Дитяча книга для спільного читання сліпими і зрячими дітьми

дитяча книга для сліпих і зрячих дітейMr Light and Mr Dark - це звичайна захоплююча дитяча storybook, звичайна - що стосується сюжету, цікавого для дитини та інших захоплюючих перипетій. (Хоча адже діти не люблять книжки «звичайні», тому, напевно, взагалі не варто називати цю книжку так)

І проте ... Якщо з точки зору сюжету тут все-таки зазвичай, то що ж тоді - незвично?

Незвично в книзі Mr Light and Mr Dark те, що її можуть читати одночасно дві дитини: дитина незрячий і дитина - зрячий. Ця книга написана комбінованим шрифтом - шрифти Брайля тут супроводжується звичайним візуальним текстом, набраним у звичайній друкарні.

Дитяча книга Mr Light and Mr Dark - безцінний подарунок для сім'ї, в якій ростуть брати і сестри-сиблинги, один з яких, до нещастя, незрячі.


Книга Mr Light and Mr Dark дарує важливий для педагогічного процесу та процесу соціалізації - досвід спільного читання, можливість розділити свою радість від пригодницької книжки з кимось іншим, крім тебе самого.

Адже незрячі діти приречені читати «про себе». І якщо звичайні зрячі хлопці можуть скупчилися навколо цікавою новою книжки і розглядати її вдвох, і навіть утрьох - то сліпі діти геть вимкнені з цієї безцінної практики.

Таким чином, книга Mr Light and Mr Dark допомагає ростити психологічно здорових і товариських дітей, незважаючи на те, що вони - інваліди по зору і позбавлені його на 100%.

Найважливіше в педагогіці та соціалізації дітей інвалідів - це будь практики, спрямовані на зближення дітей-інвалідів з їх звичайними однолітками, що не інвалідами.

Ні дітей глухих, ні дітей незрячих, ні маленьких інвалідів-колясочників - не можна замикати і прирікати тільки на соціалізацію всередині колективу таких же як вони - глухих, сліпих і так далі.

Перший крок для соціалізації в звичайному соціумі для сліпих дітей-зроблений.

І цим кроком стала поява пригодницької книжки Mr Light and Mr Dark.

Книгу випустили у видавництві BBDO Asia, за підтримки таїландського Товариства Сліпих, відповідно, в Таїланді.

Історія про містера Світлого і містера Темного - це казка про те, як два друга - загубилися і містер Dark дуже довго шукав свого втраченого друга - містера Лайта.

Дитяча книжка для сліпих і зрячих дітей, випущена таиландским видавництвом, містить не тільки шрифт Брайля і звичайний шрифт 50 \ 50. У ній в тій же пропорції присутні і якісні ілюстрації - кольорові малюнки для зрячих дітей і опуклі тактильні малюнки-барельєфи для незрячих.

Комбінована тактильна книжка Mr Light and Mr Dark не повинна залишатися на самоті. Коли підприємці подарують нам цілі видавничі проекти, що спеціалізуються саме на спільному читанні зрячих і незрячих людей?

Дивіться також


18 сентября 2019 года

Мобільний додаток для дзвінків з будь-яких пристроїв

Британський підрозділ іспанської телекомунікаційної компанії Telefonica

Бізнес ідея: будівля-скалодром

У містечку Енсхеде, який розташований на сході

Оффлайн вечірки онлайн знайомств

Швидкі знайомства досить поширені як в оффлайн, так

Натільні заряджаючі пристрої з живленням від людського тіла

Корейська технологічний постачальник інноваційних винаходів, майже «бренд» - KAIST

Креативна реклама піци на дисках з фільмами

Звичні DVD-диски з фільмами поступово відходять у минуле.

Можливо Вас зацікавить

Рятувальна ідея: Рятувальний жилет для домашніх тварин

Японські підприємці, будучи впевнені в тому, що до стихійних лих, будь то повінь, урагани або пожежі

View

Заробіток за допомогою фотографії

Ідея бізнесу мені прийшла на відпочинку в Туреччині.Я дивився в готелі на роботу фотографів, як вони фотографували відпочиваючих людей,

View

«Беконна вата»

Всі в дитинстві любили це велике повітряне біла хмара цукрової вати. Хоча в цьому ласощах немає нічого особливого -

View

Котячі меми в рекламі Home Depot

Усі люблять котиків. Принаймні, в інтернеті точно. Котячий мем давно став одним з найпопулярніших у всьому світі. І його з

View

Місто під водою

Ця бізнес ідея пов'язана не тільки з інноваційними будівельними та архітектурними розробками, а й з екологією. Гостро стоїть питання

View

Захист від поцілунків

Деякі винаходи настільки далекі від науки і техніки, що їх інакше, як абсурдними і марними не назвеш.

View

Як залучити нових покупців в інтернет-магазин

нестандартний маркетинговий хід від інтернет-магазину Сьогодні у вік інтернету та глобалізації звичайні офф-лайн магазини терплять серйозну конкуренцію з боку інтернет-магазинів,

View

Соціальні мережі час - гроші

Популярний в інтернеті сервіс Bitly використовується в тих випадках, коли необхідно зробити з довгою і незручною посилання маленьку і не

View