Музичний мобільний додаток

Поки ви художньо і чітко змішуєте коктейлі для своїх гостей - музичне AR додаток AR Mixer мікшує музику - так само чітко і художньо, наслідуючи рухам ваших вправних барменських рук. Руки бармена (домашнього або професійного - не важливо) на час перетворюються в руки музиканта, який грає на терменвоксі. Що це за диво? І як від дотику руки до пляшці може народитися музика?..

***

У Великобританії є компанія під назвою Somo Global. Саме цю компанію, варто подякувати за винахід новітнього музично-розважального додатки AR Mixer, яке багато чому може навчити нас усіх.

Технічно, мобільний AR додаток для створення «домашньої» музики - бездоганно. Поговоримо спочатку про саму технічній стороні AR Mixer-а бо винахід заслуговує інтересу і поваги до творчості створили його AR-інженерів.


Організуйте для себе і друзів веселу музичну вечірку і алко-паті в одному дійстві.

Виставте на столик ряд пляшок з бару - як алкоголь-містять, так і безалкогольних, для змішування коктейлів.

Далі: візьміть в одну руку планшет або смартфон і наведіть гаджет на пляшки і банки.

Наступний крок музичний мобільний додаток AR Mixer почне виконувати за вас - заграє ритмічна танцювальна музика. Все - ви тепер діджей біля пульта. Розвага від AR Mixer почалося! Де ж ваш пульт, діджей?

А ваш пульт - це ті самі алкогольні пляшки і банки з безалкогольними напоями. Кожна безалкогольна банку - має голос того чи іншого ритм-драм (загалом - ударного) інструменту.

Ну а кожен напій, що містить в собі алкоголь - виконує ту або іншу - вокальну партію.

Все, що вам потрібно зробити, стоячи біля «діджейського пульта», це - змішувати коктейлі, тобто - крутити-вертіти банки і пляшки в руці, по черзі, намагаючись їх не впустити. Приблизно так, як діджей крутить руками гуртки вінілу.

Гучність звуку регулюється теж просто і зрозуміло (спасибі дизайнерам додатки AR Mixer!). А саме: хочеш, щоб звучала голосніше музика - доведеться ближче піднести пляшку до гаджету (планшету або смартфону). Тихіше музика - відсунути руку з пляшкою від екрану гаджета подалі.

Музичний мобільний AR-додаток AR Mixer в цей момент виводить на екран гаджета реалістичне зображення вашої пляшки - плюс - віртуальний значок вінілової платівки, як би накладений на пляшку зверху.

Британські виробники AR розваги для вечірки алко-паті все врахували і відмінно синхронізували: як би невміло ви не вертіли в руках пляшки, наслідуючи діджею за пультом, музична композиція - прозвучить! І вона буде звучати «по-справжньому», без какофонії і невдач.

***

Брендинг та брендування: Ім'я Mixer

Крім інженерного виконання - бездоганного і все продумавшего заздалегідь, нам дуже подобається сама назва нового продукту. Слово Mixer в англійській мові звучить і сприймається на слух - двояко. З одного боку, «міксер» перекладається як «мікшер» або діджейський пульт. В іншому своєму значенні англійське слово Mixer означає - алкогольний коктейль, по-російськи «місиво». Теж в жаргонному використанні, між іншим. Таким чином, назва AR програми - AR Mixer сприймається англійською вухом як слово-гаманець, портмоне з двома відділеннями (Шалтай-Балтай) або попросту кажучи, дуже вдалу лаконічну гру слів.

Маркетингові аспекти мобільного додатку доповненої реальності AR Mixer

Від семіотики до маркетингу.

Вся хитрість винаходу полягає в тому, що додаток доповненої реальності AR Mixer навчено розпізнавати... далеко не всі алкогольні і безалкогольні напої! Найближчим часом британська компанія Somo Global пообіцяла розширити асортимент розпізнаваних пляшок до ... 20 найменувань. А на яких же пляшках можна зіграти музику вже прямо зараз?

Судячи з реклами - на пляшці рома Бакарді та на Кока-колі - точно, раз. Ну і напевно, ще такому ж популярному - два і, припустимо, три.

«Три вокальних партії, три голоси драм-машини - цілком вистачить для алко-паті, -думають розробники доповненої реальності з Somo Global. А вже кока-кола в холодильнику є у всіх».

Таким чином, якщо ви, батенька-естет, і ваш бар завантажений якимись особливими пляшками, привезеними з далеких мандрів, але не куплених в Duty Free (не мейнстрім-продукцією), то в гру «я-діджей за пультом» з додатком доповненої реальності AR Mixer з вами на жаль, не пограєш.

Зате компанія Somo Global розраховує (у разі успіху своєї AR-ігри для гаджетів) залучити гроші від брендів алкогольних і безалкогольних напоїв, що не потрапили в список, але прагнуть до цього, як юнак із спального району прагне до успіху.

Що ж, ми будемо стежити за успіхами нової бізнес-ідеї. Чи вдасться британської компанії Somo Global підписати контракти з брендами напоїв, щоб їх гра AR Mixer змогла розпізнавати ще більше лейблів, пляшок і банок. Поживемо - побачимо, як сказала колись мама одного головного алкоголіка нашої країни... З легким пARом!Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Дзеркальний дизайнерський туалет з видом на місто Лондон

В рамках свого чергового арт-проекту відома лондонська художниця і скандальний дизайнер Моніка Бонвічіні (Monica Bonvicini) поставила в центрі ділового Лондона

View

Велосипеди для повних

Як можна винайти велосипед ще раз? Як можна організувати такий бізнес на спорті? Пристосувавши його під повних користувачів! Цим і займається

View

Новинка-скейтборд для спуску по сходах і драбинах

Увага: ця стаття містить завдання для творчої уяви і може вирвати вас із стану амеби! А почнемо - з початку. Скейтборд під назвою

View

Засіб з феромонами для прання білизни

Феромони - це найкраще, що може запропонувати сьогодні сучасна наука для зближення підлоги. Нове речовина, що

View

Технологія синхронізації рекламного контенту

Xaxis Sync - це нова веб-платформа, яка підірвала в єдиному пориві ненависті і крайнього обурення весь західний інтернет. Навіть

View

Скупка телефонів набуває глобальний розмах

CellForCash - новий ресурс, який дозволяє всім бажаючим отримати трохи готівки за свій старий мобільний телефон. Причому

View

Креативна реклама жувальної гумки Beldent руйнує стереотипи

З одного боку, поширені у суспільстві переконання є одним з найефективніших інструментів, що використовуються рекламістами і маркетологами.

View

Виробничі втрати

Мета бережливого виробництва - виявити, проаналізувати і усунути всі втрати у виробничому процесі.Втрати - це всі

View