Девайс для плавання: обідок, в якому діти не потонуть

iSwimband - це на вигляд - простий плавальний обідок, нагадує гумку від водних очок, але тільки без очок, однак на ділі iSwimband не «просто обідок», а розумний девайс, напханий (непромокающей, зрозуміло) електронікою.

Обідок для плавання - геть нерви з дітьми на пляжі!

Девайс-ободок для плавання iSwimband дозволяє і надійно спростовує найголовніший нутряний страх всіх дорослих, яким довірили дітей на воді - не потонуть діти (свої і чужі) без нервового, щосекундного нагляду дорослого? Ні, тепер з iSwimband не потонуть! Тепер можна відвернутися від кромки води і не вдивлятися з-під долоні дашком в то і справа ныряющую під хвилю голову - «свою рідну» або чужих нащадків. Можна соснуть, сховавшись махровим рушником і безтурботно забути про купання дітей.


Обідок для безпечного плавання винайшла і продає компанія під назвою Side Safety Concepts.

Зроблений зі спеціальної гуми, обідок iSwimband з'єднується зі смартфоном через Bluetooth вихователя, вожатого, батьків. У розумного обідка кілька налаштувань. Для дітей, яким взагалі суворо заборонено підходити до води, обідок iSwimband припас сигнал про те, що дитина надто близько підійшов до «вологому середовищі». Хлюпоче.

Для тих, кому дозволено плавати і пірнати, у обідка iSwimband є інша настройка - скільки дозволених секунд голова дитини перебуває під водою. Більше хвилини - сигнал тривоги. Так що в обідку для безпечного плавання iSwimband на спір не поныряешь, затримавши дихання під водою, не продемонструєш силу своїх легенів.

Плавальний обідок для дітей iSwimband, ціною 125 доларів (без одного цента) з'явиться у продажу в травні 2014 року.

Компанія Side Safety Concepts забезпечила свій розумний обідок для безпечного плавання усіма необхідними сенсорами і мобільним додатком, з допомогою якого девайс, власне кажучи, і «спілкується» з Айфоном дорослого вихователя.

Тепер ви розумієте, що смартфон потрібно брати з собою навіть на пляж, особливо, коли поруч з вами - діти. Кращий подарунок для всіх Мері Поппінс, на піклуванні яких якимось незбагненним чином завжди виявляються чужі діти.

Правда, про такий понад-опіці потрібно домовлятися заздалегідь купувати обідки, встановлювати на телефон мобільний додаток.

До речі, ободок для безпечного плавання - iSwimband - безрозмірний. Він відмінно «сяде» на лоб як малюкові, так і підлітку, який досяг юнацького віку.

Тепер, з новим девайсом для плавання iSwimband можна залучати до виховання чад навіть батьків, схильних до пивної дрімоті!..

дитячий плавальний обідокДивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Сумка-куртка-трансформер для ручної поклажі в авіаперельоті

Є така категорія жінок, яких в народі лагідно називають: «жінка-сумка-холодильник». В їх гардеробі (а ми не сумніваємося в тому, що саме

View

Бізнес на перуках для ракових хворих

Для одних смертельна хвороба стає важким випробуванням, з якого важко вийти з честю і гідністю, що не розгубивши залишки

View

Місцеві жителі в якості персональних гідів

Ідея організації такого бізнесу на туризмі як стартап Tours By Locals цікава тим, що він дозволяє використовувати знання і досвід місцевих

View

Ще один спосіб заощадити за рахунок країн третього світу

Проект ShortTask (про який ми вже писали кілька днів тому) спільно з Amazon's Mechanical Turk запустили

View

Холодильник-рюкзак

Ідея вдосконалити холодильник з'явилася у Ендрю Шелтон (Andrew Shelton) з Індіанаполіса ще під час навчання в коледжі.

View

Мобільний додаток, яке замінить купони на знижки

Мабуть, найбільша проблема, яка заважає розвитку «мобільної комерції», пов'язана з організацією процесу здійснення купівлі та оплати за неї. У наші

View

Бізнес на шоу жуків

Заснувати бізнес такий унікальний, про який можна сказати так - єдиний у світі, або хоча б

View

Липучка для очищення клавіатури

Клавіатура комп'ютера - це те місце, де постійно накопичуються шкідливі мікроби і бруд. Компанія Firebox розробила і продає спеціальну липучку

View