Телебачення на вимогу

Хештег #SkyRec радить користувачам Твіттера дивитися телевізор

Ця ініціатива поки що існує тільки в Бразилії. Її придумало національне бразильське телебачення, а конкретно - Brazil's SKY television.

Цей сервіс дозволяє дивитися тільки ті програми, кіно і шоу, на які ти особисто підписався. Такий кабельний канал «on demand» або мовлення «на вимогу».

Бразильському телебаченню допомогли попрацювати з хештегом #SkyRec фахівці з агентства Ag? NciaClick Isobar, теж бразильського.

Що ж дозволяє робити хештег Ag? NciaClick Isobar? Ось про це докладніше.

Отже, якщо ви користувач Твіттера і живете при цьому в Бразилії, то у вас з'являється ось яка можливість.

Мобільний додаток SkyRec на яке ви підпишетеся і в якому ви «залягання» буде надсилати вам новини про поточну телевізійній програмі.


Якщо раптом одна з передач, один з матчів або якесь кіно вам дуже сильно сподобаються, ви зупиняєтеся на цій новині і робите такі дії.

Ви: набираєте хештег #SkyRec і натискаєте кнопку «Ретвіт».

Далі відбуваються дві речі. Перша - не дивно. Друга - вражає уяву своєю високою технологічністю.

Перше недивне наслідок вашого ретвіти:

ваші друзі-френди в Твіттері побачать у стрічці своїх новин інформацію про те, що вам «сподобалося» щось по телевізору.

Ну от, наприклад. Я користувач Твіттера, я живу в Бразилії і в мене в айФоні встановлено мобільний додаток SkyRec. Додаток SkyRec спамить мені телепрограммку, я байдуже дивлюся на цю активність в моєму телефоні. І раптом, о диво! Я зустрічаю новина від мобільного додатку SkyRec:

Сб: 23: 55 Художній фільм «Віднесені вітром», США, 2 серії.

Я не вірю своїм очам від щастя, але розумію - в суботу о 23: 55 я не буду витріщатися і дивитися цей фільм. Що я роблю?

ВО-перше, я натискаю на новину, дописую до неї хештег #SkyRec і натискаю кнопку «Репост», точніше, «ретвіт».

Тут же мої друзі і френди бачать у стрічці новин, що по телеку будуть показувати «Віднесені вітром». Купа подяк особисто мені - що б вони без мене робили? ..

Але це, як ми обіцяли, ще не все ...

Друге дивовижне наслідок вашого ретвіти:

Ваш смартфон через розумне мобільний додаток, виявляється, з'єднаний з домашньою відео-аудіо-стереосистемою, простіше кажучи - з вашим домашнім телевізором і DVD плеєром.

Ми сподіваємося, що у вас є вдома телевізор і DVD? Ми сподіваємося, що вони включені в розетку? Ми також висловлюємо надію, що в ваш записуючий DVD плеєр вставлений на всякий випадок чистенький диск-болванка, готовий до бадьорою команді: «Мотор!»

Ми дуже на це сподіваємося, тому що, як тільки ви ретвітнете сподобався вам фільм або передачу, ваш домашній DVD отримає команду включитися на запис в потрібний час, тобто, в моєму випадку - -в суботу, рівно о 23:55.

***

Отже, ви можете ділитися з однодумцями френдами з Твіттера стоять передачами по телевізору.

Також, ви можете не заморочуючись ні на що -Автоматично, одним рухом пальця по смартфону - записувати на DVD болванку передачі і фільми, навіть не перебуваючи вдома !!!

Єдине, про що вам все-таки потрібно потурбуватися - це накупити чистих болванок і не забувати вставляти їх періодично в слот вашого DVD!

Ось який чудовий «інтертейнмент» придумало телебачення Бразилії, спільно з веб-розумниками з контори Ag? NciaClick Isobar.

Ось які чудеса можна творити - всього лише за допомогою такої простої речі, як ... хештег.

Хештег #SkyRec набитий такою кількістю розумною інформаційної начинки, що працює як гаджет з романів наукової фантастики, хоча сам зовсім нематеріален.

Ви тільки уявіть: найпростіший код, пароль, введений пальчиком на екрані смартфона і активізований за допомогою кнопки «Ретвіт», запускає рух потужної техніки в іншому кінці міста!

Так, Бразилія - ​​вона така. Якщо поставила перед собою завдання - врятувати вмираюче телебачення - то виконує! Цей проект - не перший з порятунку телебачення. Згадаймо хоча б Бразильське телебачення з субтитрами для іноземців ...

Бразилія робить все, щоб стати однією з найкращих країн світу і першою у себе на континенті. До третини стоять «вау!» Новин на нашому сайті приходять саме звідти - з Бразилії. У Бразилії працює найбільша кількість іноземних фахівців високої кваліфікації - мігрантів-білих комірців.

Варто задуматися, а чи дійсно Бразилія - ​​це все ще досі «країна, де багато диких мавп» або інформація про її «дикості» застаріла ...

Ех, шкода, що хештег #SkyRec працює тільки на території цієї країни. А, втім, у нас немає вдома ні телевізора, ні DVD ... І з телевізора писати - нічого. Це ж не Бразилія, з її телебаченням і народом, які хочуть жити ...Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Категорії організаційної поведінки

Ч. Ганді розрізняв чотири типи організації, кожен з яких генерує певний тип організаційної культури і символізує одного з античних

View

Мобільний додаток для сімейних рецептів від Кнорр

Або як перетворити рукописний бабусин рецепт в друкарський постер з наочною інфографікою Це - рекламна кампанія від відомої фірми

View

М'яч для благодійності

Представляємо вам - незвичайний сенсорний м'яч Ludo ball. Це звичайний футбольний м'яч, але тільки сенсорний. В

View

Унікальна успішна Готові суміші для випічки хліба

Аманда Лінч 32-х річна підприємець з міста Сак Сіті, Айова, президент власної компанії Beer Bread Company,

View

Мега-тренд міні-кондитерських

Зараз у Нью-Йорку популярні міні павільйони (ларьки), в яких продаються різні солодощі. Treats Truck - є одним з них, у якому

View

Психологія управління

Приблизно раз на рік консультанти з Bain звертаються до гендиректорів великих міжнародних компаній з простим питанням: "Які інструменти управління

View

Бізнес

Бізнес - (англ. business - справа, підприємництво) - ініціативна економічна діяльність, здійснювана за рахунок власних або позикових коштів на свій ризик

View

Система визначення сприятливих днів для осіменіння корів

або СМС фермеру з повідомленням про тічці корови. «Панночка вже лягли і просять!» Швейцарська компанія Anemon винайшла бездротову систему, яка визначає у

View