Подвійте свій прибуток негайно

У цій статті я збираюся поділитися з Вами якимсь секретним знанням, набутим мною протягом 12-річної роботи з різного роду комерційними INTERNET-проектами. Я впевнений в тому, що та обставина, що Ви отримуєте знання, які я напрацьовував довгими роками, практично відразу ж, з білого аркуша, істотно скоротить всі Ваші проблеми в досягненні приголомшливого успіху. А останнім насправді не так-то просто. Між тими, хто домагається успіху і тими, хто його не досягає - величезна прірва, яку я спробую допомогти подолати.

Далі я окреслені кілька моментів, від яких у своїй роботі слід бігти як від вогню.

1. Працює над декількома INTERNET-ПРОЕКТАМИ ОДНОЧАСНО? Одночасно розробляєте декілька ідеї, з реалізації яких бажаєте отримувати пристойний прибуток.У цьому випадку, мій друг, Ви засовує власну голову в петлю, абсолютно про це не підозрюючи. А петля ця, повірте мені, дуже, дуже скоро затягнеться на Вашій шиї.

Один з тих уроків, засвоєння яких мені далося ціною великої кількості величезних "шишок", які мені пощастило набити, полягає в тому, що одночасна робота над кількома комерційними INTERNET-проектами буквально смерті подібна. Я і сам потрапляв у цю пастку завдяки своїй уяві. Розвивати одночасно десять проектів, кожен з яких приносить $ 2000 щомісяця, я зможу заробляти кожен місяць $ 20 000 - звучить принадно, чи не так?

На жаль, на практиці так не буває.

Одного разу я спробував розвивати одночасно 20 приголомшливих проектів, які були свідомо високоприбутковими. У мене навіть був колосальний штат співробітників і знаєте що? Я зазнав нищівної поразки.

Фокус - ось у чому секрет величезного прибутку.

Точно також як Ви не зможете заробити мільйон доларів якщо не в змозі заробити один долар (винятків з цього правила, всупереч поширеній думці, не буває), Ви не зможете забезпечити собі гарного доходу до тих пір, поки не почнете працювати тільки над одним проектом до тієї пори, поки він міцно не стане на ноги і не почне приносити значний прибуток. Тоді і тільки тоді можна починати працювати над іншим проектом.

Для кожного починаючого підприємця, який перебуває у творчому пошуку, Мережа відкриває надто багато приголомшливих можливостей. Занадто просто знайти нову колосальну ідею для складання нового чудового плану дій з розвитку нового відмінного проекту. У шкоду основному, як це часто буває в даному випадку.

Тому ось Вам моя порада: припиніть розвивати декілька проектів одночасно і зосередьте всі свої зусилля на одному, хоча б до тих пір, поки він не почне Вам приносити достатньо грошей, щоб Ви змогли розслабитися, відкинутися на спинку крісла і нічим не ризикуючи почати гратися зі другим, третім, четвертим проектом. Запам'ятайте гарненько: до тих пір, поки Ви не доведете свій єдиний проект до такого рівня, що він зможе Вас утримувати разом з Вашою родиною, у Вас немає абсолютно ніяких причин братися за інші починання. Природно, що багато хто почне сперечатися зі мною в даному питанні. Але те, що я сказав - доведений і незаперечний факт.

Єдиний шлях до досягнення успіху в онлайновому бізнесі - це звуження фокуса. Набагато краще якісно працювати над одним предметом, ніж поверхово над багатьма. Якщо ж Ваш проект не розвинувся настільки, щоб забезпечувати Вас і Вашу родину, раджу кинути його і цілком (підкреслюю, цілком) перемкнутися на інший. Спробуйте освоїти новий ринок, проведіть необхідні дослідження і т.п. Не бійтеся працювати в новому напрямку.

Не розчаровуйтесь в своєму проекті!

Якщо Ви вклали в проект всі свої сили, думки і душу, а він не виправдав надій, не бійтеся розставання з ним. Почати новий онлайновий бізнес на самому абсолютно недорого. Тому не переживайте особливо у зв'язку з крахом Вашого першого проекту і необхідністю переключитися на інший.

Доводячи до можливого досконалості один-єдиний проект, Ви заробите набагато більше, ніж намагаючись наздогнати купою проектів у міру своїх сил. Їх все одно не вистачить. Замість того, щоб витрачати свій час і сили, працюючи над іншими проектами, продуктивно витрачайте їх на діяльність з розвитку Вашого основного проекту. Розвивайте мережу своїх аффіліатов, працюйте над підвищенням ефективності реклами, додайте товари супроводу до свого комерційної пропозиції. І так далі.

Виховуйте і плекати власний ринок. Працюйте над своїм єдиним проектом так старанно, як тільки це можливо. Коли зробити Ваш проект краще і досконаліше вже буде неможливо, тоді і тільки тоді починайте новий.

2. Складають списки і концентрується на вилучення з них ДОХОДУ. Пора покласти край каші в Вашій голові. Записуйте все, що спадає Вам на думку, на папір. Розвантажуйте власний мозок. Всюди, куди ми ходимо, дивимося і т.п., ми натикаємося на чудові ідеї. Не захаращуйте свій мозок цими ідеями, краще записуйте їх. Розслабтеся і не переймайтеся, що вони підуть. Накопичувати в пам'яті їх явно не варто - наше "вбудоване сховище інформації" часто підносить нам сюрпризи у цьому відношенні.

Складіть список завдань, які Вам необхідно виконати в цілях розвитку Вашого бізнесу. Записуйте все, що Вам необхідно зробити. А потім відсортуйте записи по пріоритету: що необхідно зробити в першу чергу, для того, щоб підвищити прибутковість підприємства? Що принесе Вам найкращі результати для досягнення Ваших цілей?

Насправді смішно, коли ми витрачаємо величезні сили і тривалий час на виконання тих завдань, які абсолютно неважливі для підвищення прибутковості проекту. Тому робіть в першу чергу те, що принесе Вам максимум прибутку, а тільки після цього - все інше.

Крім того, слід використовувати Ваш час з максимальною продуктивністю, що повинно знаходити відображення в Вашому розкладі. Не менше 3 - 4 годин на день у Вас повинно йти саме на виконання робіт з розвитку бізнесу. Бо займаючись INTERNET-бізнесом, ми як ніхто інший схильні до зволікання. У Мережі ніколи не знаєш, що тебе чекає за наступним рогом, так багато всього цікавого! Через це, замість того, щоб робити свою роботу, ми часто переповзають зі сторінки на сторінку, абсолютно не торкаючись наміченого завдання і примовляючи: "Зараз-зараз ... через дві хвилини ..." І так триває постійно.

Закрийте Ваш браузер, якщо він не потрібен Вам для виконання наміченої роботи. Працюйте в Мережі тільки в тому випадку, якщо це необхідно для виконання наміченого плану. Те ж саме стосується електронної пошти. Закрийте Ваш поштовий клієнт, якщо він в даний момент часу Вам не потрібен!

3. Припинили виходити на РИНОК З ЧЕРГОВИМ "приголомшливий ТОВАРОМ!" Те, на чому можна заробляти великі гроші і як це робити, підкажуть Вам інші люди. У свій час я періодично виходив на ринок з новою "приголомшливою ідеєю". Я завжди намагався запропонувати своїм потенційним клієнтам що-небудь новеньке. Я завжди намагався щось відкрити, винайти. Яке ж було моє здивування, коли я з'ясував і зрозумів, що найпростіший спосіб заробити гроші - це так званий, шлях лінивця.

Нехай важку роботу з вибору товару, який слід продавати, зроблять за Вас інші люди. Шлях вони самі визначають, що вони хочуть купувати у Вас. Тільки в цьому випадку Ви зможете виділити себе з сірої маси підприємців і запропонувати ринку саме те, чого він хоче. При цьому не слід копіювати дії інших підприємців, але в той же час створюйте ті товари (послуги), яких ринок у Вас просить сам. Таким чином Ви закладаєте основу не тільки успіху на ринках Вашого комерційної пропозиції, але й базис майбутніх прибуткових спільних проектів.

У Мережі Ви можете знайти практично все, що відноситься практично до будь-якого бізнесу. Проведіть необхідні дослідження і відшукайте процвітаючих INTERNET-підприємців. Почитайте їхні рекламні тексти. Підпишіться на їх розсилки та безкоштовні курси навчання, що розсилаються за допомогою автореспондером. Проаналізуйте ту інформацію, яку вони будуть Вам надсилати та спробуйте зрозуміти, чому вони надсилають саме це. Купите їх товар. Подивіться на те, що вони запропонують Вам в якості додаткових товарів (товарів супроводу). Іншими словами, з'ясуйте, яким чином вони заробляють настільки значні гроші. А потім робіть те ж саме, що і вони, природно, з урахуванням своєї власної специфіки.

Перестаньте винаходити велосипед. Краще вчіться у тих бізнесменів, хто вже досяг успіху.

З'ясуйте, якими ключовими словами користуються Ваші потенційні клієнти, коли шукають те, що їм потрібно. З'ясуйте, чиї сайти з'являються в перших рядах результатів пошуку при використанні даних слів. Тримайте руку на пульсі рейтингів пошукових систем з даними ключовими словами протягом, як мінімум, декількох тижнів. Ті підприємці, які постійно утримуються в перших позиціях, напевно заробляють хороші гроші, в іншому випадку вони б не стали платити за позиціонування. А ось ті, хто знаходиться набагато далі перших позицій, швидше за все, просто втрачають гроші на рекламі в пошукових машинах. Сходіть на сайти, що лідирують у рейтингах пошукових систем, і подивіться, що на них продається. Почім це продається. Яку кореспонденцію вони закладають у свої автореспондером. Купите їх товар і зверніть увагу на те, що Вам запропонують купити разом з ним.

Проведіть таким чином невелике дослідження і записуйте його хід і результати. Потім, коли у Вас накопичиться достатньо записів, Ви в підсумку одержите конспект плану досягнення успіху в INTERNET-бізнесі!

І, нарешті, останнє за списком, але ніяк не за значенням.

4. Дії, дії І ЩЕ РАЗ ДІЙТЕ! Якщо Ви хочете збільшити кількість своїх передплатників - робіть все, що для цього необхідно. Якщо Ви хочете підвищити трафік на своєму сайті - шукайте партнерів, які можуть в цьому допомогти і домовляйтеся з ними!

Не сидіть склавши руки в очікуванні того світлого моменту, коли Ваш бізнес почне приносити Вам прибуток. Він сам по собі цього не зробить, його треба змусити. Незалежно від того, які Ваші цілі, необхідно вживати активні дії по їх досягненню.

Так що успіх Вашого бізнесу цілком залежить від Вас. А це означає лише одне: він повністю у Ваших руках!

Автор: Джон Різ

Дивіться також


29 ноября 2021 года

Таргани-роботи стануть першими продаваними киборгами

Kickstarter - це сайт, який використовується для залучення грошових

Магазин одягу для трансвеститів

До тих пір поки не з'явився Planet

Що робити з мільйоном доларів

Що якщо доля досить широко посміхнулася

Мобільний додаток для лікування і профілактики депресії

Мобільний додаток під назвою MoodHacker є софтом, який

Можливо Вас зацікавить

Тенденції управління бізнес-процесами

IDS Scheer представляє результати аналітичного дослідження російського ринку управління бізнес-процесами: «лікнеп по BPM в Росії проведений - безграмотними в

View

Маркетинг, орієнтований на кожного

Matter - нова модель маркетингу, новий спосіб для компаній заявити про себе. Потенційним Клієнтам пропонується набір реальних корисних і

View

Інтерактивне новорічне привітання від глави компанії Publicis Groupe

Чи Любите ви дивитися щорічні новорічні вітання від офіційних осіб? Сміємо припустити, що навряд чи ви є великим

View

Гіперреалістичність скульптури Рона Муека

Англійський скульптор австралійського походження Рон Муек створює гігантські скульптури, що викликають шок у глядача: настільки достовірно і реалістично виконані ці фігури.

View

Перспективна Віртуальний стиліст і гардеробна органайзер

Для модних, стильних і всіх тих, хто хоче такими здаватися відкрився новий сайт My Fashion Plate, мета якого допомогти їм виглядати

View

Інтерактивний сайт про жорстокість «щенячі ферм»

Зоозахисна організація, яка веде свою діяльність в Сінгапурі, спільно з цифровим агентством Yolk розробила інтерактивний сайт, на якому розповідається про

View

Боротися за екологію за допомогою шоколаду

Climate Control Bars Chocolate - шоколад, вироблений Новозеландкой компанією Bloomsberry and Company. Цей шоколад володіє чудовими смаковими

View

Житловий кокон будинок на дереві

Дизайнер Берні дю Пайрат (Berni Du Payrat) придумав вчинене житло для щасливого життя в єднанні з

View