Електронний журнал для смартфонів з якісним журналістським контентом

журнал для смартфонівЦей новий журнал носить довге і мало про що говорить назва - Offline magazine for iOS або Оффлайн Журнал для IOS. І давайте-ка відразу, з ним, з цим нелегким назвою розберемося. Тому що назва цього нового журналу здається «простим» тільки на перший погляд.

Електронний оффлайн журнал для смартфонів

Що таке оффлайн журнал взагалі? Ні, це ніякий не антонім слова «он-лайн», це не «журнал на папері», протиставлений електронного журналу в Інтернет! Нехай вас не зіб'є назву. Оффлайн журнал - це теж «електронний» «комп'ютерний» файл, а не традиційна «папір», яку можна купити в кіоску.

Так що ж таке оффлайн журнал? Офф-лайн журнал - це електронний журнал, який являє собою, як правило, один довгий файл для скачування.


І такий журнал можна читати на персональному комп'ютері або «з телефону» - але не виходячи в Інтернет, але не виходячи в «он-лайн»!

Битва за якісний контент для читання зі смартфона

Творці журналу Offline magazine for iOS чітко озвучують свою місію: їм до смерті набридла тенденція - писати коротенькі і як правило «полегшені» для розуму «пости».

Власне, журналістика довгих аналітичних статей майже що вбита Інтернетом і його «вимогами».

Майже десятиліття ми зі зловтіхою спостерігали як формат журналістської статті коротшає і спрощується - до ... кричущою несмаку і «розрахунку на дауна».

Це не могло не підірвати журналістику як професію. Інтернет якийсь час мав нахабство «диктувати» свої умови до журналістського матеріалу:

  • коротко,
  • короткими реченнями,
  • короткими словами,
  • просто,
  • помітно.

Ну і ще кілька вимог-хитрощів, пов'язаних з пошукачами, (для яких, власне, і пишуться всі статті в інтернеті, а не для людей, як ви могли б подумати), хитрощів, які робили вже і без того дурну статтю - ще дурніший , чим вона могла б бути.

Статті перетворилися на «пости» (статтею те, що слухняно видавали автори, ніхто не ризикнув би вже назвати).

Автори перетворилися на копірайтерів, рерайтерів і копіпастеров. Платити журналістам стали тепер не за статтю, а за слово, а то й за графічний символ.

І ось з'являється перший в історії боротьби Інтернету з культурою проект, що підтримує в цій війні дуже розумно й далекоглядно - культуру.

Цей проект, як ви вже в курсі, називається Offline magazine for iOS.

Що таке Offline magazine for iOS? Це типовий оффлайн журнал (файл, який можна читати, не виходячи в Інтернет), але для Айфона і планшетів Apple.

Передплатник журналу Offline magazine for iOS отримує щомісяця рівно п'ять (5) статей на місяць.

Статті - традиційні для солідних паперових видань - довгі, нудні, інтелектуальні, з авторським думкою, без тупого Дятлоподібні великої кількості ключових слів на кожному рядку, з цитатами з класиків і високої художньо-інтелектуальної цінністю ...

Вважайте, що проект мобільного журналу для айфонів і Айпадів Offline magazine for iOS - це своєрідне на західний манер відродження нашої традиції читати «товсті журнали». Ну, ви повинні пам'ятати такі, хоча б їх назви: «Новий Світ», «Прапор», «Іноземна Література» ...

Творці журналу з довгими нудними статтями «для розумних» вважають, що Інтернет не повинен перетворюватися на дешевий таблоїд, яким він сьогодні здебільшого і є.

Принаймні, люди, які читають журналістські статті «з телефону», повинні мати доступ до нормального читання.

Цим і займається оффлайн журнал Offline magazine for iOS - постачає бажаючим нормальне читання.

Оскільки видання розроблено для IOS, воно дуже «розумне», не тільки в сенсі якості тексту. Журнал дляя смартфонів Offline magazine for iOS - зроблений високотехнологічно.

Наприклад, читаючи статтю, ви можете одним натисканням кнопки на смартфоні, припинити читання і почати ... прослуховування - прямо з заданого місця! Оксамитовий добре поставлений голос актора з потрібними акцентами і паузами зробить вам моментально з журналу для айфонів Offline magazine for iOS-його аудіоверсію.

Цю хитрість розробники ПЗ придумали для тих випадків, коли читає з Айфона споживач, виходить з вагона метро, ??де читав журнал Offline magazine for iOS, але переривати цікаве читання не хоче - і продовжує вподобану статтю ... слухати.

Журналісти, які пишуть для нового оффлайн журналу «для розумників» все суцільно професіонали і самі розумники. Їм не платять за слово, як інтернет-поденників, їм платять ... відсоток від грошей, зібраних з передплатників.

Чим більше популярності у журналу, тим більше заробляють автори статей. Само собою, в журнал Offline magazine for iOS пишуть тому далеко не «початківці» автори і не ті, чия робота на журнал - єдиний хліб, якого вони кожен місяць чекають як манни. А у ставних майстрів пера, не залежних від шматка хліба, і почерк інший ... Контент - якісніше виходить, висловлюючись словами маркетологів електронних ЗМІ.

Можливо, такі проекти як новий оффлайн журнал для IOS - Offline magazine for iOS - стоїть «розмножити» творчим наслідуванням?

Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Безкоштовний авіарейс в подарунок виборцям, чий кандидат програв вибори

JetBlue Airways - це маленька дешева маловідома американська авіакомпанія. Однак, вона зуміла прославити себе на весь

View

20 креативних винаходів

Комусь вони здадуться дивними і марними, комусь - геніальними.Але те, що вони цікаві і креативні - з цим не посперечаєшся.1.Тапочки

View

Корисний арктичний фастфуд для веганів

Вегетаріанці часто стикаються з таким аргументом проти вегетаріанства: «Мовляв, можна бути вегетаріанцем на півдні, де цілий рік - тепло,

View

Як відкрити млинцеву методика побудови процесу

Громадське харчування та фаст фуд відіграє важливу роль у нашому повсякденному житті. Всі ми не проти на обідню перерву зайти перекусити

View

Новий дизайн голки

Голка з вушком для шиття з'явилася в побуті людини ще в період пізнього палеоліту, тобто 19 тисяч років тому.

View

Сон з дівчатами в новому форматі

кафе sleep together shop Японське кафе Soineya позиціонує себе як законодавець нового тренда - загалом, як співав Вертинський Він

View

Тату на зубах

Прикраса і тату на зубах стало новим модним трендом в естетичній стоматології 21 століття. Засновником модного течії вважається лікар -

View

Роздільний збір сміття

або Екологічний бізнес в Африці: досвід малого підприємництва. Діана Монжа (Diana Mong) корінна жителька континенту Африка. Їй всього

View