Мобільний додаток зі створення візуальних тревел-гідів з фотографій Instagram

Jetpac - так називається це мобільний додаток (безкоштовне і для IOS), app, про який у нас піде мова. Додаток Jetpac створено для мандрівників, щоб тим було легше відразу, моментально оцінити «атмосферу» незнайомого місця - будь то пляж, клуб, дискотека, кафе або ресторан. З безкоштовного масиву фоточек в Instagram, додаток Jetpac вибирає концептуальні місця зафотографованний народом тусовок і рубрифицируется їх приблизно так: «Тусовка мажорів», «Тусовка хіпстера», «Тусовка клерків», «Спокійне місце» ... Як це може зробити жива людина - зрозуміло. Але як це може зробити написана програмістами програма? Звідки програма знає, що на фотографії в Інстаграм - явна тусовка хіпстера? (Виключаємо хештеги, не по ним працює додаток Jetpac.


Та й навряд чи хіпстери будуть постачати свої фотографії в Інстаграм підписами # хіпстерское_место, правда ж?)

Розробники мобільного додатку Jetpac володіють технологіями і алгоритмами, які дозволяють творити з Instagram контентом справжнісінькі чудеса.

Що ж за алгоритми використовуються технарями-винахідниками в мобільному додатку Jetpac?

Аналітичні алгоритми для зображень! Це здається неймовірним, але програма вміє розпізнавати й аналізувати крихітні ділянки зображення, сортувати і робити висновки про «характер» місця. Наприклад, програма Jetpac вміє виділити на фотографії ... чоловічі вуса або манікюр на пальчиках дівчат. Ось і робить висновки ...

Смішно? Нічого смішного! Мобільний додаток Jetpac демонструє нам воістину потужні технології аналітики візуальних текстів.

Все ясно - потреби контекстної реклами ... Саме вони змушують технарів винаходити такі дивовижні технології як от, наприклад, - Jetpac. У зв'язку з тим, що народ пише все менше і менше слів, а все більше і більше спілкується «фотографіями», виникає питання: як нав'язувати вам контекстну рекламу, виходячи з безсловесного контенту на вашій сторінці? Сьогодні всі програми, які забезпечують контекстну рекламу на вашому комп'ютері, поки ще аналізують тільки слова, які ви вводите в пошуковик або які можна знайти на вашій стіні ВКонтакте.

Але тепер майбутнє за алгоритмами аналізу зображень. Так що тревел-гід для мандрівника Jetpac, який розсортує клуби та танцполи по категоріях «Веселе місце», «Нудне місце» - це тільки початок нової ери.

Знову ми переконуємося в тому, що величезний бездонний масив Інстаграм-фотографій, яких - мільярди і які знаходяться в абсолютно відкритому доступі, це багатство, яке валяється під ногами буквально в кожного. Аналізуй, винаходь, використовуй як сировинного ресурсу для здійснення своїх відкриттів і винаходів, старту нових бізнесів, вигадування нових товарів або послуг.

Ось на наших очах виникла послуга - тревел-гід по злачних місцях міст і курортів - Jetpac. Що б ви могли вигадати, використовуючи невичерпні ресурси Instagram?

Залишається питання: чи не чи дає додаток Jetpac збої, чи не робить сміховинні «ляпи»? Адже шукати на фотографії чоловіків у вусах і робити на підставі цього - висновки, продаючи потім ці висновки людям - заняття ризиковане.

А раптом помилиться аналітика Jetpac? Відповідь на всі ці питання дасть нам час ...Дивіться також


29 января 2020 года

Amazon буде доставляти замовлення за допомогою дронов

Американська компанія Amazon, найбільша з обігу серед компаній, що

Життя всередині салону краси

Працювати в салоні краси і не знати,

Зробити бізнес на допомогу мікробізнесу

Придумати оригінальну ідею в бізнесі, або

Водна ідея: Фонтан з питної води в супермаркетах

The Source Project - нова система покупки чистої бутильованої води, в

Можливо Вас зацікавить

Бізнес ідея: Самодезинфицирующаяся клавіатура

Стартап в Ботхелле поставив собі високу мету - врятувати людство від побутових інфекцій. А виконувати цю місію він

View

Тату приховує шрами

Тату-салон під назвою P. INK вирішив допомогти жінкам, які перенесли операцію на молочній залозі. P. INK розробив цілу програму

View

Як організувати свій бізнес

Одна з головних заповідей торгівлі - показати товар лицем.Дійсно, кому приємно копатися в розвалах, вишукуючи у

View

Креативна реклама BMW на міжнародному чемпіонаті з гольфу

Протягом останніх десяти років німецька компанія BMW проводить міжнародний турнір з гольфу BMW Golf Cup International,

View

Гімнастичний зал на колесах

TumbleBus - ця спортивна ідея школи, гімнастичний зал на колесах. Це автобус спеціально обладнаний спортивними снарядами і інвентарем

View

Дитяче постільна білизна з казками для читання планшетом

Технології доповненої реальності (AR) застосовуються сьогодні не тільки для розширення арсеналу можливостей донести до споживача (в якому

View

Управління сюжетом фільму силою думки

Ви коли-небудь мріяли про те, щоб переглянутий вами фільм закінчився інакше, ніж було задумано за сценарієм? Платформи,

View

Соціальний експеримент від Dove

У своїй рекламі косметики бренд Dove виходить з міркування, що будь-яка жінка красива сама по собі,

View