Як продавати одяг в інтернеті запускаємо свій онлайн бізнес

magazМи вже розглядали, чим можна торгувати в інтернеті, а точніше групи товарів, які можна без проблем продавати в онлайні. Серед них ви можете знайти і одяг. Зараз у старшого покоління все ж існує величезна кількість забобонів, наприклад, як можна купити одяг не помірявши, або як дізнатися якого вона якості не помацавши і це цілком логічно, адже раніше все саме так і купувалося. Але молоде покоління вже мислить зовсім по-іншому, ними рухає бажання купити щось унікальне, особливо якщо живеш в невеликому місті, де всі одягаються з базару, а знайти оригінальні речі ціла проблема.

В якому напрямку варто стартувати?

Виходячи з вище написаного, можна зробити висновок, що торгувати одягом для жінок на даний момент не дуже ефективно.


Можна виділити ряд ніш де дійсно підприємці отримують хороший дохід:

- молодіжний одяг (жіноча чи чоловіча), з принтами, або дизайнерські рішення;

- дитячий одяг. Дане одне з лідерів у цьому напрямку. Дешевизна товару і швидкозростаючі діти забезпечать вам постійних клієнтів;

- магазини жіночих суконь. Користуються величезною популярністю, особливо якщо товар середньої цінової категорії;

- продаж спецодягу. Наприклад, камуфляжній для риболовлі або полювання, або ж спецівок для фірм з їх атрибутикою;

Продавати занадто дорогий товар не варто, оскільки люди не ризикують вкладати серйозні гроші, не бачачи його, а от щось не дороге куплять із задоволенням.

Де купувати товар?

Цим питанням варто задатися ще на стадії планування бізнесу. Перед тим як почати продавати одяг за допомогою інтернету, вам необхідно скласти обширний прайс лист продукції. Так існує кілька варіантів закупівлі:

- самостійна закупівля товару на оптових ринках;

- співпраця з фабриками одягу безпосередньо;

- замовлення одягу за кордону. Як правило, наші співвітчизники найбільше тісно співпрацюють з Китаєм, але там є свої недоліки.

Як бачите варіантів багато, було б бажання.

Кілька слів про доставку

Онлайн торгівля одягом увазі і доставку товару для клієнтів з усієї країни. Тут теж можна розглянути парочку варіантів:

1.) Самовивіз продукції зі складу або офлайн магазину. Якщо ви працюєте у великому місті, то часто люди будуть самостійно забирати покупки.

2.) Доставка кур'єром по місту. Як правило, за такі послуги кур'єри беруть суму від $ 1 до $ 5ю Все залежить від обсягу товару.

3.) Доставка по містах країни за допомогою поштових кур'єрських служб. Так в Україні найбільшою популярністю користується Нова Пошта.

Створення інтернет магазину і його просування

Я вже писав цілий цикл статей про самостійне створення онлайн площадки і її розкручуванню в інтернеті - ось тут. Але все ж я хочу коротко пробігтися по основним принципам.

1.) Створення магазину:

- безкоштовний хостинг або система по генерації сайтів. Всім відомі prom.ua. За символічні гроші отримаєте хостинг і типовий набір дизайн рішень. Якщо хочете спробувати свої сили в онлайн торгівлі саме воно.

- створення сайту на безкоштовній CMS і стандартному шаблоні. Як правило, такі сайти не привертають увагу покупців, а їх ефективність зовсім не висока, хіба тільки у вас якийсь дуже ексклюзивний товар.

- замовлення сайту у веб-студії, або в фрілансера. На виході отримаєте готовий проект, заточений конкретно під ваші цілі. Але є один мінус - це витрата коштів.

112

2.) Просування:

- самостійна розкрутка. При отсутвие досвіду і практики у цій сфері, можете на ранніх етапах загнати сайт під фільтр, але якщо підучитися і робити все поспішаючи, то реалізувати таку дію цілком реально. Мінус - тривалий період отримання перших клієнтів.

- замовлення реклами від seo студій. Чесно кажучи, зараз вистачає багато компаній, які не тільки не виведуть сайт в ТОП але і втоплять його повністю. Будьте дуже уважні при виборі компанії, читайте відгуки, або ж запитайте у знайомих.

- закупівля контекстної реклами. Ефективний метод, от тільки грошей доведеться витратити чимало. Знову ж, потрібно вміти підбирати продають фрази, тому варто обов'язково задуматися про допомогу фахівців, щоб не спускати бюджет даремно.

3.) Контекта для магазину:

- самостійне написання;

- замовлення у копірайтера;

- переклад з іноземних сайтів.

4.) Кілька основних принципів юзабіліті:

- онлайн помічник на сайті;

- інтуїтивно зрозумілий процес покупки (без заповнення 100500 полів профілю);

- наявність гарантій або повернення;

- намагайтеся максимально описувати товар і докладати до картки товару медіафайли, у вигляді фото чи вигляді оглядів.

Мінімальні вкладення в цей бізнес починаються від $ 6000. Більшість витрат піде на закупівлю товару. Прогнозований прибуток близько $ 1000 на місяць. При великих вкладеннях можна розраховувати на більшу виручку.

Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Косметична ідея: Стікери для контролю терміну придатності косметики

Зазначати термін придатності на продуктах харчування виробники зобов'язані за законом. На жаль, для виробників косметики такого закону немає і

View

Реклама телевізора на корінці журналу

Копірайтери дуже люблять використовувати різноманітні кількісні показники в рекламі. Знаменитий Огілві стверджував, що цифри в заголовках рекламних текстів завжди

View

Гімнастичний зал на колесах

TumbleBus - ця спортивна ідея школи, гімнастичний зал на колесах. Це автобус спеціально обладнаний спортивними снарядами і інвентарем

View

Esprit яка захоплює

ESPRIT - це міжнародна компанія з виробництва одягу і аксесуарів на кожен день, які продаються в 44 країнах

View

Школа водіння для підлітків

Компанія з Нью-Йорка Fresh Green Light запустила новий проект ідеї школи - школу водіння для підлітків. Особливість нових курсів для

View

Захисна ідея бізнесу для дітей: Дитячі футболки з наколінниками

Ідея створити свій бізнес виникла у дизайнера з Сіетла Венді Феллер під час прогулянки з п'ятирічною донькою.

View

Цікава ідея в ритейлі: Покупки в супермаркеті онлайн

Французька мережа гіпермаркетів E.Leclerc вирішила підвищити лояльність своїх клієнтів, запропонувавши їм нову безкоштовну послугу замовлення товарів онлайн та

View

Бізнес - Термінал самообслуговування з вбудованим детектором емоцій покупця

В російських супермаркетах (не у всіх, не у всіх...) з'являються дуже просунуті термінали самообслуговування (автоматичні касири). Всі ці

View