Мобільний додаток шукає комфортні авіарейси

Новий сайт + мобільний додаток, розроблене для Айфонів, називається Routehappy, і про тренді, в руслі якого розвивається ця щасливо втілена в ринок бізнес-ідея - варто поговорити серйозно.

Як відомо всім, хто літав літаком хоч раз - цивільна авіація - це одна з найбільш проблемних і дискомфортних бізнес-послуг, які надаються сьогоднішнього споживача. Так і хочеться сказати банальну фразу - але з цим нічого не поробиш...

А ось і ні-поробиш! Силами самих громадян, які (стають підприємцями) і самою місією свого бізнесу починають бадьоро виштовхувати плечем геть з ринку-не бажає змінюватися халтурника.

А якщо ви не можете самі стати підприємцем, що кинув виклик «поганим бізнесам», то ви, принаймні, можете стати споживачем послуг тих винахідливих, хто сам з поганим бізнесом успішно бореться.


Простіше кажучи. Якщо самі авіаперевізники і господарі інфраструктури аеропортів не поспішають і не сверблять стати human-friendly, то за них і замість них це роблять інші люди.

Санітари ринку - хто вони?

Існує цілий тренд в бізнесі та підприємницької діяльності - «бізнес, що розвивається на недоліки чужого бізнесу».

Іноді він допомагає залишатися недосконалого і незручного для людей бізнесу - все в тій же порі, просто доробляючи за них недороблені справи. Елементарно заробляє собі гроші - чому б ні?

А іноді, навпаки, такий бізнес підстьобує горе-бізнес-акул какак-то змінюватися бо загрожує їх щасливого існування без турбот.

Саме прикладом такого, другого типу бізнесу і є сайт+мобільний додаток Routehappy

Як мобільний додаток для вибору авіарейсу псує репутацію поганим літаків?

Все дуже просто. Спочатку мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy виділив десять критеріїв суб'єктивної оцінки комфортного польоту в літаку. Потім стало оцінювати всі рейси за цим десяти критеріям. Як тільки рейс набирає бали ближче до десяточке, біля нього з'являється іконка-смайлик оранжевого кольору з цифрами 8,5 - 9,7... 10!!! Всі ж, хто набрав 7, 5, 3, 2 - йдуть в низ списку і маркуються сірими кольорами без смайликів.

Так, на екрані свого Айфона, ви можете побачити не тільки розклад авіарейсів, але і - як буде сидіти саме в цьому літаку. Вам потім і вибирати, яким літаком летіти...

Мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy, до речі, не відкривають своїх таємниць щодо того, що у них вважається комфортним, а що ні.

Якщо ви хочете дізнатися всі десять критеріїв оцінки «успішний і приємний політ», то йдіть до них на сайт самі.

Правда, деякі пункти вони все ж таки оприлюднили. Крім WiFi і нормальної годівлі - до поняття «комфортності» польоту відноситься, знаєте, який критерій? Запам'ятайте його: «legroom». Це англійське слово означає - простір для комфортабельного розміщення ніг в сидячій позиції!

Не забувайте про те, що сидяча поза протягом декількох годин (та ще й в літаку, на висоті, нездорової для нашого організму!) завдає шкоди нашим нижнім кінцівкам і особливо їх судинах. Якщо в літаку нікуди подіти ноги - це поганий літак.

Як працює послуга мобільного додатку для вибору авіарейсу?

Ви підключаєтеся до мобільного додатка і вводите параметри: звідки, куди і коли приблизно б ви планували летіти. Наприклад, Анталія, жовтень, із Самари. Окей.

І мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy починає вам показувати тут же АБСОЛЮТНО ВСІ літаки, що летять куди і коли вам треба, пролітають над вашим домом.

Між іншим, програма показує не тільки це. Програма має унікальну фішку: ви можете ввести суму квитка, на яку розраховуєте і тоді Routehappy буде показувати всі рейси тільки з запитуваної вами ціною, відсіваючи непотрібні вам дорогі рейси!

І ось тут починається найдивовижніша і смішна свистопляска!

Припустимо, що ви ввели цифру, яку готові заплатити за квиток: 199 $

І ось вам починають вивалюватися» всі рейси за ці гроші. І про жах, що ви бачите! За однакову кількість грошей зростає список, де одні літаки марковані похмурим сірим кольором і поміщені в кінець списку Routehappy з оцінками комфорту«2», «2», «», «4,5», «3,8»...

І тут же за ті ж 199 $ верхні рядки списку починають очолювати рейси з помаранчевими смайликами: «9», «9», «9», «9,5», «10!!!»...

Мобільний додаток для вибору авіарейсу завдає страшний удар по бізнесу авіаперевезень

Ви вже здогадалися, чому? Мобільний додаток Routehappy відкриває велику таємницю: за одні і ті ж гроші, які здере з вас авіаперевізник, в одному місці ви отримаєте відро наисвежайшего лайна, а в іншому за ті ж гроші - прекрасне обслуговування і сучасний комфорт!

Як мовиться, так навіщо ж платити більше?!..

Насправді Мобільний додаток для вибору авіарейсу Routehappy не завдає удар по бізнесу авіаперевезень! Навпаки, воно допомагає цьому бізнесу рости і розвиватися - знищуючи поганих і недобросовісних гравців. Приблизно так вовки - «санитарят» ліс в дикій природі.

Такі бізнеси як Routehappy займаються дуже важливим і благородною справою: вони надають споживачеві інформацію. Вони інформують, освічують, озброюють знанням ,вчасно попереджають.

Саме під ці ж цілі заточений і інший відомий власникам айфонів бізнес - FourSquare. Зачекинившись, проходячи повз кафе, ви почитаєте відгуки відвідувачів, які побували в ньому до вас, і самі вирішите, йти в це кафе або бігти звідти з усіх ніг.

Бізнеси, які роблять процес торгівлі будь-яким товаром і будь послугою - прозорим, це головний тренд сучасного західного ринку.

Місією таких бізнесів можна назвати скасування старої приказки: «На базарі два дурні: один продає, інший - купує».

Цієї «базарної» «лавочной» приказці такі підприємці як Routehappy протиставляють інший афоризм: «Можна дурити частину народу якийсь час, але не можна дурити весь час весь народ!»Дивіться також


29 января 2020 года

Їстівні візитки і резюме

Власник кондитерської Cakes for Occasions bakery

Кисень внутрішньовенно при зупинці дихання

Ось такі новини медицини, реанімаційної медицини. Можна

Сервіс для відстеження Санта Клауса

Як відомо, за легендою Санта Клаус

Телероботів для обіймів

Телероботів для обіймів Hugvie - розробка

Історія успіху: розробка засобів особистої гігієни для чоловіків

Man Junk - новий бренд органічних засобів особистої гігієни для

Можливо Вас зацікавить

Соціальний проект про деменції «Моя бабуся - Яга»

Російське креативне агентство AnyBodyHome !, яке входить до складу комунікаційної групи MOV! E, спільно з фармацевтичною

View

Бізнес на ковпачках від маркерів

Ребекка Девідсон - не винахідник і підприємець не в традиційному сенсі цього слова. Хоча її можна назвати

View

Сім'я в оренду

Японці пропонують оренду всього що можна - кішок, собак і навіть родичів. Hagemashi Tai пропонує «зняти» різноманітних

View

Креативна реклама засобу для миття посуду

Мити за собою посуд - як новий спосіб оплати чека у кафе Всі ресторатори давно знають таке бізнес-поняття для оцінки рівня

View

Японський магазин з продажу «фотографій» у форматі 3D

Швидше за все, ви вже чули про існування так званих 3D-принтерів. Для тих, хто до цього часу не був знайомий з

View

Нижня білизна від радіації

Корпорація під назвою Yamamoto Corporation, відомий виробник спецкостюмів (в тому числі і - гідрокостюмів) базується в японському місті Осака. Саме

View

Бізнес ідея: сервіс, що пропонує найцікавіші тури на конкретні дати

Угорська компанія Joobili практикує тимчасової підхід до організації подорожі. Своїм клієнтам вони задають своє головне питання «коли б

View

Бамбукові протимікробні рукавички - захист від інфекційних захворювань

Продовжуємо тему вірусів і боротьби з ними. На цей раз у фокусі нашої уваги бізнес ідея компанії GetGloved і

View