Розумна подушка не дає засидітися в офісі

Розумна подушка Smart Cushion - це аж ніяк не розумна старенька з сивою головою. Це - розумна подушка, яку ми підкладаємо собі не під голову, а під те, що в жартівливому просторіччі іменується - Мадам Сиджу.

Подушку-девайс Smart Cushion придумали в Японії, вигадала подушку з сенсорами і трекерами - японська фірма під назвою KeyValue.

Сидіти - шкідливо

Проблема сидячого способу життя і особливо - офісної нерухомості (в цілому, гіподинамії) стоїть гостро в сучасному суспільстві, будучи однією з актуальних проблем сучасності взагалі. Зрозуміло, що творці мобільних додатків, веб-платформ і гаджетів з девайсами повинні задовольняти не надумане попит, а самий що ні на є - актуальний. Тоді вони (товари та послуги техно-гик сектора ринку) і будуть мати успіх, найвірогідніше.


Ось вони і задовольняють! Розумна подушка-девайс на ім'я Smart Cushion від фірми KeyValue копіює фітнес-браслети по-своєму.

Кому - фітнес-браслет з трекерами активності, а кому і подушку з тією ж самою практично начинкою!

Smart Cushion позиціонується як розумна меблі для сучасного ергономічного й екологічного до людини офісу. Такі (розумні офіси) аж ніяк не бажають своїм працівникам і гостям, що очікують в приймальні - зла. Навпаки, розумні офіси повинні всіляко піклуватися про здоров'я людини - у всій його комплексної цілісності - психічному, емоційному, творчому, фізичному. Тут і офіційно дозволений сон-дрімота (з меблями і аксесуарами для офісного сну, зрозуміло), тут і офіс-напівспортивний зал з екіпіровкою для скелелазіння прямо по стінах переговорної кімнати, тут і стіни під розмальовування маркерами (арт-терапія і креативний мозковий штурм) . І ось, нарешті - розумна подушка Smart Cushion, яку можна підкласти куди завгодно і вона буде переконливо доводити вам, що ви засиділися.

Як же працює цей самий незвичайний з усього сімейства фітнес-трекерів фітнес-трекер?

Розумна японська подушка Smart Cushion використовує сенсор під назвою Apple iBeacon. Він просто-напросто фіксує - сидить хто-небудь в даний момент на подушці і - скільки по часу вже сидить, нагадуючи в'язня, що сидіти - шкідливо.

Розумна подушка + мобільний додаток = здоров'я офісного планктону

З'єднаний з мобільним гаджетом (смартфоном) по мобільному же додатком - девайс-подушка скаже Прозаседавшимся - досить сидіти на попі рівно, пора розім'яти ноги, проявивши повагу до власного лімфотоку!

На які спортивні та медичні дані про час, пристойному для сидіння, спирається проект Smart Cushion і лічильник Apple iBeacon - ми не знаємо. Можливо, тривожний дзвіночок від подушки можна налаштовувати і «під себе», виходячи з приписів особистого доктора або спортивного тренера.

Але у подушки Smart Cushion є ще одне застосування - чисто комерційне. І про нього теж варто сказати пару слів. Все дуже просто - власники кафе, кінотеатрів, лекторіїв та подібних місць, де важливо враховувати кількість зайнятих і кількість вільних сидячих місць у залі, можуть спиратися на дані про «зайнятих» паркувальних місцях. Сенсори подушок Smart Cushion, на яких все ще хтось сидить, точно скажуть про кількість вільних і зайнятих посадочних місць організатору заходу.

Ну а власники кафе будуть точно знати - як довго в середньому сидять у їхньому закладі прибули гості. Адже трекер розумною подушки Smart Cushion налаштований на підрахунок продавлені вами часу.

Чи не Прозаседавшихся - такий урок подушки-девайса від японської фірми KeyValue. Всі говорять, що правди немає в ногах. Але правди немає і вище ... Довго сидіти - шкідливо.

розумна подушка,Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Девайс для дистанційного спілкування

Останнім часом жителі мегаполісів все частіше страждають від нестачі спілкування. Робота з'їдає весь час, і рідкісні хвилини спілкування з рідними і

View

Як заробити в Youtube

Якщо ви вирішили заробляти гроші на відеороликах і кліпах, вам потрібно всього лише розміщувати їх на відео хостингах, але з

View

Самостійна розробка енергетичних батончиків

Чиказький сайт ElementBars.com дає користувачам просту, покрокову інструкцію по дизайну і виготовлення енергетичних батончиків. Користувачі починають процес з визначення структури

View

Сервіс визначить депресію по смартфону

Новий американський софт-сервіс (та аналітична комп'ютерна програма!) Під назвою Ginger.io придумав ще один новий спосіб - як дистанційно

View

Відкривачка, що перетворює фрукти в склянки

Іноді прості пристосування можуть значно полегшити нам життя. Особливо, це справедливо відносно всяких кухонних гаджетів, наявність яких

View

Як створити ефективну команду

Людина, як фізичний об'єкт, складається з декількох енергоінформаційних оболонок: фізичного тіла; енергетичної оболонки, що забезпечує функціонування

View

Футболка - дошка для малювання

Спеціально для дітей люблять малювати компанія Class Attire пропонує оригінальні футболки Chalkboard Tees. Фішка в тому, що на

View

Бартер для малого бізнесу

Новий бартерний ресурс Dibspace.com відкрився в Сіетлі 7 тижнів тому. Поки на ньому всього 600

View