Кошерна бейсболка

Будь-яка звичайна людина зможе відрізнити віруючого єврея за спеціальною круглій шапочці, яку носять на голові всі євреї. Ця відмінна єврейська шапочка - кіпа (або ярмолка), і стане темою нашої сьогоднішньої статті.

У перекладі з івриту кіпа означає - вершина, верхівка. Її назва вказує на те, що стос накриває людину зверху, опиняючись, таким чином, найвищою точкою в рамках мікрокосму. Спочатку постійно ходити з покритою головою повинні були лише жерці Єрусалимського храму. Але з часом євреї стали покривати голову не тільки під час молитви, але практично завжди, демонструючи таким чином свою старанність у служінні Богу. Поступово цей звичай, утвердився у всіх єврейських громадах і отримав силу закону .


59-річний винахідник і єврей за походженням Сет Мослер (Seth Mosler) придумав оригінальний спосіб як перетворити купу в літній варіант шапочки для побожних євреїв. Він пристосував до неї козирок, який захищає від сонця, отримавши новий оригінальний продукт, який назвав \"yamulkap,\" або кошерна бейсболка.

Ідея створити спеціальну літню стос, що захищає від сонця, виникла у Мослера під час літньої прогулянки по Центральному парку. Там він спостерігав дітей, які грали в м'яч, голови яких були покриті ярмолками, абсолютно не захищають їх від променів палючого літнього сонця. Діти знемагали від спеки, сонце світило в очі, а їх червоні засмаглі обличчя були схожі на стиглі помідори . В той момент ортодоксальний єврей Сет Мослер подумав, що повинен бути альтернативний варіант стоси, що захищає від сонця.

Розробкою цього літнього варіанту єврейської шапочки Мослер вирішив зайнятися сам. Він створив прототип першої кошерної бейсболки з свій старої бейсболки, з ним він і звернувся до виробників.

Свої літні стоси, що захищають від сонця Сет Мослер продає поки через офіційний сайт www.yamulkap, який зробили для нього його дочка Рейчел і її друг Нік.

За словами Мослера, за два місяці торгівлі йому вдалося продати близько 20 штук кошерних бейсболок, вартість яких становить $12.99.

Відгуки потенційних покупців про незвичайний продукт неоднозначні: одні вважають це дурною витівкою, посилаючись на рабина Франції, який отже дозволив правовірним євреям носити замість стоси бейсболку, інші знаходять ідею блискучою, особливо якщо мова йде про дитячих головних уборах.

У кіпах з козирком, запропонованих Сетом Мослером, можна грати в будь-які активні ігри, не побоюючись отримати сонячний удар і потім, це набагато зручніше, бо так традиційна кіпа як правило зісковзує під час руху. Сам Мослер вірить в успіх свого оригінального товару і сподівається на співпрацю з великими ртейлерами.

Кошерна бейсболка

Кошерна бейсболка

orakul.gifДивіться також


23 августа 2019 года

Реклама Червоного хреста: два подарунки замість одного

Як кажуть, отримувати подарунки приємно, але вдвічі приємніше їх

Їжа в їстівної упаковці: Париж і інші лідери тренда

Зробити контейнер для вуличної їжі-їстівним - це амбітне завдання всіх міських

Секрети прибуткового інтернет-магазину від восьмилетного власника

Харлі Джордан - не звичайний восьмирічний хлопчик. Поки його однолітки грають

Можливо Вас зацікавить

Душ-зубна щітка

Альтернатива чищенні зубів вранці і ввечері, а також - популярному в Амерікіке флоссінгу (flossing) знайдена! (До речі, флоссінг - це

View

Тихі дискотеки

Тихі дискотеки, на яких учасники слухають і танцюю не під гучну музику з динаміків, а під

View

Соціальна реклама агентства Ogilvey в Сіднеї

Хвороба Паркінсона - це хронічне захворювання літніх людей. Вона проявляється у вигляді «дрожательного паралічу» - тремтіння рук і ніг, сповільненості рухів,

View

Акваріумний бізнес

Багато в дитинстві містили акваріумних рибок.Раніше це було хобі, зараз же це хобі можна перетворити на

View

Прикраси з полімерної глини

Напевно, дуже багато хто з вас могли бачити у продажу безліч виробів ручної роботи.У Мережі повно інтернет-магазинів, які

View

Відбілюючі серветки для любителів червоного вина

Келих хорошого вина піднімає настрій і знімає стрес. Але якщо вино червоне, воно має один неприємний

View

Рекламні ідеї: Безкоштовне тестування відеокамер постояльцями готелю

Готелі - це оптимальне місце для проведення рекламних кампаній. Це давно усвідомили найбільші закордонні компанії з виробництва техніки

View

Виробництво поліетиленових пактів методика побудови бізнесу

Попит на таку продукцію буде постійно, оскільки ми використовуємо такий продукт щодня. Основна сфера призначення - це упаковка і транспортування

View