Сервіс пошуку вільної паркування

У США, в штаті Каліфорнія, в місті під назвою Сан-Матео, за підтримки уряду проходить цікавий експеримент

Дві американські компанії: компанія Streetline і компанія Cisco об'єдналися і створили унікальний продукт: пошуковик вільного місця для паркування авто в центрі міста.

Сьогодні (як ми вже сказали, за підтримки влади штату) їх розумне винахід Smart Parking проходить в тестовому режимі апробацію на вулицях містечка Сан-Матео.

В чому суть винаходу сервісу з пошуку вільної паркування?

Smart Parking - це мережа із стаціонарних датчиків, які були встановлені на 135 парковках в центрі міста.

Датчики вмонтовані прямо... в дорожнє покриття, з якого від'їжджає або на яке, навпаки, в'їжджає чийсь автомобіль.


Ці датчики являють собою ніщо інше як sensor magnetometer (металошукачі, по-російськи), і вони просто-напросто реагують на наявність поруч великого шматка металу, яким і є по суті будь-який автомобіль.

Як тільки великий шматок металу залишає паркувальну площа (з більшою або меншою грацією) сенсор-датчик повідомляє «куди треба» (хмарні сервіси) про те, що шматок землі порожній, а значить на ньому може припаркуватися наступний автолюбитель.

Але не все так примітивно з розумним пошукачем паркування - Smart Parking!

Компанія під назвою Cisco забезпечила проект своєї мережевої (інтернет) платформою, перетворивши все це починання в інтернет-продукт.

А компанія під назвою Streetline забезпечила проект з пошуку паркування своїми хмарами і своїм безкоштовним мобільним додатком для телефонів - Parker, щоб мати можливість миттєво інформувати людей про зміни на парковках, які зареєстрував датчик.

Перетворивши тим самим сервіс пошуку вільної паркування в захоплюючу іграшку, доступну всім власникам смартфонів і планшетів.

В результаті, мережа датчиків, які реєструють приїзд і від'їзд металу на 135 парковках в центрі міста Сан-Матео в Каліфорнії, стала тим, чим вона стала: найсучаснішою технологією з паркування - інтелектуальної паркуванням!

Я паркуюсь як розумний!

Засновники проекту Smart Parking так обґрунтовують актуальність свого винаходу. Виявляється, що водії, які катаються в пошуках, де б припаркуватися - це основна причина руху, основна причина перевантаженого трафіку на дорогах Америки.

По дорогах, виявляється, снують в основному, ті водії (і створюють ж пробки!), які мляво шукають, де б їм кинути свою тачку. Зрозуміло, мова йде про центр міста, а не про швидкісних автобанах...

При цьому, газуя і повзучи, машини викидають в повітря міського центру стільки шкідливих речовин, що треба з цим щось робити.

Ось тому влада міста Сан-Матео, виступаючи як за екологію в цілому, так і за статус «сучасного розумного високотехнологічного міста», просувають в рамках експерименту хмарну технологію, вона ж-мобільний додаток пошуку паркування, вона ж система Smart Parking.

Завдяки технології Smart Parking ви завжди можете дізнатися в режимі реального часу - де можна припаркуватися в центрі міста, ввівши в пошук телефону або свою поточну геолокацію чи потрібне вам місце (стоянка біля конкретного кінотеатру, наприклад).

Досить завантажити собі на телефон безкоштовне мобільний додаток пошуку паркування Parker від компанії Streetline - і інтелектуальна парковка Smart Parking відразу ж почне працювати на вас!

Тобто всі невидимі датчики металу на всіх ключових стоянках центру міста будуть повідомляти особисто вам - де з'явилося тільки що зручне для вас місце, «щоб встати»...Дивіться також


23 августа 2019 года

Інноваційний басейн з піднімається підлогою

Марка Hydrofloors - це одночасно і назва

Рукавички замість рекламних листівок від французької лотереї

Розповсюдження листівок, флаєрів та інших роздаткових матеріалів

Виробництво бруківки починаємо бізнес з невеликим стартовим капіталом

Доброго дня дорогі читачі, у цій статті хотілося

Безкоштовні квитки в театр для твиттероманов

Театр на Род Айленді (США) під довгою назвою Providence Performing

Можливо Вас зацікавить

Стадії виробництва джему як рекламний хід

Ми вже писали модному тренді в малому харчовому бізнесі - розкривати всю інформацію про продукт, не тільки про його

View

Техніка креативності "Круг щастя або« Навчіться малювати окружність! »"

Людський зір влаштовано так, що бачимо ми тільки те, що знаходиться прямо перед нами. Те, що збоку і, особливо, ззаду,

View

Пристрій для відстеження активності собак

У минулому році компанія Nike випустила на ринок свій новий продукт для спортсменів - браслет FuelBand, за допомогою якого

View

Іграшка для прорізуванні зубів у дітей

або Жувальна Рукавичка. Jodine Boothby, бізнес-мама з Корнуолла, натхненна своїм сином Джиммі, придумала іграшку для прорізуванні дитячих зубів - іграшку під назвою

View

Собачі «презенти» поштою їх господарям

В Іспанії порядку з собаками на вулицях все ще ніяк ні. Кілька десятків кілометрів убік від Мадрида - і ось вже,

View

Аукціонна система реклами в Facebook

Кілька днів тому компанія Facebook оголосила про запуск своєї довгоочікуваної аукціонної системи ретаргетірованной реклами. Система Facebook Exchange дозволяє незалежним

View

Бомж-туризм

або модні акції в «євро-форматі», що привертають увагу до проблеми бездомних людей Шведський журнал, тобто, ЗМІ під назвою Faktum, журнал, відомий

View

Кадровий портал з винагородою за працевлаштування

Кадрові інтернет-портали ростуть в мережі як «гриби після дощу», мабуть, цей сектор є одним з найпопулярніших після сайтів знайомств. Щоб

View