Електронний журнал для смартфонів з якісним журналістським контентом

журнал для смартфонівЦей новий журнал носить довге і мало про що говорить назва - Offline magazine for iOS або Оффлайн Журнал для IOS. І давайте-ка відразу, з ним, з цим нелегким назвою розберемося. Тому що назва цього нового журналу здається «простим» тільки на перший погляд.

Електронний оффлайн журнал для смартфонів

Що таке оффлайн журнал взагалі? Ні, це ніякий не антонім слова «он-лайн», це не «журнал на папері», протиставлений електронного журналу в Інтернет! Нехай вас не зіб'є назву. Оффлайн журнал - це теж «електронний» «комп'ютерний» файл, а не традиційна «папір», яку можна купити в кіоску.

Так що ж таке оффлайн журнал? Офф-лайн журнал - це електронний журнал, який являє собою, як правило, один довгий файл для скачування.


І такий журнал можна читати на персональному комп'ютері або «з телефону» - але не виходячи в Інтернет, але не виходячи в «он-лайн»!

Битва за якісний контент для читання зі смартфона

Творці журналу Offline magazine for iOS чітко озвучують свою місію: їм до смерті набридла тенденція - писати коротенькі і як правило «полегшені» для розуму «пости».

Власне, журналістика довгих аналітичних статей майже що вбита Інтернетом і його «вимогами».

Майже десятиліття ми зі зловтіхою спостерігали як формат журналістської статті коротшає і спрощується - до ... кричущою несмаку і «розрахунку на дауна».

Це не могло не підірвати журналістику як професію. Інтернет якийсь час мав нахабство «диктувати» свої умови до журналістського матеріалу:

  • коротко,
  • короткими реченнями,
  • короткими словами,
  • просто,
  • помітно.

Ну і ще кілька вимог-хитрощів, пов'язаних з пошукачами, (для яких, власне, і пишуться всі статті в інтернеті, а не для людей, як ви могли б подумати), хитрощів, які робили вже і без того дурну статтю - ще дурніший , чим вона могла б бути.

Статті перетворилися на «пости» (статтею те, що слухняно видавали автори, ніхто не ризикнув би вже назвати).

Автори перетворилися на копірайтерів, рерайтерів і копіпастеров. Платити журналістам стали тепер не за статтю, а за слово, а то й за графічний символ.

І ось з'являється перший в історії боротьби Інтернету з культурою проект, що підтримує в цій війні дуже розумно й далекоглядно - культуру.

Цей проект, як ви вже в курсі, називається Offline magazine for iOS.

Що таке Offline magazine for iOS? Це типовий оффлайн журнал (файл, який можна читати, не виходячи в Інтернет), але для Айфона і планшетів Apple.

Передплатник журналу Offline magazine for iOS отримує щомісяця рівно п'ять (5) статей на місяць.

Статті - традиційні для солідних паперових видань - довгі, нудні, інтелектуальні, з авторським думкою, без тупого Дятлоподібні великої кількості ключових слів на кожному рядку, з цитатами з класиків і високої художньо-інтелектуальної цінністю ...

Вважайте, що проект мобільного журналу для айфонів і Айпадів Offline magazine for iOS - це своєрідне на західний манер відродження нашої традиції читати «товсті журнали». Ну, ви повинні пам'ятати такі, хоча б їх назви: «Новий Світ», «Прапор», «Іноземна Література» ...

Творці журналу з довгими нудними статтями «для розумних» вважають, що Інтернет не повинен перетворюватися на дешевий таблоїд, яким він сьогодні здебільшого і є.

Принаймні, люди, які читають журналістські статті «з телефону», повинні мати доступ до нормального читання.

Цим і займається оффлайн журнал Offline magazine for iOS - постачає бажаючим нормальне читання.

Оскільки видання розроблено для IOS, воно дуже «розумне», не тільки в сенсі якості тексту. Журнал дляя смартфонів Offline magazine for iOS - зроблений високотехнологічно.

Наприклад, читаючи статтю, ви можете одним натисканням кнопки на смартфоні, припинити читання і почати ... прослуховування - прямо з заданого місця! Оксамитовий добре поставлений голос актора з потрібними акцентами і паузами зробить вам моментально з журналу для айфонів Offline magazine for iOS-його аудіоверсію.

Цю хитрість розробники ПЗ придумали для тих випадків, коли читає з Айфона споживач, виходить з вагона метро, ??де читав журнал Offline magazine for iOS, але переривати цікаве читання не хоче - і продовжує вподобану статтю ... слухати.

Журналісти, які пишуть для нового оффлайн журналу «для розумників» все суцільно професіонали і самі розумники. Їм не платять за слово, як інтернет-поденників, їм платять ... відсоток від грошей, зібраних з передплатників.

Чим більше популярності у журналу, тим більше заробляють автори статей. Само собою, в журнал Offline magazine for iOS пишуть тому далеко не «початківці» автори і не ті, чия робота на журнал - єдиний хліб, якого вони кожен місяць чекають як манни. А у ставних майстрів пера, не залежних від шматка хліба, і почерк інший ... Контент - якісніше виходить, висловлюючись словами маркетологів електронних ЗМІ.

Можливо, такі проекти як новий оффлайн журнал для IOS - Offline magazine for iOS - стоїть «розмножити» творчим наслідуванням?

Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Цифру в кінотеатри

Захоплюючись західними новинками, ми забуваємо про те, що російські компанії теж здатні дивувати несподіваними і чудовими по простоті задуму концепціями

View

Підбірка найкреативніших упаковок

Ніхто не стане заперечувати, що продукт в креативній упаковці набагато привабливіше і цікавіше для споживача, ніж в пересічної.

View

Автоматична поїлка для курей

Власники невеликих фермерських господарств знають що таке важка праця, пов'язаний з утриманням та доглядом за власним господарством.

View

Техніка креативності: Мухи і котлети

Дана техніка є одним із прийомів, що використовуються в брейнсторминга. Як завжди: група з п'яти (не більше!) Чоловік за короткий проміжок

View

Човен-гриль для пікніка на воді

Жодне літо не минає без традиційних виїздів на природу, шашликів і пікніків на свіжому повітрі. Втім, навіть найприємніша одноманітність за три

View

Історія успіху: засіб для укладання волосся з дротяної вішалки

Ліз Ллойд треба було всього 13 місяців, щоб запатентувати свою нову ідею. Ліз 23 роки і

View

Авторські годинник з ... усього

Підприємець Всеволод Ковтун, за основною професією - книжковий оформлювач, організував свій бізнес на рукоділлі, і вміє перетворювати на годинник-хронометр

View

Ріелтерської бізнес змінює правила

У березні в Америці стартував безпрецедентний Інтернет проект в області бізнесу на нерухомості, що дозволяє продавцям і покупцям квартир значно

View