Девайс на парасольку запрошує незнайомців сховатися від дощу під вашим парасолькою

Винаходи, які підвищують нашу людяність (а не сприяють нашому оскотиниванию) - рідкість, навіть у нашому позитивному блозі.Umbrella Here - ось така дивовижна рідкість. Цей проект з Гон-Конга являє собою мініатюрний девайс, який одягається зверху на «пімпочку» парасольки, чому ваш парасольку і ви самі відразу ж починаєте нагадувати машину з мигалкою.

Про що ж попереджає перехожих цей не зовсім звичайний проблисковий маячок», прикріплений на маківку вашого парасольки?

Маячок на парасольку Umbrella Here оповіщає всіх бажаючих про те, що ви готові вкрити під своїм парасолькою ще однієї людини - запропонувати комусь свою парасольку і себе у компанію.

Бігти під однією парасолькою можна з подружкою, з мамою, з чоловіком або з молодою людиною.


Добре тим, у кого під час зливи поруч виявився товариш або близька людина з великим парасолькою.

Але навіть якщо ви теоретично готові запропонувати комусь незнайомому свою парасольку, то це ж ... якось не прийнято, чи не так?

У багатьох з нас - мова віднімається, коли нам раптом хочеться бути ввічливими, запропонувати свою допомогу, взагалі - заговорити з незнайомою людиною.

Проект Umbrella Here каже: «Та не треба! І не треба ворушити язиком і першому розмови з незнайомцем! За вас це чудово зробить «говорить маячок або, скоріше, говорить парасолька»

Девайс на парасольку Umbrella Here повинен увійти в моду в Гон-Конгу завдяки, зрозуміло, широкої рекламної кампанії, популяризирующий ідею - пропонувати свою компанію і свою парасольку незнайомцям, які опинилися під зливою без парасольки.

Скоро всі азіатські парасольки навчаться кричати щось на кшталт «Вільна каса! Вільна каса!», тільки вони будуть кричати: «Umbrella Here! Umbrella Here!»

І цей вигук, сподіваємося, стане таким же міжнародним вигуком, зрозумілим усім без винятку, як і наведений для прикладу клич клоунського громадського харчування.

Маленький девайс Umbrella Here коштує 20 доларів і має всередині себяLED лампочку (у нього всередині неонка), управляється ж він допомогою мобільного додатку через BlueTooth.

Просто, виходячи на вулицю під дощ, попередньо побігайте пальцями по смартфону і налаштуйте парасолька на режим «велкам».

Ваш добрий парасольку (захопившись веселенькими світлодіодами на маківці) зробить вас схожою на чарівника Оле Лукойє.

Umbrella Here - тут поруч...

Дивіться також


09 апреля 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Як створювалася Картини з дерева

Інтерв'ю з Олександром Дмитрієвим Як з: - фанери ДСП, - клею ПВА, - репродукцій популярних картинок, віддрукованих на струменевому принтері в 4 кольори зуміти

View

Створення спеціалізованого магазину Частина 2

Управління фінансамиКасовий апарат Ваша бухгалтерія повинна працювати ще до відкриття магазину.Створіть свою систему обліку або скористайтеся чиїй-небудь.Ваш бухгалтер про

View

Надувні ляльки для масових сцен кіно

Якщо ви Джеймс Кемерон і у вас багатомільйонний бюджет на створення фільму, то найімовірніше вам не складе труднощів запросити реальних

View

Туфлі з GPS-навігатором

Туфлі з GPS-навігатором, або як їх ще називають, розумні туфлі Smart Shoe - це винахід американця Патріка Бертагна

View

Взуття з моторчиком

Життя в 21 столітті не стоїть на місці, навпаки - вона мчить з шаленою швидкістю. Всі біжать, щоб встигнути, але не

View

Бізнес ідея роздрібна торгівля рибою та морепродуктами

Такий харчовий продукт як риба користується просто величезною популярністю серед населення Європи, в тому числі і в Україні та

View

Конкурс на розробку дизайну пляшки 2013 року від Heineken

Відома компанія-виробник пива під брендом Heineken оголосила про проведення конкурсу Your Future Bottle («Твоя майбутня пляшка»)

View

Туристичне агентство для м'яких іграшок

Улюблена м'яка іграшка для дітей значить набагато більше, ніж просто шматок тканини, набитою поролоном. Їх люблять не тільки

View