Мобільний додаток виявить підроблене пиво

Мобільний додаток Craft Check вміє тестувати пиво в пляшках на справжність. Для цього не треба «брати аналіз пива» в спецільную мензурку - пиво не потрібно ні відкрити, ні - відповідно купувати.

Мобільний додаток Craft Check створювалося спеціально для відсутньої у нас ніші бізнесу, а шкода, що вона практично відсутня.

Цехове пиво

Поряд з гаражними виноробами (микробренды, роблять вино на крихітних виноградниках вручну), на Заході існують і мікро-пивоварні бренди, які варять так зване-цехове пиво або по-англійськи - craft beer.

У нас же з пивом в країні (Росія і можливо - СНД) прямо біда. Ні про яке цеховому пиві як масовий феномен споживання пива мови йти не може, хоча рунет повниться «оповіданнями», створюють помилкове враження.


В основному, всі п'ють пиво добре, але «погано» відомих вітчизняних пивних заводів - гігантів індустрії поганого пива, і не поважають те, що п'ють-жодного разу. Цехове пиво або craft beer - це тільки наше майбутнє. Бізнес по виробництву цехового пива можливий тільки в тому середовищі, де пиво не розбавляють водою і пити його - безпечно.

На Заході практично всі вже давно перейшли на вишукану дегустацію цехового пива - микробрендов пивоваріння. По англійськи це називається - microbrews.

Мобільний додаток для виявлення підробленого пива

Тим не менше, і на Заході цехове пиво або craft beer (яке там розливається у скляні пляшки і надходить у продаж, а не продається з кегів в пластик) теж можна «підробити».

Саме з цим і бореться мобільний додаток Craft Check!

Насправді мова йде не стільки про підробку, скільки про невідповідність жорстким стандартам домашнього пивоваріння. Існують компанії, які позиціонують себе як виробники «ексклюзивного пива», але їхні заяви - голослівні.

(Приблизно так само на наших вітчизняних продуктах з'явилася і дратує всіх - ні про що не говорить маркування «Без ГМО»)...

Craft Check - мобільний додаток і клуб справжніх пивоварів

Дійсно, Craft Check - це закритий клуб, в який «додають» тільки після суворої перевірки. Якщо цехове пиво, яке варить ваша міні-пивоварня - дійсно цехове, то вас внесуть у списки «хороших виробників» на Craft Check і видадуть вашому пляшці персональний бар-код.

Саме цей персональний бар-коді буде сканувати споживач через свій смартфон, стоячи біля прилавка з пивом.

Мобільний додаток Craft Check (за словами його винахідників) адресується в першу чергу дрібним бізнесменам, які подають пиво у своїх закладах - закупникам мікро-партій якісного пива. Щоб не зіпсувати своєму пабу репутацію - додаток Craft Check пропонує перевіряти пиво на «кошерность» перш ніж замовляти партію від невідомого вам особисто виробника-пивовара.

Переконайтеся в тому, що виробник позиціонує свій товар як craft beer, відомий в клубі справжніх пивоварів - Craft Check!

мобільний додаток для виявлення підробленого пиваДивіться також


25 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Мотиваційний щоденник для схуднення

Проблемою схуднення стурбована якщо не кожна перша, то кожна друга жінка в світі. Статистика в Росії

View

Незвичайна рекламна акція Nokia: буккросинг телефонів

Виробник телефонів Nokia для просування свого нового смартфона Nokia Lumia 1020 вирішив провести незвичайний соціальний експеримент. Постійне

View

Розведення форелі складний бізнес з великими вкладеннями

Форель давно стала користуватися популярністю, як в Україні, так і в Росії. Але для нас це швидше

View

Реклама мигдалевих коктейлів у ретро-стилі

Існує велика кількість незвичайних і креативних рекламних онлайн-кампаній. У числі найбільш вдалих можна назвати і нову рекламу бренду Blue Diamond, під

View

Безглузді 10 ідей в Інтернет-бізнесі які зробили когось мільйонером

1. 1000000 пікселів по одному долару за піксель - можливо, ця ідея змусить жахнутися будь-якого, хто

View

П'ять міфів про маркетинг

Бажаючи отримати максимальний прибуток, виробники товарів і послуг використовують всі можливі способи просування власного продукту.Однак, вливаючи гроші в дорогі рекламні

View

Презервативи для підлітків

Ранній підлітковий секс - серйозна проблема нинішнього століття. Згідно зі статистикою, сьогоднішні підлітки стають сексуально активними вже

View

Казкові парасолі

Якщо ви втомилися від сумній, дощовою, осінньої погоди і нудних, сірих, одноманітних парасольок, то зайдіть на сайт Twilight Umbrellas

View