Що робити в період рецесії

В період економічної кризи повторювані негативні повідомлення в ЗМІ можуть послабити попит і серйозно підірвати ділову довіру. Як у випадку і з іншими керованими витратами, підприємці почали задаватися питанням про ціну на рекламу. Пригадується відомий вислів Лорда Леверхульма, колишнього глави компанії Unilever: 'Я знаю, що половина мого рекламного бюджету витрачається даремно, ось тільки не знаю, яка саме'. У період рецесії чи потрібно скоротити витрати на рекламу або, навпаки, посилено використовувати її для підвищення попиту?

Падіння рівня доходів медійних компаній свідчать про те, що компанії урізують свої витрати на рекламу з посиленням економічної рецесії, можливо, ризикуючи рівнем продажів і робочими місцями.


Витрати на рекламу можуть служити показником впевненості учасників ринку в своїх брендах. Оцінюючи продукт, цілі і результати конкурентів, вони повинні вирішувати, урізати чи витрати або навпаки збільшувати.

В ризикованому становищі опиняється частка ринку, помітність, лояльність покупців, навіть впевненість акціонерів у компанії. Тим не менш, вивчення попередніх періодів рецесій показує, що продовжуються витрати на рекламу підвищували продажу, частку ринку і надовго покращували репутацію бренду.

Будучи своєрідним каталізатором, реклама відіграє важливу роль в створенні бренду, продажів, робочих місць та медіа фінансуванні. Її сила міститься у виділенні позитивного, але зараз дефіцитного товару. Проте рекламна індустрія часто стає причиною створення помилкових потреб і надмірного споживання, можливо, ставлячи під питання ціну реклами при її можливості бути і марнотратною, і ефективної економічної силою.

Крах магазинів відомих марок, банків і традиційних ЗМІ може відобразити еволюційний характер ринку і змінюються споживчі очікування. Рекламна проникливість і креативність як ніколи відображає дух часу. Інноваційні цифрові технології, електронні соціальні мережі та інше роблять ефективність реклами більш вимірної, і, ймовірно, менш марнотратною.

Сумно те, що недавнє безвідповідальне і неетичне ведення бізнесу стало звичною практикою. Культура стероідальние ринкового росту, надвиробництва, надмірного споживання, переплати викликала неминучі наслідки: обмеження кредиту, паливна криза, глобальне потепління, забруднення, стрес і т.д.

В епоху глобальності в підсумку постраждають усі. Соціальна відповідальність і стійкість це не просто модні терміни. Моральна німота і короткозорість більше вже недопустимі, бізнесмени і клієнти повинні поступати відповідно до проголошеними принципами. Реклама грає роль інструменту, але вона також не повинна намагатися 'вибити' побільше грошей, використовуючи дешеву, облудну і агресивну тактику.

Нинішнє зволікання глобального поясу нагадує воєнний період у Великобританії, коли реклама зосередилася на суспільну мораль, управлінні ресурсами і правилах поведінки. Бренди вижили, використовуючи практичні, анти-расточітельскіе і менш легковажні заклики.

Цілком можливо, що повернення органічної маркетингової дієти в дусі воєнного часу може дати життєздатні зелені паростки - краще менше та краще. Наївно очікувати повну зміну парадигм для бідної, але ще живої культури відповідальності, в якій бізнес використовує рекламу для 'розкручування' етичних цінностей.

Можливо, одна з проблем сьогоднішнього економічного спаду це не ціна реклами, а цінності реклами. Відповідальні рекламодавці усвідомлюють всі наслідки, роблячи речі правильно і роблячи правильні речі.

Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Модний магазин-трансформер або як бути 100% в тренді

У США з'явилася ще одна концептуальна майданчик, підкреслює сучасний тренд тоговли, рітейлу: мати магазин і тільки

View

Автомат з продажу риби

Вендинговий бізнес є й достатньо популярним безпосередньо бізнесу, в силу мінімальніх витрат на его організацію и необмеженість асортименту, что

View

Оригінальна Бізнес на перепродажу матеріалів і записів семінарів відомих гуру

Майкл Сенофф (нині сам багатьма зараховує до статусу гуру Інфобізнес) організував оригінальний бізнес на перепродажі матеріалів з семінарів знаменитих гуру.

View

Кафе — книжный магазин

Продвижение продукта или услуги путем вовлечения потребителей в процесс предварительного тестирования стал довольно популярным приемом у зарубежных предпринимателей. Наш

View

Вдосконалений асфальтоукладальник

Ця незвичайна машина-асфальтоукладальник має зареєстрована назва: Dynapac Red Carpet. Вона перевертає всі наші колишні уявлення про те, як

View

Платформа для визначення кредитного рейтингу позичальника на основі даних використання мобільного телефону

Як відомо, банки приймають рішення про видачу кредиту тому чи іншому фізичній особі на підставі його

View

Рецепти з супермаркету

або нестандартна рекламна акція від майонезного бренду Сьогодні виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу споживачів можна тільки нестандартною рекламою. Експерти впевнені,

View

Вивчення кон'юнктури ринку

Вивчення кон'юнктури ринку - це систематичний і об'єктивний збір та аналіз даних про вашому сегменті ринку, конкурентів

View