Папір зі слонячих екскрементів

Папір зі слонячих екскрементівЖитель Індії на ім'я Vijendra Shekhawat створив свій невеликий бізнес попроізводству папери їх слонячих екскрементів. Його бренд і називається Haathi Chhap

Ось, воістину, найкраща ілюстрація принципу: «Використовуй все, що під рукою і не шукай собі інше»!

Vijendra Shekhawat живе в містечку, який славиться слоновьими перегонами. Там на слонах катають, там слони змагаються в бігу і підйомі ваг. А вулиці там не прибирають ...

Ви тільки уявіть собі, скільки цінного матеріалу валяється просто так, очікуючи, поки спритний підприємець не монетізує ЦЕ.

Однак, бажання заробити і підприємницька жилка - це ще не все, для того, щоб мати такий успіх у бізнесі і бренд Haathi Chhap.

Як казав Ленін, треба «вчитися, вчитися і ще раз - вчитися ».


Чому ж навчався житель Індії - Vijendra Shekhawat? А справа в тому, що цей підприємець - знає про процес виготовлення паперу та картону - все. Він знає, що папір можна виготовляти з будь-якого матеріалу, що містить достатню кількість волокон. З волокнистого матеріалу.

Але навіть це знати - все одно ще мало. Потрібно ще володіти поняттями про самому техпроцессе виготовлення паперу і картону. Тобто мати і теоретичне і практичне уявлення: як перетворити вихідний містить волокна сирий матеріал у вихідний продукт - картон і папір.

І це Vijendra Shekhawat теж знає. Він - інженер і підприємець, багато років займався виробництвом паперу «на дядю».

З чого роблять папір? Якщо ви поцікавитеся цим питанням, то встанете з-за комп'ютера тільки глибоко за північ. Історія виробництва паперу - це вся історія нашої цивілізації. Вона сповнена драматизму і дуже характеризує епоху.

Сьогодні папір роблять з целюлози (по російськи це і є-волокно), яку дає, в основному, деревина. Але деревина це - дорого! Всі ринки вже зайняті. Та й взагалі, з тими хто ліс валить і ГУРТ краще не зв'язуватися. Небезпечні вони люди.

Тоді, якщо ви хочете самі працюючи на себе виготовляти папір, з чого б вам її виготовити?

Можна зі старих ганчірок, з ганчір'я, як це споконвіку робили в Європі. Можна з рису або бамбука - загалом, з стерні будь-яких деревовидних пагонів.

(Між іншим, наш герой - індус на ім'я Vijendra Shekhawat якось намагався виготовляти папір з шкірки бананів).

Але ви повинні пам'ятати - сирої вихідний матеріал, з якого ви будете виготовляти ваш папір (якщо ви - дрібний бізнесмен, а не гігант індустрії) повинен бути дешевий як бруд, повинен майже нічого не коштувати. Тоді - вигідно.

Тому слонове «добро», яке валяється безгосподарно на вулицях рідного міста Vijendra Shekhawat-а якраз - саме те!

Зараз Vijendra Shekhawat вже налагодив виробництво всяких паперово-картонних дрібниць і продає це як сувенірку в трьох містах Індії. Фотоальбоми, блокнотики, записні книжечки, календарики та інші дурниці.

Як же підприємець справляється з природним відразою людей до екскрементам?

Так, а як, власне, йому вдається продавати - лайно під брендом Haathi Chhap?

А дуже просто. Треба рідну культуру та історію знати! В Індії дуже поширений і вкорінений культ одного з індуїстських божеств - Ганеші.

Ганеша - це напівлюдина-напівслона, син Шиви з головою слона. Людську голову папа-Шива якось відірвав своєму синові в припадку люті. На те він і Шива.

Син виріс і став розумним - голова слона це тільки підкреслювала. І ось Ганеша слоноголового став в Індії серед індуїстів покровителем ... знаєте чого?

Ганеша - слоноголовий бог став покровителем листи, письмової мови, покровителем грамоти, книжкової вченості, премудрості та освіти.

Ви вловлюєте зв'язок?

Тобто, продавати зошити і взагалі папір (символ писемної культури і книжкової мудрості) можна і потрібно в Індії тільки з екскрементів слона!

Адже будь слон в Індії - це нагадування про Ганеші. А в деяких сільських районах, де шанують Ганешу, де місцевий культ Ганеші, там взагалі екскременти слонячі вважаються священними.

***

Цікаво, якщо відволіктися від індійського місцевого колориту і подумати абстрактно, що б таке національно російське можна було б виготовляти «з нічого»? ..

Ом Гам Ганапатайе намах ... Удачі тобі, бренд Haathi Chhap ...

Дивіться також


23 июля 2019 года

Ідеї оригінальних подарунків: Ваги, які кричать на повних господарів

Микротоковый пластир - альтернатива знеболюючим таблеток і мазей від невралгії

Міні-кабінет фізіотерапії, який можна завжди носити з

Мобільний додаток модного одягу: розшук одягу по фотографії

Безкоштовне мобільний додаток для айфон з Великобританії Snap

Можливо Вас зацікавить

Віртуальний похід в нічний музей

Після художнього фільму «Мумія» мрія про те, щоб побродити по музею вночі, після його закриття, стала мейнстрімом. Тому проект під назвою

View

Коворкінг офіс тільки для жінок

Коворкінг-офіси вже не новина, вони давно стали популярними не тільки в Америці, але і в Росії. І

View

3176. Виробництво елітної кави в слонячих масштабах

Всі знають, що тварини «вміють працювати» і при нагоді - можуть «утримувати себе самі». Звичайно, якщо в цьому їм допоможуть

View

Ідея для нащадків: Вічний банк зберігання ДНК

У сучасному світі з розвитком генної інженерії напрям зберігання особистих даних і ДНК стає популярним видом бізнесу. Усвідомивши,

View

Пошиття спецодягу

Ви можете організувати свій бізнес з пошиття спецодягу, приймати замовлення на виготовлення робочого одягу для різних спеціальностей а також

View

Бійка подушками як флешмоб

Бої подушками присутні, мабуть, у будь-якій культурі, незалежно від поколінь і вікових груп учасників. Без цього розваги

View

Незвичайні іграшки-антистрес

Сучасного життя характерна шалена швидкість. Велика кількість важливих справ, зустрічей, завдань, які необхідно вирішити - все це впливає на настрій

View

Святкова Новорічні ялинки в оренду

Новий рік не за горами, і знову у більшості покупців виникне дилема - купувати живу ялинку

View