Кошерна бейсболка

Будь-яка звичайна людина зможе відрізнити віруючого єврея за спеціальною круглій шапочці, яку носять на голові всі євреї. Ця відмінна єврейська шапочка - кіпа (або ярмолка), і стане темою нашої сьогоднішньої статті.

У перекладі з івриту кіпа означає - вершина, верхівка. Її назва вказує на те, що стос накриває людину зверху, опиняючись, таким чином, найвищою точкою в рамках мікрокосму. Спочатку постійно ходити з покритою головою повинні були лише жерці Єрусалимського храму. Але з часом євреї стали покривати голову не тільки під час молитви, але практично завжди, демонструючи таким чином свою старанність у служінні Богу. Поступово цей звичай, утвердився у всіх єврейських громадах і отримав силу закону .


59-річний винахідник і єврей за походженням Сет Мослер (Seth Mosler) придумав оригінальний спосіб як перетворити купу в літній варіант шапочки для побожних євреїв. Він пристосував до неї козирок, який захищає від сонця, отримавши новий оригінальний продукт, який назвав \"yamulkap,\" або кошерна бейсболка.

Ідея створити спеціальну літню стос, що захищає від сонця, виникла у Мослера під час літньої прогулянки по Центральному парку. Там він спостерігав дітей, які грали в м'яч, голови яких були покриті ярмолками, абсолютно не захищають їх від променів палючого літнього сонця. Діти знемагали від спеки, сонце світило в очі, а їх червоні засмаглі обличчя були схожі на стиглі помідори . В той момент ортодоксальний єврей Сет Мослер подумав, що повинен бути альтернативний варіант стоси, що захищає від сонця.

Розробкою цього літнього варіанту єврейської шапочки Мослер вирішив зайнятися сам. Він створив прототип першої кошерної бейсболки з свій старої бейсболки, з ним він і звернувся до виробників.

Свої літні стоси, що захищають від сонця Сет Мослер продає поки через офіційний сайт www.yamulkap, який зробили для нього його дочка Рейчел і її друг Нік.

За словами Мослера, за два місяці торгівлі йому вдалося продати близько 20 штук кошерних бейсболок, вартість яких становить $12.99.

Відгуки потенційних покупців про незвичайний продукт неоднозначні: одні вважають це дурною витівкою, посилаючись на рабина Франції, який отже дозволив правовірним євреям носити замість стоси бейсболку, інші знаходять ідею блискучою, особливо якщо мова йде про дитячих головних уборах.

У кіпах з козирком, запропонованих Сетом Мослером, можна грати в будь-які активні ігри, не побоюючись отримати сонячний удар і потім, це набагато зручніше, бо так традиційна кіпа як правило зісковзує під час руху. Сам Мослер вірить в успіх свого оригінального товару і сподівається на співпрацю з великими ртейлерами.

Кошерна бейсболка

Кошерна бейсболка

orakul.gifДивіться також


29 января 2020 года

Реклама Червоного хреста: два подарунки замість одного

Як кажуть, отримувати подарунки приємно, але вдвічі приємніше їх

Їжа в їстівної упаковці: Париж і інші лідери тренда

Зробити контейнер для вуличної їжі-їстівним - це амбітне завдання всіх міських

Секрети прибуткового інтернет-магазину від восьмилетного власника

Харлі Джордан - не звичайний восьмирічний хлопчик. Поки його однолітки грають

Можливо Вас зацікавить

Рідкокристалічні окуляри з кнопкою «а ля Леннон» - альтернатива бифокальным очками

Учені і винахідники,які працюють в індустрії офтальмології та оптики, давно вже шукають альтернативу бифокальным очками. І

View

Інтелектуальний фьюжн

Одна з найбільш корисних для швидкого розвитку творчих навичок гра може бути названа так: «поєднувати непоєднуване». Ця гра не

View

Пивзавод у вантажівці

Для невеликих приватних пивоварень розлив пива в пляшки - це дорога процедура, що вимагає додаткових капвкладень

View

Червячнік, компост, сидерати і дощові черв'яки «Старатель»

У еко-мислячих (і просто дуже модних, що стежать за трендами) людей головним «маст-хевом» є сьогодні заклад

View

Новини альтернативної енергетики: Пилосос на мікробному електролізі

Limbo - це інновація, яка вражає уяву. Цьому роботизованому пилососа не потрібні ваші розетки, лічильник, і гроші з

View

Килимок для миші для еротоманів

Комп'ютери та аксесуари до них давно вже стали звичним девайсом начебто телефону, електрики, та інших сучасних зручностей життя людини.

View

Вініловий танцпол-програвач

Vinyl Workout - це новий інтерактивний проект дизайнера Теодора Ватсона (Theo Watson), який здатний перетворити ваш підлогу в

View

Портативна стіна для соціопат і аутистів

або мрія Сквідворда. «Пекло - це інші» Жан-Поль Сартр Тепер ви можете завжди носити з собою справжнісіньку портативну стіну, яка

View