Кліпса - водовимірювальний лічильник для душу

Тріо молодих підприємців запустили на Кікстартер краудфандинговый марафон по збору коштів на запуск у виробництво свого винаходу - розумною кліпси-водоизмерительного лічильника або душової насадки під назвою Sprav.

Element Meter (лічильник) плюс ваш смартфон і мобільний додаток Sprav плюс сама насадка-кліпса Sprav. Ось три системи товару Sprav.

Кліпса Sprav вважає - скільки води в галонах ви витратили, приймаючи душ. Мобільний додаток відправляє інформацію в графіках по днях - на ваш смартфон. А механічний лічильник Element Meter Sprav допоможе побачити витрачену воду в цифрах - на той випадок, якщо у вас немає смартфона.

Розумна кліпса Sprav, гнадетая на головку душа, містить у собі також і LED лампочку.


Лампочка-світлодіод горить зеленим кольором, поки кількість витрачається в душі води не перевищує «соціальну норму». Як тільки соціальна норма води для прийняття душу одним человеом - вичерпана, світильник-світлодіод загоряється червоним кольором.

Команда стартап Sprav підрахувала статистику про те, що 74 відсотки людей не знають, скільки води в галонах вони витрачають, коли приймають душ.

Тим не менш, та ж статистика підказала молодим підприємцям, що коли люди починають цікавитися цим питанням і коли у них з'являються достовірні цифри - скільки ж води вони витрачають - їх споживання води знижується.

На підставі даних, отриманих від дослідників поведінки споживачів, команда Sprav і запустила свій еко-проект.

Sprav дозволяє споживачеві води наочно і точно виміряти і порівняти своє щоденне споживання води, причому - конкретно в душовій кабіні.

А значить винахід Sprav допоможе споживачам змінити своє психологічне ставлення до споживаної воді і - реально скоротити її споживання. З маркетинговим дослідженням в руках, що підтверджує користь свого наочного еко-гаджета, команда Sprav штурмує Кікстартера.

Питання тільки в тому - чи захочуть споживачі фінансувати цей проект. Інша справа - муніципалітет і кондомінімумів. Вони, ймовірно, захочуть, щоб сума води, споживаної мешканцями, була меншою. Адже офіційні органи і великі домовласники - у відповіді за екологію і економію ресурсів. А простий споживач - ні. Він має право витрачати воду стільки, скільки йому захочеться і оплачувати рахунок зі свого гаманця.

Сам кінцевий споживач води, стоячи під ранковим або вечірнім душем, навряд чи захоче бачити миготіння настирливої тривожної червоної лампочки в той (єдиний) момент, коли сучасна західна людина отримує релаксацію і відпочинок від денного стресу.

Зрозуміло, можна передбачити можливість відключення червоної лампочки або заміни червоного бентежливого кольору маркера на якийсь психологічно більш нейтральний і не стресогенний маркер «перевитрати» води.

Але факт залишається фактом - на ваш смартфон мобільним додатком Sprav будуть надсилатися сформовані в графік звіти про те ,скільки води ви виливаєте, коли миєтеся під душем.

А навіщо сучасному споживачу додаткові закиди і головний біль від розумної кліпси Sprav? Адже душ у сучасному суспільстві приймають не для чистоти (ми так сильно не бруднимося, щоб мати необхідність стояти під струменем масажними душа аж два рази на день!), душ сучасна людина приймає для зняття стресу. І обмежувати час цього суто релаксаційного сеансу миготінням червоної лампочки і підрахунком збитків, висланих на мобільний телефон - як мінімум комерційно непродумано.

Хоча, стартап, який продає насадку на душ Sprav працює на західного споживача. А у нього, можливо, інший менталітет. І, можливо, тому стартап Sprav чекає успіх?

насадка на душ SpravДивіться також


18 сентября 2019 года

Duracell перетворила канадські автобусні зупинки у величезні батарейки

У Канаді, як, втім, і в Росії,

Оригінальна Бізнес на перепродажу матеріалів і записів семінарів відомих гуру

Майкл Сенофф (нині сам багатьма зараховує до статусу гуру Інфобізнес) організував

Реклама на серветках за допомогою технології доповненої реальності...

Ось тепер вже AR-технології, або технології доповненої реальності

Можливо Вас зацікавить

«Майже як б'юік»: прокат культових автомобілів

Ну, всі знавці американської літератури і кіно чули коли-то слово «б'юік». А Делореан - чули, а? «Делореан?» - запитаєте спантеличено ви.

View

Письмові столи для роботи стоячи

Нові тренд силіконової долини - письмові столи для роботи стоячи. За словами більшості співробітників таких компаній, як Google Inc., Facebook Inc.,

View

Магазин, в якому продають чоловіків або креативна рекламна акція сайту знайомств

Ну де ж, де ж ваші Кени? Кругом - одні аборигени ... А. Акопянц Сайт знайомств у Франції під назвою "Adopte

View

Морозиво у вигляді діячів культури

Смачне морозиво в спекотний день, що може бути краще? Виробники солодкого, холодних ласощів не втомлюються нас дивувати і радувати все

View

Програма зняття мірок при пошитті та купівлі одягу

Патентований програмне забезпечення під назвою Poikos - британський стартап. Програма Poikos дозволяє зняти найточніше мірки людського тіла

View

Як планувати бізнес

Основними елементами бізнес-плану є: титульний аркуш, вступна частина (резюме проекту), аналітичний розділ, змістовний розділ (сутність проекту) і розділи

View

Кафе-артист в Голлівуді

У славному місті Лос-Анджелесі, куди мріє потрапити прилаштуватися працювати - ну хоча б на перших порах - офіціанткою

View

Бізнес на міні-атракціонах

Міні-атракціони - це аналоги великих атракціонів, але вони відрізняються тим, що їх можна розміщувати на невеликих

View