Топ-10 бізнес-шкіл за кількістю випускників-керівників найбільших компаній світу

Рейтинг навчальних закладів за кількістю випускників, які очолюють компанії зі списку Fortune 500 (рейтинг 500 найбільших світових компаній, критерієм складання якого служить виручка компанії) очолила бізнес школа Harvard Business School.

Дослідження, проведені US News & World Report, показали, що у Harvard Business School в чотири рази більше випускників-директорів компаній з рейтингу Fortune 500, ніж у Stanford, і в три рази більше, ніж у Wharton. Так само дослідження виявило, що найпопулярніша ступінь серед корпоративної еліти - ступінь MBA. Нею володіють більше 200 з 500 директорів, ще 140 мають ступінь магістра в іншій області.

Harvard Business School є лідером серед всіх бізнес шкіл за кількістю MBAs - 40 керівників.

Іншими словами, один з п'яти CEOs в рейтингу Fortune 500 зі ступенем MBA - випускник Harvard Business School. Друге місце займає The University of Pennsylvania's Wharton School - 13 керівників. Третя позиція у Stanford, вони випустили 10 представників корпоративної еліти.

За переможною трійцею слід University of Chicago Booth School of Business, у них 7 CEOs, серед яких Джон Уотсон, який очолює корпорацію по видобутку та переробці нафти Chevron. Четверте і п'яте місця у Chicago Booth і Northwestern University's Kellogg School відповідно. На п'ятій позиції розташувалася Indiana University's Kelley School. Далі йдуть Columbia Business School і University of Virginia's Darden School, у кожній з яких по 4 випускники зі списку Fortune 500.

За даними US News & World Report бізнес школа MIT займає третю позицію в рейтингу установ, які привласнили вчені ступені своїм директорам вищої ланки після Harvard і Columbia, хоча не представлена в Fortune 500 жодним випускником MBA.

Дослідження US News & World Report виявило, що 500 керівників охоплюють близько 465 ступенів різних університетів. Близько 35 CEOs зі списку Fortune 500 зовсім не закінчували університет. Серед них Ральф Лорен та Шелдон Адельсон з Sands Corp., Які кинули університет, не довчившись до кінця. Керівники з Fortune 500, які здобули ступінь магістра, мають близько 200 дипломів МВА і 140 вчених ступенів в інших областях.

Бізнес школи з найбільшою кількістю МВА випускників на чолі компаній зі списку Fortune 500 (перша цифра - кількість випускників МВА, друга цифра - загальна кількість випускників-керівників):
 • Harvard Business School - 40 - 65
 • UPenn (Wharton) - 13 - 24
 • Stanford GSB - 10 - 27
 • Chicago (Booth) - 7 - NA
 • Northwestern (Kellogg) - 6 - 11
 • Indiana (Kelley) - 6 - 11
 • Michigan (Ross) - 5 - 14
 • Columbia - 4 - 18
 • Virginia (Darden) - 4 - 14
 • Cornell (Johnson) - 3 - 13
 • Дивіться також


  23 октября 2019 года

  Можливо Вас зацікавить

  Незвичайна ідея: вогні великого міста

  Вам набридло дивитися з вікна на типові сусідні будинки і замість них ви мрієте побачити вогні мегаполісу?

  View

  Реклама в Facebook для пошуку зниклих домашніх тварин

  Поки уряд Великобританії витрачає на поліпшення іміджу країни в соціальних мережах десятки тисяч фунтів стерлінгів, її жителі

  View

  Новинний англійська портал з адаптованими статтями трьох рівнів складності

  Ця бізнес ідея давно лежала на поверхні - викликає подив тільки одне: як же раніше медіа

  View

  Портативна дошка для записів-розкладачка

  Молодий американець Роберт Томас (Robert Thomas) після служби у флоті і навчанні в Стенфорді вирішив романтично проїхатися автостопом до штату Огайо.

  View

  Меблі з алфавіту

  Цей набір являє собою оригінальну колекцію меблів, що складається з 26 літер англійського алфавіту, включаючи знак +. Всі предмети меблів

  View

  Автосервіс з чого почати

  Водійське посвідчення, отримане в звичайній автошколі, потрібно вважати аматорським - вважають фахівці!Неспеціалісти теж прекрасно все розуміють.Тому

  View

  Виробництво залізобетонних кілець

  Даний тип будівельних матеріалів часто використовується при зведенні колодязів, септиків, містків та іншого. Самі кільця являють собою суміш бетону

  View

  Мінібар для розуму

  Щоб урізноманітнити свій готельний бізнес, можна приправити його чимось цікавим, наприклад, якимись незвичайними додатковими послугами. І відвідувачі

  View