Реклама банку, що допомагає клієнтам впоратися з кризою

У кризу багато банки запускають рекламу, в якій заявляють, що вони допомагають малому бізнесу рости. Для одних банків це всього лише реклама, а от для інших небезпідставна затвердження та реальна допомога підприємцям малого бізнесу у важкі часи фінансової кризи.

До таких банків, які дійсно допомагають своїм клієнтам, відноситься банк Штату Колорадо FirstBank, який 26 травня запустив дійсно оригінальну рекламну кампанію з підтримки малого бізнесу.

Суть кампанії в наступному - по всьому місту Денвер з'явилися щити з пропозиціями підприємств малого бізнесу (типу весільних агентств, репетиторів), які самі не в змозі дозволити собі рекламу такого масштабу, особливо зараз. На всіх щитах розміщено логотип банку і слоган: «ми піклуємося про малому бізнесі».


Рекламна підтримка міні - підприємств передбачає крім зовнішньої реклами оффлайн, ще й онлайн розміщення, підтримку сайту.

Здійснює рекламную кампанію агентство TDA Advertising and Design in Boulder, Colo. Це невелике рекламне агентство, яке чудово розуміє проблеми малого бізнесу.

Під час кризи багато підприємці відкривають власні підприємства або починають свій бізнес за необхідності. За даними банку FirstBank, понад 80% його клієнтів - це малі підприємства з чисельністю штату менше 10 осіб. Тому їх програма рекламної підтримки малого бізнесу - це дійсно цікава і цінна допомога своїм клієнтам.

Ідея реальної допомоги реальним клієнтам виникла при розробці чергової рекламної кампанії, присвяченої малому бізнесу. Під час мозкового штурму на питання: «що таке малий бізнес?» було отримано чітку відповідь: «підприємець в одній особі, типу репетитора, няні, вчителі музики, весільного агента. Тоді й вирішили не вигадувати вигадані компанії, а допомогти справжнім, які є клієнтами банку.

На перших щитах, які були встановлені в рамках цієї кампанії, з'явилися реальні номери телефонів вчителів математики і нянь, весільних співаків та вчителів музики.

А після того, як сюжет про цю рекламної кампанії пройшов по телебаченню, підприємці самі дзвонили в банк з проханням розмістити контакти їх підприємства на наступному білборді.

Банк FirstBank не приховує бюдбюджет цієї рекламної кампанії - він коливається в межах 4-5 мільйонів доларів.

За матеріалами: The New York Times


Дивіться також


23 августа 2019 года

Хрести з праху померлого

Креативні рекламні кампанії сатехніков і водопровідників з Roto-Rooter

Американська компанія Roto-Rooter виробляє сантехніку (унітази, раковини) і труби. А

Основи підприємницького мислення

Хочемо ми цього чи ні, всі ми є

Корисна ідея: тримач для фена у формі руки

Сьогодні ми розповімо про ще одному

Можливо Вас зацікавить

Лікувальна ідея: Кафе з лікувальним ефектом

Останнім часом на ринку громадського харчування явно намітилася тенденція до відкриття закладів з оздоровлюючим ефектом. Зовсім недавно ми

View

Зворушлива реклама авіакомпанії British Airways

Авіакомпанія British Airways запустила в Америці зворушливу рекламну кампанію під назвою «Квиток до мами» (A Ticket To Visit Мама). В основу

View

Бізнес реклама в інтернеті

Очевидно, що оцінка загального результату рекламної кампанії в Інтернеті, а також визначення ефективності кожного задіяного в ній напрями необхідні

View

Кардіо девайс для бюстгальтера від серцевого нападу

Кардіо девайс під назвою LifeTip збирає поки що як проект (як дизайн-концепт) кошти для запуску цього бізнесу - на краудфандінговом

View

Продаж місць у бункерах на випадок Апокаліпсису

Весь світ лякають майбутнім кінцем світу, який повинен відбутися в 2012 році. Саме про це кінець світу, який повинен

View

Бізнес план Пункт прийому платежів

З кожної операції з прийому платежів можна класти в кишеню від 0,5 до 10%, а головне, ніяких ліцензій і сертифікатів.Краса!Звичайно,

View

Страхові компанії контролюють і заохочують пішу ходу

Страхова компанія під назвою Oscar Insurance вважає, що помилку роблять якраз ті, які «не виходять з кімнати»...

View

Мобільний додаток блокує телефон дитини не передзвонив мамі

Мобільний додаток для блокування дзвінків з телефону дитини під назвою Ignore No More існує тільки для версії Android,

View