Папір зі слонячих екскрементів

Папір зі слонячих екскрементівЖитель Індії на ім'я Vijendra Shekhawat створив свій невеликий бізнес попроізводству папери їх слонячих екскрементів. Його бренд і називається Haathi Chhap

Ось, воістину, найкраща ілюстрація принципу: «Використовуй все, що під рукою і не шукай собі інше»!

Vijendra Shekhawat живе в містечку, який славиться слоновьими перегонами. Там на слонах катають, там слони змагаються в бігу і підйомі ваг. А вулиці там не прибирають ...

Ви тільки уявіть собі, скільки цінного матеріалу валяється просто так, очікуючи, поки спритний підприємець не монетізує ЦЕ.

Однак, бажання заробити і підприємницька жилка - це ще не все, для того, щоб мати такий успіх у бізнесі і бренд Haathi Chhap.

Як казав Ленін, треба «вчитися, вчитися і ще раз - вчитися ».


Чому ж навчався житель Індії - Vijendra Shekhawat? А справа в тому, що цей підприємець - знає про процес виготовлення паперу та картону - все. Він знає, що папір можна виготовляти з будь-якого матеріалу, що містить достатню кількість волокон. З волокнистого матеріалу.

Але навіть це знати - все одно ще мало. Потрібно ще володіти поняттями про самому техпроцессе виготовлення паперу і картону. Тобто мати і теоретичне і практичне уявлення: як перетворити вихідний містить волокна сирий матеріал у вихідний продукт - картон і папір.

І це Vijendra Shekhawat теж знає. Він - інженер і підприємець, багато років займався виробництвом паперу «на дядю».

З чого роблять папір? Якщо ви поцікавитеся цим питанням, то встанете з-за комп'ютера тільки глибоко за північ. Історія виробництва паперу - це вся історія нашої цивілізації. Вона сповнена драматизму і дуже характеризує епоху.

Сьогодні папір роблять з целюлози (по російськи це і є-волокно), яку дає, в основному, деревина. Але деревина це - дорого! Всі ринки вже зайняті. Та й взагалі, з тими хто ліс валить і ГУРТ краще не зв'язуватися. Небезпечні вони люди.

Тоді, якщо ви хочете самі працюючи на себе виготовляти папір, з чого б вам її виготовити?

Можна зі старих ганчірок, з ганчір'я, як це споконвіку робили в Європі. Можна з рису або бамбука - загалом, з стерні будь-яких деревовидних пагонів.

(Між іншим, наш герой - індус на ім'я Vijendra Shekhawat якось намагався виготовляти папір з шкірки бананів).

Але ви повинні пам'ятати - сирої вихідний матеріал, з якого ви будете виготовляти ваш папір (якщо ви - дрібний бізнесмен, а не гігант індустрії) повинен бути дешевий як бруд, повинен майже нічого не коштувати. Тоді - вигідно.

Тому слонове «добро», яке валяється безгосподарно на вулицях рідного міста Vijendra Shekhawat-а якраз - саме те!

Зараз Vijendra Shekhawat вже налагодив виробництво всяких паперово-картонних дрібниць і продає це як сувенірку в трьох містах Індії. Фотоальбоми, блокнотики, записні книжечки, календарики та інші дурниці.

Як же підприємець справляється з природним відразою людей до екскрементам?

Так, а як, власне, йому вдається продавати - лайно під брендом Haathi Chhap?

А дуже просто. Треба рідну культуру та історію знати! В Індії дуже поширений і вкорінений культ одного з індуїстських божеств - Ганеші.

Ганеша - це напівлюдина-напівслона, син Шиви з головою слона. Людську голову папа-Шива якось відірвав своєму синові в припадку люті. На те він і Шива.

Син виріс і став розумним - голова слона це тільки підкреслювала. І ось Ганеша слоноголового став в Індії серед індуїстів покровителем ... знаєте чого?

Ганеша - слоноголовий бог став покровителем листи, письмової мови, покровителем грамоти, книжкової вченості, премудрості та освіти.

Ви вловлюєте зв'язок?

Тобто, продавати зошити і взагалі папір (символ писемної культури і книжкової мудрості) можна і потрібно в Індії тільки з екскрементів слона!

Адже будь слон в Індії - це нагадування про Ганеші. А в деяких сільських районах, де шанують Ганешу, де місцевий культ Ганеші, там взагалі екскременти слонячі вважаються священними.

***

Цікаво, якщо відволіктися від індійського місцевого колориту і подумати абстрактно, що б таке національно російське можна було б виготовляти «з нічого»? ..

Ом Гам Ганапатайе намах ... Удачі тобі, бренд Haathi Chhap ...

Дивіться також


09 апреля 2020 года

Ідеї оригінальних подарунків: Ваги, які кричать на повних господарів

Микротоковый пластир - альтернатива знеболюючим таблеток і мазей від невралгії

Міні-кабінет фізіотерапії, який можна завжди носити з

Мобільний додаток модного одягу: розшук одягу по фотографії

Безкоштовне мобільний додаток для айфон з Великобританії Snap

Можливо Вас зацікавить

Суборенда частини приміщення редакції

або як вижити газеті в кризу Американська газета, яка базується, відповідно, в Бостоні, газета під назвою Boston Globe, добре відома не тільки

View

Як не попастися в мережі інтернет технології в бізнесі

Невідомі можливостіПереважній більшості керівників, які зважилися свого часу на створення веб - сайту, знайома картина, коли витрачені час, засоби, нерви, не

View

LED-підсвічування для зубів

Колись такі виконавці репу, як Метод Мен, ввели в моду золоті зуби. Безсумнівно, відмінна прикраса для порожнини

View

Готельний сервіс: прокат велосипедів в готелі

Які тільки незвичайні додаткові послуги не пропонують своїм постояльцям сучасні готелі! Навіть лекції читають! Навіть виставки картин влаштовують! Але

View

Успішні невдахи

Невдаха невдасі ворожнечу.Є невдахи, які можуть бути цілком забезпеченими людьми: мати хорошу посаду, високий суспільний статус, відмінний будинок, можливість два

View

Фітнес девайс перевіряє готовність організму до сьогоднішньому тренуванні

Фінська девайс під короткою назвою Check продовжує собою індустрію високотехнологічних фінтес-аксесуарів, пов'язаних з айфонами більше, ніж зі здоровим

View

Мобільний додаток для зберігання дитячих малюнків

Безкоштовне мобільний додаток під назвою Canvsly створено для того, щоб батьки оцифровували кращі малюнки своїх дітей і зберігали їх в «бібліотеці»,

View

Парковка: тільки для жінок

Китайська парковка для барбі, вибачте - для жінок, відкрилася в місті Tianjin і відкрилася ця парковка під ім'ям

View