Мобільний додаток шукає комфортні авіарейси

Новий сайт + мобільний додаток, розроблене для Айфонів, називається Routehappy, і про тренді, в руслі якого розвивається ця щасливо втілена в ринок бізнес-ідея - варто поговорити серйозно.

Як відомо всім, хто літав літаком хоч раз - цивільна авіація - це одна з найбільш проблемних і дискомфортних бізнес-послуг, які надаються сьогоднішнього споживача. Так і хочеться сказати банальну фразу - але з цим нічого не поробиш...

А ось і ні-поробиш! Силами самих громадян, які (стають підприємцями) і самою місією свого бізнесу починають бадьоро виштовхувати плечем геть з ринку-не бажає змінюватися халтурника.

А якщо ви не можете самі стати підприємцем, що кинув виклик «поганим бізнесам», то ви, принаймні, можете стати споживачем послуг тих винахідливих, хто сам з поганим бізнесом успішно бореться.


Простіше кажучи. Якщо самі авіаперевізники і господарі інфраструктури аеропортів не поспішають і не сверблять стати human-friendly, то за них і замість них це роблять інші люди.

Санітари ринку - хто вони?

Існує цілий тренд в бізнесі та підприємницької діяльності - «бізнес, що розвивається на недоліки чужого бізнесу».

Іноді він допомагає залишатися недосконалого і незручного для людей бізнесу - все в тій же порі, просто доробляючи за них недороблені справи. Елементарно заробляє собі гроші - чому б ні?

А іноді, навпаки, такий бізнес підстьобує горе-бізнес-акул какак-то змінюватися бо загрожує їх щасливого існування без турбот.

Саме прикладом такого, другого типу бізнесу і є сайт+мобільний додаток Routehappy

Як мобільний додаток для вибору авіарейсу псує репутацію поганим літаків?

Все дуже просто. Спочатку мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy виділив десять критеріїв суб'єктивної оцінки комфортного польоту в літаку. Потім стало оцінювати всі рейси за цим десяти критеріям. Як тільки рейс набирає бали ближче до десяточке, біля нього з'являється іконка-смайлик оранжевого кольору з цифрами 8,5 - 9,7... 10!!! Всі ж, хто набрав 7, 5, 3, 2 - йдуть в низ списку і маркуються сірими кольорами без смайликів.

Так, на екрані свого Айфона, ви можете побачити не тільки розклад авіарейсів, але і - як буде сидіти саме в цьому літаку. Вам потім і вибирати, яким літаком летіти...

Мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy, до речі, не відкривають своїх таємниць щодо того, що у них вважається комфортним, а що ні.

Якщо ви хочете дізнатися всі десять критеріїв оцінки «успішний і приємний політ», то йдіть до них на сайт самі.

Правда, деякі пункти вони все ж таки оприлюднили. Крім WiFi і нормальної годівлі - до поняття «комфортності» польоту відноситься, знаєте, який критерій? Запам'ятайте його: «legroom». Це англійське слово означає - простір для комфортабельного розміщення ніг в сидячій позиції!

Не забувайте про те, що сидяча поза протягом декількох годин (та ще й в літаку, на висоті, нездорової для нашого організму!) завдає шкоди нашим нижнім кінцівкам і особливо їх судинах. Якщо в літаку нікуди подіти ноги - це поганий літак.

Як працює послуга мобільного додатку для вибору авіарейсу?

Ви підключаєтеся до мобільного додатка і вводите параметри: звідки, куди і коли приблизно б ви планували летіти. Наприклад, Анталія, жовтень, із Самари. Окей.

І мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy починає вам показувати тут же АБСОЛЮТНО ВСІ літаки, що летять куди і коли вам треба, пролітають над вашим домом.

Між іншим, програма показує не тільки це. Програма має унікальну фішку: ви можете ввести суму квитка, на яку розраховуєте і тоді Routehappy буде показувати всі рейси тільки з запитуваної вами ціною, відсіваючи непотрібні вам дорогі рейси!

І ось тут починається найдивовижніша і смішна свистопляска!

Припустимо, що ви ввели цифру, яку готові заплатити за квиток: 199 $

І ось вам починають вивалюватися» всі рейси за ці гроші. І про жах, що ви бачите! За однакову кількість грошей зростає список, де одні літаки марковані похмурим сірим кольором і поміщені в кінець списку Routehappy з оцінками комфорту«2», «2», «», «4,5», «3,8»...

І тут же за ті ж 199 $ верхні рядки списку починають очолювати рейси з помаранчевими смайликами: «9», «9», «9», «9,5», «10!!!»...

Мобільний додаток для вибору авіарейсу завдає страшний удар по бізнесу авіаперевезень

Ви вже здогадалися, чому? Мобільний додаток Routehappy відкриває велику таємницю: за одні і ті ж гроші, які здере з вас авіаперевізник, в одному місці ви отримаєте відро наисвежайшего лайна, а в іншому за ті ж гроші - прекрасне обслуговування і сучасний комфорт!

Як мовиться, так навіщо ж платити більше?!..

Насправді Мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy не завдає удар по бізнесу авіаперевезень! Навпаки, воно допомагає цьому бізнесу рости і розвиватися - знищуючи поганих і недобросовісних гравців. Приблизно так вовки - «санитарят» ліс в дикій природі.

Такі бізнеси як Routehappy займаються дуже важливим і благородною справою: вони надають споживачеві інформацію. Вони інформують, освічують, озброюють знанням ,вчасно попереджають.

Саме під ці ж цілі заточений і інший відомий власникам айфонів бізнес - FourSquare. Зачекинившись, проходячи повз кафе, ви почитаєте відгуки відвідувачів, які побували в ньому до вас, і самі вирішите, йти в це кафе або бігти звідти з усіх ніг.

Бізнеси, які роблять процес торгівлі будь-яким товаром і будь послугою - прозорим, це головний тренд сучасного західного ринку.

Місією таких бізнесів можна назвати скасування старої приказки: «На базарі два дурні: один продає, інший - купує».

Цієї «базарної» «лавочной» приказці такі підприємці як Routehappy протиставляють інший афоризм: «Можна дурити частину народу якийсь час, але не можна дурити весь час весь народ!»Дивіться також


23 августа 2019 года

Їстівні візитки і резюме

Власник кондитерської Cakes for Occasions bakery

Кисень внутрішньовенно при зупинці дихання

Ось такі новини медицини, реанімаційної медицини. Можна

Сервіс для відстеження Санта Клауса

Як відомо, за легендою Санта Клаус

Телероботів для обіймів

Телероботів для обіймів Hugvie - розробка

Історія успіху: розробка засобів особистої гігієни для чоловіків

Man Junk - новий бренд органічних засобів особистої гігієни для

Можливо Вас зацікавить

Виробництво похідного душа

Похідний душ, який уміщається в кишені - ідеальне рішення для любителів фестивалів, зльотів, любителів наметового туризму і походів.А

View

Бізнес з продажу снігу

Яка зима без снігу? Це питання задавали собі заповзятливі підприємці з північного японського міста Хайякита, розмірковуючи над тим, як розвивати

View

Мобільні купони

На сайті coolidea.ru знайшла опис цікавої ідеї в дусі часу: купони в мобільному телефоні. Цитую: \"Один з найстаріших способів стимулювання збуту отримав

View

Заборонені задоволення

Хто заважає нам, щоб наші честолюбні бажання, наші ділові амбіції були втілені в життя?Та ми самі собі заважаємо. Не вірите? Подумайте, скільки

View

Цікава ідея для бізнесу: сайт для розлучених батьків

Розлучення неприємна і болюча процедура не тільки для дорослих людей, які колись були близькими і люблячими один одного партнерами. Найбільше з

View

Ідея для домашніх тварин: Когтеточка

Необхідність - мати винаходу. З цим твердженням можна погодитися , можна-ні. Прикладом, доводить істину цього висловлювання є

View

Пиво без черги

Відвідувачам питних закладів знайоме засмучення від нерозторопності офіціантів і барменів, яким не завжди вдається обслуговувати клієнтів зі швидкістю думки.Усунути цю

View

Як організувати квітковий бізнес

Квітковий бізнес як і раніше знаходиться на досить високому рівні (в 5-ці всіх видів бізнесу за світовими показниками).Живі квіти затребувані завжди:

View