Реклама банку, що допомагає клієнтам впоратися з кризою

У кризу багато банки запускають рекламу, в якій заявляють, що вони допомагають малому бізнесу рости. Для одних банків це всього лише реклама, а от для інших небезпідставна затвердження та реальна допомога підприємцям малого бізнесу у важкі часи фінансової кризи.

До таких банків, які дійсно допомагають своїм клієнтам, відноситься банк Штату Колорадо FirstBank, який 26 травня запустив дійсно оригінальну рекламну кампанію з підтримки малого бізнесу.

Суть кампанії в наступному - по всьому місту Денвер з'явилися щити з пропозиціями підприємств малого бізнесу (типу весільних агентств, репетиторів), які самі не в змозі дозволити собі рекламу такого масштабу, особливо зараз. На всіх щитах розміщено логотип банку і слоган: «ми піклуємося про малому бізнесі».


Рекламна підтримка міні - підприємств передбачає крім зовнішньої реклами оффлайн, ще й онлайн розміщення, підтримку сайту.

Здійснює рекламную кампанію агентство TDA Advertising and Design in Boulder, Colo. Це невелике рекламне агентство, яке чудово розуміє проблеми малого бізнесу.

Під час кризи багато підприємці відкривають власні підприємства або починають свій бізнес за необхідності. За даними банку FirstBank, понад 80% його клієнтів - це малі підприємства з чисельністю штату менше 10 осіб. Тому їх програма рекламної підтримки малого бізнесу - це дійсно цікава і цінна допомога своїм клієнтам.

Ідея реальної допомоги реальним клієнтам виникла при розробці чергової рекламної кампанії, присвяченої малому бізнесу. Під час мозкового штурму на питання: «що таке малий бізнес?» було отримано чітку відповідь: «підприємець в одній особі, типу репетитора, няні, вчителі музики, весільного агента. Тоді й вирішили не вигадувати вигадані компанії, а допомогти справжнім, які є клієнтами банку.

На перших щитах, які були встановлені в рамках цієї кампанії, з'явилися реальні номери телефонів вчителів математики і нянь, весільних співаків та вчителів музики.

А після того, як сюжет про цю рекламної кампанії пройшов по телебаченню, підприємці самі дзвонили в банк з проханням розмістити контакти їх підприємства на наступному білборді.

Банк FirstBank не приховує бюдбюджет цієї рекламної кампанії - він коливається в межах 4-5 мільйонів доларів.

За матеріалами: The New York Times


Дивіться також


25 января 2020 года

Хрести з праху померлого

Креативні рекламні кампанії сатехніков і водопровідників з Roto-Rooter

Американська компанія Roto-Rooter виробляє сантехніку (унітази, раковини) і труби. А

Основи підприємницького мислення

Хочемо ми цього чи ні, всі ми є

Корисна ідея: тримач для фена у формі руки

Сьогодні ми розповімо про ще одному

Можливо Вас зацікавить

Нові витівки QR Code art: таблиця Менделєєва «заговорить» з власниками айфонів

Нещодавно ми писали статтю про те, як цим дивом 21-ого століття - QR кодом, забезпечили ціле місто і кожну його

View

Фешн-тури по резиденцій відомих брендів

Найвідоміша у світі французька компанія, що випускає предмети розкоші під торговими марками Louis Vuitton, Givenchy Couture, Guerlain, Kenzo, Chaumet, MoetChandon, Hennessy

View

Незвичайна Банк керований дітьми

У Нью Делі (Індія) відкрився банк для дітей - children's Development Bank (скор. CDB). Його засновником виступила благодійна організація Butterflies. Місія

View

Прибуткова Знаходження тимчасових сімей домашнім вихованцям

Зообізнес є одним з найприбутковіших видів бізнесу. В Америці річний оборот у цій сфері бізнесу тільки за минулий рік склав 54

View

Уфология в іграшковому бізнесі

Лоді - людина і підприємець, який використовував ідею космосу для створення власного бізнесу у сфері дитячих товарів.

View

Невідомий шолом для велосипедистів

Шолом-невидимка для міських велосипедистів - це новинка, яка потрясла світ, охоплений підтримкою і розвитком велоруху. Велосипедний шолом H? Vding,

View

Наклейки на ноутбуки

Незважаючи на те, що зараз практично кожен ноутбук відрізняється технічними характеристиками, зовні вони залишаються практично однотипними.Виняток становлять в більшості

View

Вірусна реклама McDonald's в Японії

Феномен японської відео-реклами заслуговує особливої ​​уваги. Складно знайти щось настільки ж незвичайне, дивне і навіть абсурдне. Однак, що найдивніше, ця реклама

View