнес-ідея гарна, але спірна. Правда, з брендом Romain Jerome сперечатися не нам...

годинник з частинками Титаніка

годинник з частинками Титаніка

годинник з частинками Титаніка

годинник з частинками ТитанікаДивіться також


23 октября 2019 года

Новий музичний альбом у вигляді мобільного додатку

На наших очах в мистецтві та шоу-бізнесі (поки тільки в

Мобільні додатки для метеозалежних любителів розповідати свої сни

Зареєстрований в Каліфорнії стартап Sociopat збирається створити цілу

Німецькі інженери створили готель майбутнього

Якщо ви зупинитеся в Ritz-Carlton готелі,

Ідеї оригінальних подарунків: Ваги, які кричать на повних господарів

Можливо Вас зацікавить

Незвичайна Продаж невикористаних квитків

Re-ticket - новий нідерландський ресурс, який допомагає пасажирам продати невикористані квитки на літак, поїзд, автобус або парою. За

View

Торговельні автомати будуть охороняти вулиці

Нові торгові автомати тепер не тільки збагачують свого власника, а й стежать за порядком на вулиці. Принаймні саме таким бачать майбутнє

View

Охолоджувач для ноутбука

Не секрет, що ноутбуки нагріваються при тривалому їх використанні. Для їх охолодження, винайшли цікаве пристосування -

View

Тимчасові татуювання у вигляді фотографій з Instagram

Як монетизувати інстаграм? .. Сервіс фотодруку з Нідерландів Ink 361 придумав як і винайшов нову модну послугу - під

View

Кулькова ручка зі спіральним стрижнем

Незважаючи на те, що комп'ютери, електронні записні книжки змінили уявлення про раніше звичних способах робити нотатки, тим не менш, в школах,

View

Аудіо оповідання для стільникових телефонів

Один з читачів мого блогу, автор сайту womanbusiness.ru Андрій Космос надіслав цікаву ідею бізнесу, яку я із задоволенням

View

Рециклінг пластику (досвід Перу)

Підприємство Plastic Bank - це рециклинговая і соціально відповідальна еко-ініціатива, розроблена для соціуму та екосфери океанічного берега Перу - американським підприємцем

View

Незвичайна ідея напою: Шампанське з чаю

Передсвяткова лихоманка підготовки до Новорічних свят вже почалася, і буквально усі зараз зайняті думками про те, як краще їх провести, які

View