Мобільний додаток: дистанційне спілкування матері та новонародженого через iPad

Якщо ви думаєте, що це - ідіотизм, то ось і ні. Дійсно і, на жаль - в неонатологічної практиці нерідко бувають такі випадки, коли мати і новонароджена надовго розлучаються в пологовому будинку відразу ж після пологів. Це буває в тих випадках, коли комусь із них - матері або дитині (або обом) потрібна додаткова медична допомога, коли все пішло не так гладко, як би хотілося. Ось тут і приходить на допомогу програма-додаток під назвою BabyTime, розроблена для iPad.

Програму дистанційній телеконференції між палатою, в якій лежить мати і відділенням реанімаційної неонатології, де в спеціальному боксі лежить її дитина запустили в одному госпіталі Америки.

Цей пологовий будинок у США називається Cedars-Sinai hospital і знаходиться він в одному-єдиному місті - в Лос-Анжелесі (Los Angeles).


Відділення інтенсивної неонатології носить назву Neonatal Intensive Care Unit і завідує їм якась дама, яку ми б назвали старшою медсестрою, а по-американськи її посада називається nurse manager.

Звуть цього головного менеджера над усіма медсестрами неонатології - Сельма Бразил (Selma Braziel).

Саме нею і була запущена експериментальна програма по можливості дистанційно спілкуватися через гаджет в стінах пологового будинку, програма для iPad під ім'ям BabyTime.

Мати, розлучені з новонародженим, має можливість двічі на день (очевидно - вранці ввечері) бачити свою дитину на власні очі в його боксі і задавати питання персоналу, який доглядає за її дитиною.

Це мобільний додаток (BabyTime) на думку лікарів і сестер неонатології госпіталю Cedars-Sinai hospital допомагають ліквідовувати страхи і стрес, викликаний ненормальним станом після не зовсім ідеальних пологів. Адже мати і дитина повинні бути нерозлучні з першої хвилини роздільної життя і до початку потреби в соціалізації, потреби у відділенні себе від матері.

Якщо з об'єктивних причин якийсь час - неможливо забезпечити постійний тактильний контакт мами з новонародженим, якщо новонароджений потребує інтенсивної реанімації, то нехай хоча б технології iPad прийдуть на допомогу в справі відновлення природного справедливості.

мобільний додатокДивіться також


18 ноября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Віртуальна AR-бібліотека в метрополітені

У віртуальній бібліотеці московського метрополітену книги можна буде завантажувати на телефон за допомогою QR-кодів. Навіщо все це

View

Японські 2D крісла: картина в рамі, в якій можна сидіти

Уявіть такий мінімалістичний дизайн вашої кімнати. Стільців у вас немає. Зате є висять по стінах картини, так

View

Знаходження відповідного бізнесу

Успіх у кожному конкретному виді бізнесу залежить від того, чи володієте ви добре розвиненими здібностями. Без

View

Швейцарське село прославилася на весь світ завдяки Facebook

Поки найбільші в світі корпорації змагаються між собою, витрачаючи величезні гроші в надії залучити якомога більше користувачів на свої сторінки в

View

Чоловіків роботодавці воліють в 53 випадків

Представників сильної статі роботодавці обирають в 53% випадків, а жінок - у 47%, стверджують соціологи Дослідницького центру порталу SuperJob.ru,

View

Вінілові стікери

Художні роботи завжди впливають на простір: вони не тільки приковують погляд, але до того ж дозволяють виразити свою індивідуальність.

View

Як знайти підходящу для вас бізнес ідею

Зараз ідей для бізнесу велике безліч.Але ж не всі вони, навіть найбільш прибуткові та успішні, можуть підійти саме вам.Наприклад, під час

View

Штучний інтелект дозволяє говорити по Skype з померлими

Вчені з Массачусетського Технологічного Інституту (MIT) по-своєму розуміють - що значить «зберігати пам'ять про дорогому небіжчикові»... Eterni.me

View