Електронні книги як інтернет бізнес

Електронну книгу по праву можна вважати кращим цифровим товаром, а також переважаючу майже за всіма показниками звичайну книгу.

По-перше, електронні книги на багато дешевше, так як покупцеві вже не потрібно оплачувати витрати на папір, обкладинку, доставку і все, що входить у вартість друкованої книги. Людина, яка купує електронну книгу, платить тільки за інформацію, відповідно оформлену і систематизовану для зручного читання.

По-друге, електронні книги існують в єдиному екземплярі можна продавати скільки завгодно разів. Тобто при купівлі файл книги просто копіюється. Знову ж продавець не витрачає жодних ресурсів на виробництво, що дуже істотно знижує вартість книги.

У третіх, доставка книги відбувається за допомогою мережі інтернет, що знову ж знижує витрати в порівнянні з друкованими книжками.

Пам'ятайте, що при покупці електронної книги, ви платите тільки за інформацію, і ціна визначається від цінності саме інформації, а не палітурки!
Ось два типи електронних книг, які є найбільш поширеними в інтернеті.

Перший тип - текстові книги, відкомпілювалися з текстового документа і мають PDF. розширення. Якщо у Вас книга у кілька сот сторінок друкованого тексту, то Вам треба буде компілювати Вашу книгу в PDF форматі. Для читання таких книг треба мати програму Acrobat Reader.

Другий тип - HTML-компілювати. Книги створені використовуючи мову HTML, ту мову на якому створюють веб-сторінки. Книги такого типу являють собою групу веб-сторінок стислих в один EXE. файл який не вимагає ніякої інсталяції.
Електронні книги бувають декількох видів.

Безкоштовні електронні книги випускають для створення вірусного трафіку, або для продажу інших товарів, прямо зі сторінок книги!

Платні електронні книги пишуть з метою подальшого продажу. Це різні посібники та керівництва. За обсягом книги найчастіше не дотягують до паперових видань, але можуть бути значно інформативніше.

Розкрутка за допомогою електронної книги.

Здавалося б, яку користь може принести електронна книга, якщо її не продавати, а зовсім безкоштовно роздавати. Виявляється може, і дуже істотну.

За допомогою безкоштовного розповсюдження електронної книги, Ви можете дуже добре розкрутити свій сайт. Ви пишете книгу на будь-яку тему (бажано на ту, яка так чи інакше перетинається з темою Вашого сайту), вставляєте в неї рекламу свого сайту, і починаєте безкоштовно поширювати в мережі.

Відразу ж визначимося, що написана Вами книга повинна бути не рекламною брошурою, а наповнена цікавою самодостатньою, може навіть унікальною інформацією, яка повністю розкриває порушену тему. Загалом поставтеся до написання книги так, як ніби ви збираєтеся її продавати. Тільки в цьому випадку можна досягти необхідного результату. А рекламу вставляєте в кінці кожної сторінки в рекламні блоки.

Так як книга безкоштовна, а люди як відомо люблять все безкоштовне, значить вона дуже швидко буде розповсюджуватись у мережі. Якщо Ви розкрили ще й дуже популярну тему, якщо у Вашій книзі унікальна і дуже корисна інформація по даній темі, то Ваша книга буквально розлетиться по інтернету. А це означає, що дуже велика кількість людей стане власниками Вашої книги. Кожен з яких читаючи інформацію в книзі буде читати і Вашу рекламу. Що в свою чергу збільшить кількість відвідувачів.

Додайте книгу на своєму сайті, для безкоштовного скачування, це також додасть Вам відвідувачів. Дозвольте користувачам розміщувати Вашу книгу на своїх сайтах, це прискорить процес розповсюдження книги.

І так у Вас є книга, і Ви безкоштовно поширюєте її в мережі. У Вас на сайті збільшилося число відвідувачів. Але і на цьому не закінчуються всі вигоди для авторів електронних книг.

На кожній сторінці своєї книги, ви описали какое то певна дія чи якийсь етап, а це означає, що практично кожна сторінка Вашої книги це є вже готова стаття, яку трохи підкоректувати Ви можете розміщувати в безкоштовних каталогах статей, при цьому в анкетних даних крім прізвища та імені вказуєте адресу та короткий опис сайту. Таким чином, Ви знову збільшуєте кількість відвідувачів, які прийдуть по посиланнях в самій статті або по посиланню в анкетних даних.

Розміщення статей в каталогах і бібліотеках це дуже ефективний спосіб просування, за допомогою якого Ви не тільки збільшите кількість відвідувачів, але і підвищите індекс цитованості Вашого сайту, що в свою чергу підвищить Ваш сайт при пошукових запитах. А це знову збільшення кількості відвідувачів.

Крім опублікування статей (взятих зі сторінок Вашої книги) в каталогах і бібліотеках, Ви можете створити власну розсилку. Розсилка - це статті які Ви розсилаєте своїм передплатникам. В кінці кожної такої статті Ви додаєте файл підпису який виконує роль реклами. І знову наплив відвідувачів.
Таким чином за допомогою електронної книги Ви задієте три основних і найбільш значущих способу розкрутки сайту.

Електронна книга та партнерські програми.

В інтернеті багато інтернет-магазинів, які готові Вам перераховувати певний відсоток з купівлі залученого Вами покупця. Є партнерські програми різних платних служб - інтернет-казино, інтернет-банки, МP3-сайти. Ці пропонують до 50% від витрачених грошей людиною який прийшов по вашому посиланню. Також є компанії платять за відвідування своїх сайтів користувачами прийшли по Вашому посиланню. В середньому 1-2 цента.

Здавалося б, май свій сайт і заробляй. Але справа в тому, що значна частина користувачів не люблять, коли їх пересування в інтернеті відстежується, не люблять, коли хтось заробляє гроші на їх покупках, тому вони обрізають Ваше партнерське посилання, і на пряму йдуть на сайт за покупкою. Таким чином Ви втрачаєте 30-40% прибутку.
За допомогою електронної книги Ви нічого не втрачаєте, так як читач не бачить - пряма це посилання або реф-посилання.

Якщо у Вас вже є готова книга, тоді Вам треба тільки підібрати партнерку і вставити партнерську посилання в книгу. Якщо ж Ви хочете заробити таким чином на вже наявній партнерській програмі, тоді Вам доведеться написати книгу, знову ж бажано на тему так чи інакше пов'язану з темою Вашої партнерки.

Наприклад якщо Ви зареєстровані в партнерській програмі якийсь хостинг-компанії, то бажано написати книгу про хостинг і про все, що з цим пов'язано.

По ходу написання книги, вставляєте свої посилання, наприклад у такому вигляді - "На даний момент кращий платний хостинг надає хостинг-компанія ***, а кращий безкоштовний хостинг надані компанією ***. Своє доменне ім'я, швидко і недорого Ви можете зареєструвати на спеціальних сервісах, таких як ***. "Ну або, щось в цьому роді.
Пам'ятайте, що чим більш професійно буде написана Ваша книга, тим більше читачів перейдуть по Вашому партнерському посиланню.

Електронна книга як магазин.

Спочатку з'явилися безкоштовні електронні книги. Потім з'явилися платні - їх можна було купити за гроші, а тепер з'явилися електронні книги, які можуть продавати інші товари, прямо зі своїх сторінок.
Перевага такого магазину перед звичайними сайтами-магазинами очевидно!

По-перше, електронна книга краще ніж звичайний сайт розповість про товар.

По-друге, електронна книга не обмежена в технічному оформленні. Ви можете оформити її на свій смак, застосувавши будь-яку кількість картинок і фотографій.
У третіх, Вам взагалі не потрібний сайт, а значить Ви не будете витрачати гроші і час на його утримання.

В четвертих, всі Ваші електронні книги будуть нерозривно пов'язані між собою. Кожна книга буде пропонувати завантажити попередню, а попередня - наступну. Таким чином, людині достатньо скачати одну з Ваших безкоштовних книг і він отримає доступ до всіх Ваших книг і товарам, які зможе купити зі сторінок книги.

Якщо у Вас немає свого цифрового товару, Ви можете купити товар на який поширюються права перепродажу (це коли автор сам надає права перепродажу кожному покупцеві. Придбавши одного разу електронний продукт, на який діють права перепродажу, Ви його можете вільно продавати в інтернеті, при цьому залишаючи 100% доходу від продажів, собі).

При створенні електронної книги, на одній із сторінок книги описуєте продаваний товар і вставляєте посилання на сторінку замовлення цього товару.
Сторінку замовлення Ви можете отримати на сервері digiseller. (Digiseller надає сервіс, який зводить безпосередньо продавця і покупця, забезпечуючи миттєвий і надійний спосіб розрахунків між ними. Тобто покупець миттєво отримує оплачений товар, а продавець - гроші за проданий товар.)

Після реєстрації в digiseller, входите в "особистий кабінет", розділ "товари", "додати товар", і додаєте свій товар в базу даних, докладно описувати не буду, все дуже просто, розберетеся. У списку, де Ви хочете реалізовувати свій товар, вибираєте "мій магазин".
Після того як товар доданий, в тому ж розділі "товари" заходимо "список товарів", в рядку з назвою товару шукаємо круглий жовтий значок тиснемо, перед вами HTML код має посилання на сторінку замовлення Вашого товару. На цій сторінці покупець і буде перераховувати Вам гроші за товар. Після перерахування, клієнт отримує оплачений товар на вказаний ним e-mail миттєво.
Ще Вам треба буде в тому ж розділі "товари" зайти в "способи оплати" і довірити свої гаманці для виконання переказів і виписування рахунків.

Всі продажі будуть відбуватися автоматично, без Вашого втручання, за це даний сервіс буде знімати з кожного продажу 0,5% від вартості товару.

Продаж електронних книг.

Продаж електронних книг здійснюється наступним чином.

Перша сторінка - заголовок, візуальний об'єкт у вигляді обкладинки книги і текст, відразу розкриває вигоди, які отримає покупець книги. Друга сторінка - все, що пов'язано з доставкою та оплатою книги. Все дуже просто, але в теж час дуже ефективно.

Чому вигідно створювати і продавати електронні книги? Ну давайте визначимося чому люди відвідують інтернет: для розваги - може бути, для знайомства - ну і це теж, але в більшості випадків люди йдуть в інтернет за інформацією. І за потрібну їм інформацію вони готові платити гроші.

А тепер визначимося, в якому вигляді краще отримувати цю інформацію, в вордівських файлах, або зручну, компактну, завжди приємно оформлення, легку в маневруванні, в одному файлі, для якого не потрібні додаткові програми (тобто - електронною книгою). Думаю другий варіант більш привабливий.

Як правило електронні книги це - покрокові керівництва, всілякі звіти, поради, таблиці, графіки тощо, загалом та інформація яка здатна вирішити проблеми певних людей.

Ви можете сказати, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути, маючи на увазі відео-уроки, відео-курси, які не тільки розповідають, але і показують як правильно виконати будь-яке дію. Згоден. Але як відомо відео файли набагато більше за обсягом, ніж текстові файли, а з рунетовського швидкістю передачі даних, скачати 400-500 Мб досить проблематично.

Звичайно, можна потрібну інформацію записану на диск замовити поштою, але не кожен погодиться заплатити 20-40 $, а потім ще чекати три-чотири тижні поки Вам доставлять оплачений диск, тим більше якщо інформація потрібна терміново. Електронні книги ж важать всього кілька мегабайт, набагато дешевше у продажу і в виготовленні. Покупець отримує оплачену книгу практично миттєво.
На створення і організацію серійної продажу електронної книги досить затратити два-три тижні. Період часу, протягом якого Ви будете отримувати прибуток від продажу обчислюється роками. Заробіток на одній книзі в 200-300 $ в місяць не межа, все залежить від Вас і Вашого бажання працювати.

До всього вище перерахованого, створюючи електронні книги і поширюючи їх в інтернеті, Ви завоюєте популярність і популярність як автор.

Сьогодні, пік популярності на електронні книги тільки починає зароджуватися. Електронні книги, починають тіснити звичайні, друковані видання.

Дивіться також


29 ноября 2021 года

Можливо Вас зацікавить

Найбільші мобільні угоди 2012

Створювати мобільні додатки - справа і цікаве, і прибуткове.В минулому 2012 ті, хто займалися їх розробкою, змогли

View

Незвичайна кафе для повних

У японському місті Акихабара відкрився новий тематичний ресторан, який називається The Chubby Maid Cafe (Кафе пишнотілих служниць). Всі офіціантки в цьому кафе

View

Інноваційна ідея бізнесу для води: Пляшка для води з індивідуальним змінним фільтром

Компанія Hydros Bottle пропонує просте і очевидне рішення серйозної світової проблеми нестачі чистої води в країнах, що розвиваються. Вона

View

Прибуткова Вдосконалений келих для мартіні

Завдяки фільмів про Джеймса Бонда і «Сексу у великому місті», келихи для мартіні стали загальноприйнятим символом шику. Але Рене Вільямс побачила

View

Ідея сервісу для літніх: Редизайн житлового простору для літніх

Число літніх жителів нашої планети стрімко зростає. У минулому році кількість літніх людей, чий вік перевищив 65

View

Ресторан органічної кухні для домашніх тварин

Ресторан органічної кухні Chew Chew відкрився в червні в Сіднеї. Різотто з органічного курчати з соусом болоньез, капучіно

View

Девайс проти зморшок

Кажуть, що необхідність - мати винаходу. Підприємці по-необхідності - так в Америці називають цілий клас підприємців, які винаходять товар

View

Перукарня з унікальною концепцією

В умовах насиченості ринку перукарських послуг конкуренти готові перегризти один одному горлянку в жорсткій боротьбі за своє

View