Як продавати одяг в інтернеті запускаємо свій онлайн бізнес

magazМи вже розглядали, чим можна торгувати в інтернеті, а точніше групи товарів, які можна без проблем продавати в онлайні. Серед них ви можете знайти і одяг. Зараз у старшого покоління все ж існує величезна кількість забобонів, наприклад, як можна купити одяг не помірявши, або як дізнатися якого вона якості не помацавши і це цілком логічно, адже раніше все саме так і купувалося. Але молоде покоління вже мислить зовсім по-іншому, ними рухає бажання купити щось унікальне, особливо якщо живеш в невеликому місті, де всі одягаються з базару, а знайти оригінальні речі ціла проблема.

В якому напрямку варто стартувати?

Виходячи з вище написаного, можна зробити висновок, що торгувати одягом для жінок на даний момент не дуже ефективно.


Можна виділити ряд ніш де дійсно підприємці отримують хороший дохід:

- молодіжний одяг (жіноча чи чоловіча), з принтами, або дизайнерські рішення;

- дитячий одяг. Дане одне з лідерів у цьому напрямку. Дешевизна товару і швидкозростаючі діти забезпечать вам постійних клієнтів;

- магазини жіночих суконь. Користуються величезною популярністю, особливо якщо товар середньої цінової категорії;

- продаж спецодягу. Наприклад, камуфляжній для риболовлі або полювання, або ж спецівок для фірм з їх атрибутикою;

Продавати занадто дорогий товар не варто, оскільки люди не ризикують вкладати серйозні гроші, не бачачи його, а от щось не дороге куплять із задоволенням.

Де купувати товар?

Цим питанням варто задатися ще на стадії планування бізнесу. Перед тим як почати продавати одяг за допомогою інтернету, вам необхідно скласти обширний прайс лист продукції. Так існує кілька варіантів закупівлі:

- самостійна закупівля товару на оптових ринках;

- співпраця з фабриками одягу безпосередньо;

- замовлення одягу за кордону. Як правило, наші співвітчизники найбільше тісно співпрацюють з Китаєм, але там є свої недоліки.

Як бачите варіантів багато, було б бажання.

Кілька слів про доставку

Онлайн торгівля одягом увазі і доставку товару для клієнтів з усієї країни. Тут теж можна розглянути парочку варіантів:

1.) Самовивіз продукції зі складу або офлайн магазину. Якщо ви працюєте у великому місті, то часто люди будуть самостійно забирати покупки.

2.) Доставка кур'єром по місту. Як правило, за такі послуги кур'єри беруть суму від $ 1 до $ 5ю Все залежить від обсягу товару.

3.) Доставка по містах країни за допомогою поштових кур'єрських служб. Так в Україні найбільшою популярністю користується Нова Пошта.

Створення інтернет магазину і його просування

Я вже писав цілий цикл статей про самостійне створення онлайн площадки і її розкручуванню в інтернеті - ось тут. Але все ж я хочу коротко пробігтися по основним принципам.

1.) Створення магазину:

- безкоштовний хостинг або система по генерації сайтів. Всім відомі prom.ua. За символічні гроші отримаєте хостинг і типовий набір дизайн рішень. Якщо хочете спробувати свої сили в онлайн торгівлі саме воно.

- створення сайту на безкоштовній CMS і стандартному шаблоні. Як правило, такі сайти не привертають увагу покупців, а їх ефективність зовсім не висока, хіба тільки у вас якийсь дуже ексклюзивний товар.

- замовлення сайту у веб-студії, або в фрілансера. На виході отримаєте готовий проект, заточений конкретно під ваші цілі. Але є один мінус - це витрата коштів.

112

2.) Просування:

- самостійна розкрутка. При отсутвие досвіду і практики у цій сфері, можете на ранніх етапах загнати сайт під фільтр, але якщо підучитися і робити все поспішаючи, то реалізувати таку дію цілком реально. Мінус - тривалий період отримання перших клієнтів.

- замовлення реклами від seo студій. Чесно кажучи, зараз вистачає багато компаній, які не тільки не виведуть сайт в ТОП але і втоплять його повністю. Будьте дуже уважні при виборі компанії, читайте відгуки, або ж запитайте у знайомих.

- закупівля контекстної реклами. Ефективний метод, от тільки грошей доведеться витратити чимало. Знову ж, потрібно вміти підбирати продають фрази, тому варто обов'язково задуматися про допомогу фахівців, щоб не спускати бюджет даремно.

3.) Контекта для магазину:

- самостійне написання;

- замовлення у копірайтера;

- переклад з іноземних сайтів.

4.) Кілька основних принципів юзабіліті:

- онлайн помічник на сайті;

- інтуїтивно зрозумілий процес покупки (без заповнення 100500 полів профілю);

- наявність гарантій або повернення;

- намагайтеся максимально описувати товар і докладати до картки товару медіафайли, у вигляді фото чи вигляді оглядів.

Мінімальні вкладення в цей бізнес починаються від $ 6000. Більшість витрат піде на закупівлю товару. Прогнозований прибуток близько $ 1000 на місяць. При великих вкладеннях можна розраховувати на більшу виручку.

Дивіться також


26 июня 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Бізнес план таксі

Щодня на дороги столиці виїжджає 3-5 тисяч таксі.Обсяг грошового обороту лише у секторі, що забезпечує машини замовленнями,

View

Просування і розвага: незвичайний сайт виробника одягу

Icebreaker - ресурс, що дозволяє споживачам простежити весь шлях купленої вовняного одягу до овечої ферми, де вирощують овець, у яких стрижуть

View

45 неабияких ідей для реклами навушників

Навушники - не найпростіший предмет для друкованої реклами, адже необхідно зобразити звук на папері, та так, щоб задумка була прозора. У

View

Готелі для акліматизації пасажирів

В аеропорту Westin Chicago River North обладнаний спеціальний міні-готель Westin's Concept Room для пасажирів з метою полегшити їм перельоти і

View

Огляд напрямків електронного бізнесу

У цій статті, ми, як і обіцялося, розглянемо найпоширеніші напрямки електронного бізнесу, з метою визначення найбільш підходящого, для кожного з

View

Продаж морозива за посмішку

Автомат з продажу морозива не викликає ніякого інтересу, як у підприємців, що знаходяться в пошуку оригінальних ідей, так і

View

Віртуальна рольова гра SPARX - ліки проти підліткової депресії

або нові методи психотерапії. Група дослідників з Нової Зеландії (Університет Окланда - University of Auckland) поставила експеримент, який виявився несподівано - феєрично

View

Прибуткова ідея: Годинник навчальні малюків розуміти час

Teach Me Time - пристрій, який допоможе вашій дитині навчитися розбиратися в часі. Пристрій розрахований на різні

View