Подушки з серцебиттям

Бувають подушки пухові, бувають синтепонові, а бувають із серцебиттям. Подушки з серцебиттям PillowTalk - зворушливе винахід студентки Джоани Монтогомери (Joanna Montgomery), мета якого допомогти впоратися з безсонням людям, які звикли засинати під стукіт серця свого партнера.

Особливість подушок з серцебиттям PillowTalk в тому, що вони мають спеціальні сенсори, які вловлюють серцебиття користувача, записують і передають ці сигнали в реальному часі на таку ж подушку партнера, який перебуває на відстані в тисячу миль.

Як тільки один з партнерів лягати спати, подушка другого починає «світитися» і видавати звичний звук - стук серця, як сигнал і запрошення до сну коханої людини, який знаходиться далеко.


З допомогою подушки PillowTalk можна завжди знати, коли партнер ліг спати і побажати один одному спокійної ночі в реальному часі , перебуваючи один від одного на відстані.

Подушки з серцебиттям PillowTalk мають досить складну конструкцію для подушки-вони містять спеціальний пояс з сенсорами, який одягається на груди і дозволяє вловлювати безпосередньо серцебиття партнера, вбудований трансивер, навушники та світлодіоди, які забезпечують легку підсвічування.

Але навіть така складна конструкція не лякає користувачів, які сумують за своїм коханим і готові носити всі ці пояси і сенсори лише б почути серцебиття партнера, звук якого діє на них магічно, як снодійне - розслаблює і заспокоює.

Подушки з серцебиттям

orakul.gifДивіться також


12 декабря 2019 года

Новий підхід до організації зустрічей і конференцій

Workspring - це нове місце для

Газета майбутнього з точки зору німецьких маркетологів

Для газет настали складні часи. З виникненням і поширенням інтернету

Безпечний електроскутер керований iPhone

Іспанська компанія під назвою Electric Mobility

Можливо Вас зацікавить

Креативна рекламна акція пивного бренду Grolsch

Данська пивний бренд під назвою Grolsch за участю одного російського креативного агентства затіяв нечувану рекламну кампанію.

View

Логопедичний тренажер

Dr. Tongue являє собою коробочку, в яку дбайливо укладено дивне пристосування з магазину медтехніки, розібране на складові частини. Гаджет

View

Собака замість охорони

Як виникла бізнес ідея дресирувати собак в якості охорони інструктор Харрісон Прадер (Harrison Prather) вже не пам'ятає. Все своє життя він

View

Робот для оцінки стану висотних будівель

Існує кілька різних способів оцінки технічного стану будівель і споруд, але всі вони вимагають чимало сил і

View

Незвичайний дизайн інтер'єру школи

Всім відомий вислів, що діти - це квіти життя. А де повинні рости квіти? Звичайно ж, в саду. Напевно так

View

Бізнес на кримінальну романтику

      Деякі вважають (ледь почувши назву), що цей бізнес - суто російський. Ну хіба що на Брайтон-Біч ще може

View

Мобільний додаток блокує телефон дитини не передзвонив мамі

Мобільний додаток для блокування дзвінків з телефону дитини під назвою Ignore No More існує тільки для версії Android,

View

Топ-10 бізнес-шкіл за кількістю випускників-керівників найбільших компаній світу

Рейтинг навчальних закладів за кількістю випускників, які очолюють компанії зі списку Fortune 500 (рейтинг 500 найбільших світових компаній, критерієм складання

View