Грудне молоко зі смаком карамелі!

Чупа-чупси з шокуючими смаками або старий як світ самопіар

Є така відома на західному ринку кондитерська компанія під назвою Lollyphile. Вона виготовляє солодощі - льодяники на паличці або Lolly. У нас вони більше відомі як «чупа-чупс».

Для того, щоб служити постійним інформаційним приводом в ЗМІ (реклама, самореклама, піар) компанія Lollyphile випускає обмежені партії чупа-чупс з шокуючими смаками та сурмить про це в медіа-простір. Так вона підтримує незгасний до себе інтерес.

А рядові інтернет-користувачі розносять інформацію зі словом Lollyphile далі - до усіх куточків світу - і зовсім безкоштовно. Ну правда, хіба ви не захочете поділитися зі своїми передплатниками прикольною новиною про те, що десь там, в Америці випустили чупа-чупси для дорослих - повністю складаються з спиртного напою абсенту.

Було таке, ми не складаємо.

Або ось, що ще було: та ж компанія Lollyphile випустила чергові льодяники, але вже зі смаком бекону з підливою з кленового сиропу. Називаються ці льодяники, до речі - Maple-Bacon.

Візьміть у руки рахівниці і порахуйте: що вигідніше?

Льодяники на палиці - це не такий товар, щоб відчувати себе крутим бізнес-орлом. Кому взагалі вони цікаві, чупа-чупси? Глянцевим ЗМІ? Телеканалам? Цей копійчаний товар, чия локація в супермаркеті - «біля каси», не може викликати інтерес і ажіотаж - ні у обивателя, ні у продавця рекламних площ в журналі, газеті, сітці мовлення, поле банерів сайту.

Але навіть якщо традиційна реклама і буде ... Як ви думаєте - якою ж має бути реклама фірми Lollyphile, щоб її хоч хтось помітив і прийняв всерйоз? Щоб реклама спрацювала? Тільки й брати участь виробникам льодяників, що - в гучних благодійних «піар-акціях заради дітей» або ... випускати фрікові смаки обмеженим тиражем, смаки, що вступають у протиріччя з традиційним поняттям - яким повинен бути «звичайний» льодяник.

Останнє - один із шанованих способів себе прорекламувати практично безкоштовно.

Звичайно, виведення на ринок нової одиниці асортименту - теж грошей коштує. І чимало ...

А скільки коштує реклама? Ще більше! Убога реклама льодяників зі смаком вишні, ванілі, груші та яблука, яку всі проігнорують ...

Але є ще більш цікавий піар хід, що дозволяє заощадити ще більше грошей на піарі! Традиційно, коли компанія хоче нагадати про себе світу і при цьому заощадити на рекламному бюджеті, вона робить так.

У ЗМІ з'являється інформація про те, що така-то фірма готує до випуску нову одиницю асортименту своєї продукції - нову модель, ну от -автомобіль, наприклад.

При цьому фірма не збирається запускати цю нову модель на ринок. Вона виготовляє лише дослідний зразок, пробну партію і демонструє фотографії (або просто інформацію про неї) повсюдно. При цьому важливо, щоб цей пробний дослідний зразок якомога сильніше шокував і викликав у суспільстві розмови.

Тут можна і до скандалу дійти.

І ось, що нового зробила кондитерська фірма Lollyphile. Після чупа-чупс зі смаком абсенту і свинини в кленовому сиропі, вона випустила чупа-чупси для дітей - з грудного материнського молока і зі смаком карамелі.

«Дітям тепер пропонують грудне молоко зі смаком карамелі !!! - Ось що кричить інформаційна стрічка. А поруч з цією «новиною» красується і назва бренду - Lollyphile.

Всім добре. Ви повеселили своїх передплатників і збільшили відвідуваність вашої сторінки, а бренд пропіарив себе майже безкоштовно.

реклама


Дивіться також


21 мая 2022 года

ПланФікс корисний інструмент для бізнесу в онлайні

Доброго дня дорогі читачі, у цій статті ми розглянемо один

Креативна реклама газети: нонсенс привертає увагу молодих городян

У Бразилії, в місті Сан-Паулу, випущена

Можливо Вас зацікавить

Незвичайна концепція готелю: Стиль, секс і суп

Нещодавно ми писали про якесь Готелі Х в Нідерландах, який скуповує старі меблі у місцевих жителів для

View

Іграшки проти стресу

Усе наше життя так чи інакше пов'язане зі стресами. У непростий час, коли ми отримуємо з ЗМІ

View

Настільна гра Facebook

Цю настільну гру для «реальних друзів» (осіб, які регулярно збираються разом «в реалі») придумав графічний дизайнер по

View

Ресторан, в який можна приносити їжу з собою

Світова криза суттєво вдарила по багатьом галузям економіки. Не оминув фінансова криза та ресторанний бізнес. У першу чергу від кризи

View

Управління рестораном

В Інтернеті повно статей з міркуваннями про прибутковість ресторанного бізнесу - майже як ігрові автомати.Зростання ринку - 30% на

View

Що таке фондовий ринок

Фондовий ринок є ринком цінних паперів корпорацій. Величезне число цінних паперів, що випускаються урядами (іноземними, федеральним, штатів або місцевих

View

Історія найбагатшого сімейного бізнесу Франції

Сьогодні ми розповімо вам історію сім'ї Мюльє.Це найбагатша сім'я у Франції.У світі вони найбільше відомі тим, що володіють мережею

View

Доповнена реальність і інші модні технології в рекламі пива

ОГОЛОШЕННЯ - це не тільки традиційна абревіатура «Архітектура і Дизайн», але і «Інші». Це добре відомо всім

View