Девайс на парасольку запрошує незнайомців сховатися від дощу під вашим парасолькою

Винаходи, які підвищують нашу людяність (а не сприяють нашому оскотиниванию) - рідкість, навіть у нашому позитивному блозі.Umbrella Here - ось така дивовижна рідкість. Цей проект з Гон-Конга являє собою мініатюрний девайс, який одягається зверху на «пімпочку» парасольки, чому ваш парасольку і ви самі відразу ж починаєте нагадувати машину з мигалкою.

Про що ж попереджає перехожих цей не зовсім звичайний проблисковий маячок», прикріплений на маківку вашого парасольки?

Маячок на парасольку Umbrella Here оповіщає всіх бажаючих про те, що ви готові вкрити під своїм парасолькою ще однієї людини - запропонувати комусь свою парасольку і себе у компанію.

Бігти під однією парасолькою можна з подружкою, з мамою, з чоловіком або з молодою людиною.


Добре тим, у кого під час зливи поруч виявився товариш або близька людина з великим парасолькою.

Але навіть якщо ви теоретично готові запропонувати комусь незнайомому свою парасольку, то це ж ... якось не прийнято, чи не так?

У багатьох з нас - мова віднімається, коли нам раптом хочеться бути ввічливими, запропонувати свою допомогу, взагалі - заговорити з незнайомою людиною.

Проект Umbrella Here каже: «Та не треба! І не треба ворушити язиком і першому розмови з незнайомцем! За вас це чудово зробить «говорить маячок або, скоріше, говорить парасолька»

Девайс на парасольку Umbrella Here повинен увійти в моду в Гон-Конгу завдяки, зрозуміло, широкої рекламної кампанії, популяризирующий ідею - пропонувати свою компанію і свою парасольку незнайомцям, які опинилися під зливою без парасольки.

Скоро всі азіатські парасольки навчаться кричати щось на кшталт «Вільна каса! Вільна каса!», тільки вони будуть кричати: «Umbrella Here! Umbrella Here!»

І цей вигук, сподіваємося, стане таким же міжнародним вигуком, зрозумілим усім без винятку, як і наведений для прикладу клич клоунського громадського харчування.

Маленький девайс Umbrella Here коштує 20 доларів і має всередині себяLED лампочку (у нього всередині неонка), управляється ж він допомогою мобільного додатку через BlueTooth.

Просто, виходячи на вулицю під дощ, попередньо побігайте пальцями по смартфону і налаштуйте парасолька на режим «велкам».

Ваш добрий парасольку (захопившись веселенькими світлодіодами на маківці) зробить вас схожою на чарівника Оле Лукойє.

Umbrella Here - тут поруч...

Дивіться також


18 ноября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Таксі-готель \"Ех, візьму до себе!\"

або як лондонський таксист перетворився в готельєра на час Олімпійських Ігор. Новий готель під назвою Car Hotel організований лондонським

View

Оригінальна Складна пляшка для води

Проблема повторного використання товарів і забруднення навколишнього середовища порожньою тарою, зокрема пластиковими пляшками є однією з важливих

View

Країна напрокат

Здається, в наш час напрокат можна взяти все, що твоїй душі забажається. В нашій колекції бізнес-ідей

View

Як повинна виглядати Ваша планерка (посібник для тих, хто виробляє і продає)

Почнемо з початку. Найперше і найважче в вирішенні будь-яких завдань-це правильна постановка проблеми. Отже, пункт перший «порядку денного»

View

Методи переконання співрозмовника

Переконливу дію на партнерів по діловому спілкуванню досягається за допомогою аргументації.Аргументація - це логіко-комунікативний процес, спрямований

View

Незвичайне кафе для шанувальників в'язання

Якщо ви плануєте відкрити кафе, то напевно замислюєтеся про те, хто його буде відвідувати. Можливо, це

View

Оригінальна тюремна ідея: Азу від ув'язнених.

Як правило, підприємці стикаються з масою проблем і перешкод у бізнесі, які потребують вирішення. І досвідчені підприємці знають, що чергова

View

Барселона - туристам: автобус для гурме

Gourmet Bus - це новий туристський атракціон, яким Барселона приманює до себе все нові і нові потоки бажаючих відзначитися «в Барселоні».

View