Історія успіху Фірма Шериф в ПМР


Фірма «Шериф» утворений 24 червня 1993 року в формі іноземного товариства з обмеженою відповідальністю. На початку своєї діяльності фірма «Шериф» була справою кількох ентузіастів і складалася з двох засновників і бухгалтера. Торгівля тоді була основним видом її діяльності. Протягом років фірма розвинулася в одну з найбільших компаній в Придністров'ї. Сьогодні тут трудиться в середньому три тисячі чоловік. Загальне число людей, що працюють в холдингу, в який входить фірма «Шериф», за даними на липень 2006 року становить 12 500 тисяч чоловік.

За минулі роки по всьому Придністров'ю фірмою збудовано ряд великих об'єктів, створені структури, покликані сприяти розвитку основних видів діяльності.


Налагоджені ділові контакти з постачальниками та партнерами з ряду країн ближнього і далекого зарубіжжя, таких як Україна, Росія, Естонія, Німеччина, США, Чехія, Польща, Угорщина, Голландія, Аргентина, Бразилія, Іспанія та багатьох інших.

З 1996 року відкриваються супермаркети «Шериф».
Зараз в містах республіки діють 10 супермаркетів: чотири в Тирасполі, два в Рибниці, по одному в Дубоссарах, Слободзеї, Григоріополі і Бендерах, 3 оптових магазину, оптовий склад і 3 міні-маркету.

4 квітня 1997 був заснований спортивний клуб «Шериф».
Футбольна команда «Шериф» - шестиразовий чемпіон Молдови, чотириразовий володар Кубка Молдови, володар Кубка Співдружності, володар трьох Суперкубків Молдови.

У серпні 1997 року фірма розпочала створення багатоканального телебачення по всій території Придністров'я.
Багатоканальне телебачення впровадило телевізійну систему MMDS. На даний момент побудовані супутниковий порт, передавальна головна станція, мережа ретрансляторів, будинкові приймально-розподільні мережі, здійснюється монтаж індивідуальних приймальних систем. Ведуться роботи по створенню так званої гібридної мережі, що об'єднує в собі достоїнства оптоволоконної і коаксіальної мереж. Багатоканальне телебачення - це якісна трансляція 34 кращих програм світового телебачення на 24 телевізійних каналах.

21 квітня 1998 для виробництва будівельно-монтажних робіт власними силами утворено РСУ «Шериф»
За цей час збудувати соборний комплекс в центрі Тирасполя, будівля центру зв'язку та Видавничого дому «Дело», станція техобслуговування «Мерседес», автомобільна автоматична мийка, одинадцять автозаправних станцій, склад нафтопродуктів, нові супермаркети в Рибниці і Слободзеї, а також спортивний комплекс «Шериф ». Були реконструйовані два супермаркети в Тирасполі і нафтобаза.

У червні 1998 року введено в експлуатацію першу АЗС «Шериф».
З тих пір відбувалося поступове розширення мережі АЗС по всій території Придністров'я. Зараз на території республіки діють 11 автозаправних станцій. У липні 2000 року був побудований і введений в експлуатацію склад нафтопродуктів; в лютому 2003 року після приватизації та реконструкції почала роботу Тираспольська нафтобаза. У жовтні 2005 року була пріватізіровна і реконструйована Рибницького нафтобаза.

На початку 1999 року створено Видавничий дім «Дело».
Це поліграфічне підприємство, оснащене сучасним імпортним обладнанням для офсетного друку, за порівняно короткий термін домоглося того, що багато найбільших виробників регіону розміщували у нього свої замовлення. Багато хто пам'ятає барвистий тижневик «Дело», видаваний однойменною підприємством. Листівки, етикетки, календарі, буклети та інші поліграфічні послуги - ось те, що на сьогоднішній день може запропонувати вам видавничий дім.

З травня 1999 року діє автоцентр «Мерседес-Бенц».
Офіційний дилер і торговий представник компанії «Мерседес-бенц». «Мерседес-центр» домігся ексклюзивного права на сервісне обслуговування, забезпечення запасними частинами і комплектуючими виробами, продаж автомобілів «Мерседес» в регіоні. У 2002 році почав свою роботу автосалон «Мерседес».

1 серпня 2000 почалося будівництво спортивного комплексу «Шериф».
Керівництвом фірми було прийнято рішення створити сучасну спортивну базу для розвитку професійного футболу, у зв'язку з чим на західній околиці Тирасполя розгорнулося грандіозне будівництво.

У липні 2002 року була введена в експлуатацію Головна футбольна арена, яка отримала високу оцінку ФІФА. Мала арена, 8 тренувальних полів, критий футбольний манеж, житловий комплекс для футболістів клубу 'Шериф', готель 5 зірок, дитячий футбольний коледж також входять до складу комплексу.

22 січня 2004 створюється рекламне агентство повного циклу «Ексклюзив».
РА «Ексклюзив» було засновано на базі рекламного агентства «Класика», утвореного в 2000 році. Зараз агентство пропонує повний спектр рекламних послуг від виробництва відеороликів до проведення повномасштабних рекламних кампаній.

23 травня 2005 ТОВ 'Шериф' приватизує Тираспольський Комбінат хлібопродуктів і хлібокомбінат.
Комбінат хлібопродуктів став більш вимогливий до класу купується зерна, і разом з цим хлібокомбінат отримав можливість виготовляти продукцію більш високої якості і значно розширити її асортимент.

5 липня 2005 відкрито перший елітний салон ігрових автоматів.
Ігровий салон, відкритий в Тирасполі, оснащений сучасними ігровими автоматами, які не залишають байдужими ні дорослих, ні дітей. У вересні 2006 року салон ігрових автоматів відкритий і в Бендерах.

14 липня 2006 був приватизований Тираспольський винно-коньячний завод KVINT.

Дивіться також


23 октября 2019 года

Реклама на серветках за допомогою технології доповненої реальності...

Ось тепер вже AR-технології, або технології доповненої реальності

Мобільний додаток проти «холодних дзвінків»

PrivacyStar Caller IDBlock- це аж ніяк не перше і

Реклама Червоного хреста: два подарунки замість одного

Як кажуть, отримувати подарунки приємно, але вдвічі приємніше їх

Розведення кролів в домашніх умовах

Це, напевно, найбільш популярний серед цих

Можливо Вас зацікавить

Новинний англійська портал з адаптованими статтями трьох рівнів складності

Ця бізнес ідея давно лежала на поверхні - викликає подив тільки одне: як же раніше медіа

View

Штучно створений дефіцит врятував Lamborghini

Lamborghini торік збільшив виручку на 35% - до EUR467 млн. При цьому прибуток до сплати податків виросла в 2,6

View

Оригінальна Ексклюзивні в'язані речі на сайті спільної творчості

Сайти спільної творчості стають повсюдним трендом в мережі. Все більше інтернет-підприємців створюють ресурси, які дають можливість користувачам спробувати

View

Мобільний додаток для удосконалення вашого Instagram

У феєричному Instagram все-таки досить обмежене число фільтрів, через які можна пропускати зроблені на камеру Айфона фотографії. І спец-ефектів в

View

Історія успіху: казка перетворюється на бізнес

Коли у Сем Солер два роки тому помер чоловік, її життя круто змінилося. Вона почала будувати свою

View

Програмне забезпечення для ремонту дахів

Американець з Південної Каліфорнії (Southern California) на ім'я David Carlson довгий час професійно займався ремонтом дахів будинків, але в якийсь момент

View

Агентство нестандартної реклами

Британське медіа агентство Curb пропонує нову альтернативну рекламу, те саме екологічною вуличній рекламі та грін-графіті. Їхні послуги досить таки

View

Знімні вікна для орендарів

Велика віконна компанія, розташована в Ізраїлі, запустила дві нові послуги, призначені для людей, які часто змінюють

View