Розумна подушка не дає засидітися в офісі

Розумна подушка Smart Cushion - це аж ніяк не розумна старенька з сивою головою. Це - розумна подушка, яку ми підкладаємо собі не під голову, а під те, що в жартівливому просторіччі іменується - Мадам Сиджу.

Подушку-девайс Smart Cushion придумали в Японії, вигадала подушку з сенсорами і трекерами - японська фірма під назвою KeyValue.

Сидіти - шкідливо

Проблема сидячого способу життя і особливо - офісної нерухомості (в цілому, гіподинамії) стоїть гостро в сучасному суспільстві, будучи однією з актуальних проблем сучасності взагалі. Зрозуміло, що творці мобільних додатків, веб-платформ і гаджетів з девайсами повинні задовольняти не надумане попит, а самий що ні на є - актуальний. Тоді вони (товари та послуги техно-гик сектора ринку) і будуть мати успіх, найвірогідніше.


Ось вони і задовольняють! Розумна подушка-девайс на ім'я Smart Cushion від фірми KeyValue копіює фітнес-браслети по-своєму.

Кому - фітнес-браслет з трекерами активності, а кому і подушку з тією ж самою практично начинкою!

Smart Cushion позиціонується як розумна меблі для сучасного ергономічного й екологічного до людини офісу. Такі (розумні офіси) аж ніяк не бажають своїм працівникам і гостям, що очікують в приймальні - зла. Навпаки, розумні офіси повинні всіляко піклуватися про здоров'я людини - у всій його комплексної цілісності - психічному, емоційному, творчому, фізичному. Тут і офіційно дозволений сон-дрімота (з меблями і аксесуарами для офісного сну, зрозуміло), тут і офіс-напівспортивний зал з екіпіровкою для скелелазіння прямо по стінах переговорної кімнати, тут і стіни під розмальовування маркерами (арт-терапія і креативний мозковий штурм) . І ось, нарешті - розумна подушка Smart Cushion, яку можна підкласти куди завгодно і вона буде переконливо доводити вам, що ви засиділися.

Як же працює цей самий незвичайний з усього сімейства фітнес-трекерів фітнес-трекер?

Розумна японська подушка Smart Cushion використовує сенсор під назвою Apple iBeacon. Він просто-напросто фіксує - сидить хто-небудь в даний момент на подушці і - скільки по часу вже сидить, нагадуючи в'язня, що сидіти - шкідливо.

Розумна подушка + мобільний додаток = здоров'я офісного планктону

З'єднаний з мобільним гаджетом (смартфоном) по мобільному же додатком - девайс-подушка скаже Прозаседавшимся - досить сидіти на попі рівно, пора розім'яти ноги, проявивши повагу до власного лімфотоку!

На які спортивні та медичні дані про час, пристойному для сидіння, спирається проект Smart Cushion і лічильник Apple iBeacon - ми не знаємо. Можливо, тривожний дзвіночок від подушки можна налаштовувати і «під себе», виходячи з приписів особистого доктора або спортивного тренера.

Але у подушки Smart Cushion є ще одне застосування - чисто комерційне. І про нього теж варто сказати пару слів. Все дуже просто - власники кафе, кінотеатрів, лекторіїв та подібних місць, де важливо враховувати кількість зайнятих і кількість вільних сидячих місць у залі, можуть спиратися на дані про «зайнятих» паркувальних місцях. Сенсори подушок Smart Cushion, на яких все ще хтось сидить, точно скажуть про кількість вільних і зайнятих посадочних місць організатору заходу.

Ну а власники кафе будуть точно знати - як довго в середньому сидять у їхньому закладі прибули гості. Адже трекер розумною подушки Smart Cushion налаштований на підрахунок продавлені вами часу.

Чи не Прозаседавшихся - такий урок подушки-девайса від японської фірми KeyValue. Всі говорять, що правди немає в ногах. Але правди немає і вище ... Довго сидіти - шкідливо.

розумна подушка,Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Мобільний додаток, яке замінить купони на знижки

Мабуть, найбільша проблема, яка заважає розвитку «мобільної комерції», пов'язана з організацією процесу здійснення купівлі та оплати за неї. У наші

View

Персональний робот-фотограф для дому та офісу

Компанія під назвою Robotbase створила новий прототип робота з вельми нехитрим ім'ям - Personal Robot, але зате з

View

Персональний лазер для волосся

Прийнявши ванну, ви берете щітку і починаєте розчісувати волосся, потім з жахом зауваживши, що на щітці занадто багато випали

View

Смачна Доставка домашньої випічки за передплатою

Ідея доставки на будинок свіжих домашніх продуктів обмеженим у часі жителям мегаполісів стає все популярнішою в різних країнах світу. Мешканці

View

Трастовий фонд для дітей - в демократичному виконанні

На Заході серед багатих людей, які вміють зі смаком, толком і знанням справи - керувати своїми фінансами, дуже популярні трастові фонди.

View

Салати які приносять гроші

Дуже оптимістично оцінюють фахівці цей бізнес: ринок зростає на 25% в рік і зупинятися не збирається, рентабельність висока, оборотність швидка,

View

Сервіс прокату автомобілів по абонементу

Провідний оператор паркування з Нью-Йорка Mint відкрив сервіс по прокату автомобілів і пропонує своїм клієнтам цілодобовий прокат авто, починаючи

View

Торгівля передплаченими кредитними картами

Дуже багато російських і українських користувачі йдуть сьогодні в західний Інтернет: за досвідом, за більш зручним сервісом, за

View