Сервіс пошуку вільної паркування

У США, в штаті Каліфорнія, в місті під назвою Сан-Матео, за підтримки уряду проходить цікавий експеримент

Дві американські компанії: компанія Streetline і компанія Cisco об'єдналися і створили унікальний продукт: пошуковик вільного місця для паркування авто в центрі міста.

Сьогодні (як ми вже сказали, за підтримки влади штату) їх розумне винахід Smart Parking проходить в тестовому режимі апробацію на вулицях містечка Сан-Матео.

В чому суть винаходу сервісу з пошуку вільної паркування?

Smart Parking - це мережа із стаціонарних датчиків, які були встановлені на 135 парковках в центрі міста.

Датчики вмонтовані прямо... в дорожнє покриття, з якого від'їжджає або на яке, навпаки, в'їжджає чийсь автомобіль.


Ці датчики являють собою ніщо інше як sensor magnetometer (металошукачі, по-російськи), і вони просто-напросто реагують на наявність поруч великого шматка металу, яким і є по суті будь-який автомобіль.

Як тільки великий шматок металу залишає паркувальну площа (з більшою або меншою грацією) сенсор-датчик повідомляє «куди треба» (хмарні сервіси) про те, що шматок землі порожній, а значить на ньому може припаркуватися наступний автолюбитель.

Але не все так примітивно з розумним пошукачем паркування - Smart Parking!

Компанія під назвою Cisco забезпечила проект своєї мережевої (інтернет) платформою, перетворивши все це починання в інтернет-продукт.

А компанія під назвою Streetline забезпечила проект з пошуку паркування своїми хмарами і своїм безкоштовним мобільним додатком для телефонів - Parker, щоб мати можливість миттєво інформувати людей про зміни на парковках, які зареєстрував датчик.

Перетворивши тим самим сервіс пошуку вільної паркування в захоплюючу іграшку, доступну всім власникам смартфонів і планшетів.

В результаті, мережа датчиків, які реєструють приїзд і від'їзд металу на 135 парковках в центрі міста Сан-Матео в Каліфорнії, стала тим, чим вона стала: найсучаснішою технологією з паркування - інтелектуальної паркуванням!

Я паркуюсь як розумний!

Засновники проекту Smart Parking так обґрунтовують актуальність свого винаходу. Виявляється, що водії, які катаються в пошуках, де б припаркуватися - це основна причина руху, основна причина перевантаженого трафіку на дорогах Америки.

По дорогах, виявляється, снують в основному, ті водії (і створюють ж пробки!), які мляво шукають, де б їм кинути свою тачку. Зрозуміло, мова йде про центр міста, а не про швидкісних автобанах...

При цьому, газуя і повзучи, машини викидають в повітря міського центру стільки шкідливих речовин, що треба з цим щось робити.

Ось тому влада міста Сан-Матео, виступаючи як за екологію в цілому, так і за статус «сучасного розумного високотехнологічного міста», просувають в рамках експерименту хмарну технологію, вона ж-мобільний додаток пошуку паркування, вона ж система Smart Parking.

Завдяки технології Smart Parking ви завжди можете дізнатися в режимі реального часу - де можна припаркуватися в центрі міста, ввівши в пошук телефону або свою поточну геолокацію чи потрібне вам місце (стоянка біля конкретного кінотеатру, наприклад).

Досить завантажити собі на телефон безкоштовне мобільний додаток пошуку паркування Parker від компанії Streetline - і інтелектуальна парковка Smart Parking відразу ж почне працювати на вас!

Тобто всі невидимі датчики металу на всіх ключових стоянках центру міста будуть повідомляти особисто вам - де з'явилося тільки що зручне для вас місце, «щоб встати»...Дивіться також


29 января 2020 года

Інноваційний басейн з піднімається підлогою

Марка Hydrofloors - це одночасно і назва

Рукавички замість рекламних листівок від французької лотереї

Розповсюдження листівок, флаєрів та інших роздаткових матеріалів

Виробництво бруківки починаємо бізнес з невеликим стартовим капіталом

Доброго дня дорогі читачі, у цій статті хотілося

Безкоштовні квитки в театр для твиттероманов

Театр на Род Айленді (США) під довгою назвою Providence Performing

Можливо Вас зацікавить

Як продавати одяг в інтернеті запускаємо свій онлайн бізнес

Ми вже розглядали, чим можна торгувати в інтернеті, а точніше групи товарів, які можна без проблем продавати в онлайні.

View

Гідрофобна футболка, на якій не залишається плям

Гідрофобна тишотка (правильніше), а по-російськи - простіше - гідрофобна футболка, коротше, «білий верх» під назвою Silic - це біла

View

Казкові ковдри

Тепер ви можете засипати ПІД казкою на ніч. Проект Тіаго да Фонсека-Нічні Історії - колекція ковдр, на

View

Тканина власного дизайну

Ринок уже побачив підвищений попит на колективний дизайн. Споживачі вже показали свою високу зацікавленість у розробці власного

View

Глечик, застережливий про скисании молока

Скляний глечик по імені Milkmaid Jug висотою 219 мм, шириною 97 мм і глибиною теж 97 мм), а

View

Незвичайна концепція готелю: Стиль, секс і суп

Нещодавно ми писали про якесь Готелі Х в Нідерландах, який скуповує старі меблі у місцевих жителів для

View

Пузирчастий календар

Є щось інтригуюче у цьому пузырчатом полотні. Чому люди люблять лопати бульбашки. Ця тяга до бульбашок піддається поясненню, але тим не

View

Компанія Coca-Cola жадає ощасливити людей у ​​всьому світі

Одна з головних місій компанії Coca-Cola полягає в поширенні щастя по всьому світу. Саме цієї благородної мети служать всі

View