Програма розпізнавання образів створить інтерактивну «Енциклопедію Речей»

Софт для розпізнавання образів - він новий - він хмарний і називається він - Sense. Коротко і ясно. Програма розпізнавання образів Sense при наявності у вас смартфона в руках розповість вам про призначення кожній речі, яка вас оточує вдома і на вулиці. Раніше на речі для цього ліпили QR-коди, ви пам'ятаєте цю епоху динозаврів? Були такі вікі-таун... Тепер нова ера - ера хмарних програма, які самі розпізнають образи або об'єкти по-іншому.

Софт Sense - найкращий подарунок всім почемучкам

Корова, подумав Штірліц. Штірліц, подумала корова.

Є такі люди, у яких з вуст не сходить питання: «А це шо? А он це че?» Тепер «не треба до мами приставати, не треба благати сестрицю», а можна взяти і прочитати. Для цього потрібно, звичайно, повторюємо, мати в руках смартфон, щоб читати з нього інформацію з інтерактивної енциклопедії речей.


Але щоб така енциклопедія виникла, потрібна крім самої програми Sense - ще й добра воля всіх користувачів цієї самої програми, веселих користувачів, які погодяться люб'язно вносити і коректувати дані про кожної речі, про яку їм є що сказати світові.

Ви можете скласти енциклопедію всіх речей, що знаходяться у вашому будинку, в вашій квартирі. З інструкцією по користуванню. Наприклад, можна зробити такий працю для власної дитини або для чоловіка або бой-френда.

Традиційна ситуація, коли дружина-господиня їде на два тижні до мами або в санаторій, а її чоловік, кинутий на господарство, починає боротися з предметами домашнього вжитку, які б'ють його по голові і взагалі підстерігають на кожному кроці квартири, перетворився на театр військових дій.

Ось це - стілець, на ньому сидять. Ось це - стіл, за ним їдять

Програма по розпізнаванню образів Sense значно полегшить життя власникам мебльованих і добре оснащених технікою дорогих квартир, які здаються в найм для квартирантів. І самим квартирантам такий хмарний сервіс життя в чужому домі ой як полегшить.

Як включати спліт в цьому будинку? Та інші «прокляті» питання, які бувають іноді актуальніше питань «Що робити?» і «Хто винен?»

«Забудькуватість на прості речі» - хвороба, передбачена ще Маркесом

«Речі, вони теж живі, -

проголошував циган з різким акцентом,

треба тільки вміти їх розбудити душу»

роман «Сто років самотності»

Ідея сервісу Sense прийшла у виробництво і бізнес прямо з культури і літератури, а саме з культового роману письменника Габріеля Гарсіа Маркеса «Сто років самотності». Якщо ви пам'ятаєте, в самому кінці оповідання, перед колапсом їх вигаданого маленького світу, який незабаром розметав сміттєвий вітер, герої роману захворіли дивною хворобою - вони стали забувати назви оточуючих їх предметів, найпростіших причому предметів. Назви і головне - їхнє призначення...

Герої сюрреалістичного письменника Маркеса почали жити в такій дійсності, яка у них на очах (і фатально!) від них же і вислизала. Дивляться на каструлю як баран на нові ворота і болісно намагаються пригадати: як же називається ця дурна і дивна річ і для чого вона призначена. І вмирають з голоду. Ось тоді герої Маркеса придумали прообраз софта під назвою Sense!

Кожен вечір вони гарячково наклеювали на всі предмети в будинку, до яких встигали дотягнутися, папірці з короткими написами - що це і для чого воно служить. Тому що знали: вранці, коли вони прокинуться, вони перезабудут ще з десяток речей, про які мали тверде знання ще напередодні..!

Ми, мабуть, зараз всі живемо в такому ось світі. Може бути тому нам - всім - терміново необхідний сервіс Sense?

Сервіс розпізнавання образів Sense, Габріель Гарсіа Маркес і граф Толстой

Ніяк про Гоголя!

Хармс

Є звичайно, вихід простіше. Давно існує «більш простий сервіс по розпізнаванню образів», описаний ще у відомій байці графа Льва Миколайовича Толстого «Вчений син». Ось вона:

Вчений син.

«Син приїхав з міста до батька в село. Батько сказав: «Нині покіс, візьми граблі і підемо, пособи мені». А синові не хотілося працювати, він і каже: «Я вчився наук, а всі хлопські слова забув; що таке граблі?» Тільки він пішов по двору, наступив на граблі; вони його вдарили в лоб. Тоді він і згадав, що таке граблі, спохопився за лоб і каже: «І що за дурень тут граблі кинув!»

Але, звичайно, західні винахідники підказок значень слів і призначень речей - не пішли по простому і дієвому російському шляху - шляху эмпирики, а пішли вони по дорозі героїв Маркеса - пишуть записочки, наклеюють їх на предмети і ховають цю інформацію в енциклопедії, в електронних хмарах. Ось він який - сервіс Sense!

Енциклопедисти, що з них взяти. Вчені сини.

А у нас поки що немає сервісу Sense. І не буде. Зате у нас є заховані в траві граблі! Хвороби героїв Маркеса нам не загрожують.


Дивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Будильник для жінок з функцією вібратора

Вранці, вдягнувши труси, не забудьте про годинник Будильник Little Rooster є по суті справи - вібратором, тобто, еротичної іграшкою для дорослих.

View

Мило в домашніх умовах

Якщо задатися питанням, у чому людина завжди потребує, незалежно від умов миру, в якому проживає? Відповідь досить

View

Екстремальний туризм: смертельний атракціон для туристів

Бізнес на екстремальному туризмі сьогодні перебуває на піку популярності. Популярність ця пояснюється просто - екстремальні види відпочинку і

View

Ідеї бізнесу в селі або як заробити в селі за допомогою інтернету

Робота - це завдання, які Ви вирішуєте, а не місце, куди Ви ходите!А хіба у Вас не так?Ви щодня витрачаєте час

View

Еротичний шоколадний бутік

або шоколадна еротика по-іспанськи Шоколадні бутіки дуже популярні в Європі, і це цілком зрозуміло. Той, хто пробував шоколад

View

Домашній міні-банкомат

Дуже часто діти не розуміють цінності грошей, адже звідки їм знати, якою працею вони заробляються, якщо їх

View

МАЛИЙ БІЗНЕС ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД

Після того як ми докладно розглянули характеристики і особливості малого бізнесу в Росії великий інтерес для нас буде представляти досвід

View

Соціальна мережа для туризму студентів - альтернатива каучсёрфінгу

Каучсёрфінг - так (по імені самої мега-популярною он-лайн мережі мандрівників-неформалів) сьогодні називають усі неформальні схеми проживання на домашніх «вписка». Офіційно ж

View