Що робити в період рецесії

В період економічної кризи повторювані негативні повідомлення в ЗМІ можуть послабити попит і серйозно підірвати ділову довіру. Як у випадку і з іншими керованими витратами, підприємці почали задаватися питанням про ціну на рекламу. Пригадується відомий вислів Лорда Леверхульма, колишнього глави компанії Unilever: 'Я знаю, що половина мого рекламного бюджету витрачається даремно, ось тільки не знаю, яка саме'. У період рецесії чи потрібно скоротити витрати на рекламу або, навпаки, посилено використовувати її для підвищення попиту?

Падіння рівня доходів медійних компаній свідчать про те, що компанії урізують свої витрати на рекламу з посиленням економічної рецесії, можливо, ризикуючи рівнем продажів і робочими місцями.


Витрати на рекламу можуть служити показником впевненості учасників ринку в своїх брендах. Оцінюючи продукт, цілі і результати конкурентів, вони повинні вирішувати, урізати чи витрати або навпаки збільшувати.

В ризикованому становищі опиняється частка ринку, помітність, лояльність покупців, навіть впевненість акціонерів у компанії. Тим не менш, вивчення попередніх періодів рецесій показує, що продовжуються витрати на рекламу підвищували продажу, частку ринку і надовго покращували репутацію бренду.

Будучи своєрідним каталізатором, реклама відіграє важливу роль в створенні бренду, продажів, робочих місць та медіа фінансуванні. Її сила міститься у виділенні позитивного, але зараз дефіцитного товару. Проте рекламна індустрія часто стає причиною створення помилкових потреб і надмірного споживання, можливо, ставлячи під питання ціну реклами при її можливості бути і марнотратною, і ефективної економічної силою.

Крах магазинів відомих марок, банків і традиційних ЗМІ може відобразити еволюційний характер ринку і змінюються споживчі очікування. Рекламна проникливість і креативність як ніколи відображає дух часу. Інноваційні цифрові технології, електронні соціальні мережі та інше роблять ефективність реклами більш вимірної, і, ймовірно, менш марнотратною.

Сумно те, що недавнє безвідповідальне і неетичне ведення бізнесу стало звичною практикою. Культура стероідальние ринкового росту, надвиробництва, надмірного споживання, переплати викликала неминучі наслідки: обмеження кредиту, паливна криза, глобальне потепління, забруднення, стрес і т.д.

В епоху глобальності в підсумку постраждають усі. Соціальна відповідальність і стійкість це не просто модні терміни. Моральна німота і короткозорість більше вже недопустимі, бізнесмени і клієнти повинні поступати відповідно до проголошеними принципами. Реклама грає роль інструменту, але вона також не повинна намагатися 'вибити' побільше грошей, використовуючи дешеву, облудну і агресивну тактику.

Нинішнє зволікання глобального поясу нагадує воєнний період у Великобританії, коли реклама зосередилася на суспільну мораль, управлінні ресурсами і правилах поведінки. Бренди вижили, використовуючи практичні, анти-расточітельскіе і менш легковажні заклики.

Цілком можливо, що повернення органічної маркетингової дієти в дусі воєнного часу може дати життєздатні зелені паростки - краще менше та краще. Наївно очікувати повну зміну парадигм для бідної, але ще живої культури відповідальності, в якій бізнес використовує рекламу для 'розкручування' етичних цінностей.

Можливо, одна з проблем сьогоднішнього економічного спаду це не ціна реклами, а цінності реклами. Відповідальні рекламодавці усвідомлюють всі наслідки, роблячи речі правильно і роблячи правильні речі.

Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Незнайомець замість будильника

Напевно, між геніальною ідеєю і абсурдом грань така ж тонка, як між геніальністю і божевіллям. Бізнес-ідею, про

View

Розвиваючі ретро шпалери для дитячої кімнати

Чому ці розвиваючі шпалери для дитячої кімнати названі нами ще й «ретро», ви зрозумієте зі статті. Ці диво-шпалери дійсно підійдуть

View

Оригінальна ідея для снігової погоди: снігоприбиральне колесо

Ось і настала зима, сніжна, морозна, якою власне їй і належить бути. Але якщо снігу раді діти, то представники комунальних

View

Російська реклама X1X століття

Російська реклама відрізнялася особливою увагою до естетики рекламного звернення, а не усвідомленням важливості новацій в управлінні рекламним

View

Еротичні подарунки від фабрики дитячої іграшки

«Секс продає!» - Про це універсальний закон бізнесу схоже тепер знають не тільки рекламісти, що демонструють напівголих

View

Соціальна кампанія за безпечні вулиці

Щороку під колесами автомобілів гинуть сотні і тисячі пішоходів. Провина за такі нещасні випадки найчастіше лежить на

View

Мобільний додаток для створення меблів власного дизайну

Компанія IKEA відома своєю зручною і впізнаваною меблями за доступними цінами в шведському стилі. До таких

View

Ідея для домашніх тварин: Когтеточка

Необхідність - мати винаходу. З цим твердженням можна погодитися , можна-ні. Прикладом, доводить істину цього висловлювання є

View