Соціальна реклама зі слайдами від Слінкачу

Слінкачу (Slinkachu) - це псевдонім відомого лондонського художника, який спеціалізується на фотографуванні виключно мініатюрних інсталяцій, які він створює в різних містах світу. Прославився Слінкачу після подання свого першого проекту під назвою Little People Project. Тоді фотограф розставив в місцях пам'ятки Лондона мініатюрні фігурки людей, а після фотографування інсталяцій залишив іграшкових «акторів» на вулиці.

Оригінальний погляд Слінкачу на навколишній світ і здатність передати соціальну проблему або просто поширену ситуацію за допомогою одного кадру і мініатюрних іграшкових персонажів привернула увагу громадськості до його незвичайним роботам.

Не дивно, що до послуг талановитого художника звернулися багато рекламні агентства та незалежні компанії для просування своїх товарів і послуг.


Так, наприклад, нещодавно Слінкачу отримав замовлення від британської телекомунікаційної компанії О2 на розробку оригінальних принтів для соціальної реклами на підтримку виставки на честь 20-річного ювілею некомерційної організації War Child в British Music Experience (Лондон).

SlinkachuВ рамках цього проекту були створені три інсталяції під назвою «Хованки», «Стрибок-скок» і «Войнушка». В якості місця для проведення фотосесій використовувалися дитячі майданчики в різних районах Лондона. Кожна сценка об'єднує в собі два сюжети - військову тематику і улюблені дитячі ігри. Організація War Child, заснована у Великобританії в 1993 році, допомагає дітям, які живуть в зонах військових конфліктів.

Слінкачу так прокоментувати свій новий проект: «Я був більш ніж щасливий, коли представники О2 звернулися до мене з проханням про створення декількох фотографій для виставки, присвяченої двадцятиріччю організації War Child. Я давно хотів якимось чином показати людям, як війна впливає на самих безмовних її жертв - дітей. Мої роботи покликані привернути увагу до того, що люди в сучасному вигляді не бачать, не чують, забувають і часто ігнорують. Тому цей проект став для мене хорошою можливістю внести свій внесок ».

Нові роботи Слінкачу будуть представлені на виставці, де протягом шести тижнів їх зможуть побачити всі бажаючі.

Слінкачу


Дивіться також


26 июня 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Система ременів безпеки автомобіліста: розумний текстиль-будильник

Ці сенсори є частиною великого проекту під назвою Harken.Новая система Harken розроблена в надрах іспанського НДІ Instituto de Biomecánica

View

Сайт для туристів і турагентів

В сучасному світі стало буденним здійснювати покупки через Інтернет. І це стосується не тільки речей, предметів,

View

Створення спеціалізованого магазину Частина 2

Управління фінансамиКасовий апарат Ваша бухгалтерія повинна працювати ще до відкриття магазину.Створіть свою систему обліку або скористайтеся чиїй-небудь.Ваш бухгалтер про

View

Портативний дефібрилятор для «чайників»

Взагалі-то, цей портативний дефібрилятор, він, звичайно, не для «чайників», а просто для так званих - парамедиків і

View

Практичні рекомендації щодо створення бізнес плану створення сайту

Сайт для бізнесу буде ефективно працювати і давати гарантований прибуток тільки в тому випадку, якщо Замовник розглядає

View

Вінілові стікери

Художні роботи завжди впливають на простір: вони не тільки приковують погляд, але до того ж дозволяють виразити свою індивідуальність.

View

Чарівний пульт

The LG Magic Remote це пульт від телевізора - нового покоління. Старий пульт і старий телевізор себе давно зжили. Для чого

View

Педагогічні ідеї в бізнесі

  Як навчати дітей іноземним мовам? Як вважають вчені-лінгвісти - в ході повсякденного виховання, тобто ненав'язливо. (Ця рада - навчати не

View