Програма розпізнавання образів створить інтерактивну «Енциклопедію Речей»

Софт для розпізнавання образів - він новий - він хмарний і називається він - Sense. Коротко і ясно. Програма розпізнавання образів Sense при наявності у вас смартфона в руках розповість вам про призначення кожній речі, яка вас оточує вдома і на вулиці. Раніше на речі для цього ліпили QR-коди, ви пам'ятаєте цю епоху динозаврів? Були такі вікі-таун... Тепер нова ера - ера хмарних програма, які самі розпізнають образи або об'єкти по-іншому.

Софт Sense - найкращий подарунок всім почемучкам

Корова, подумав Штірліц. Штірліц, подумала корова.

Є такі люди, у яких з вуст не сходить питання: «А це шо? А он це че?» Тепер «не треба до мами приставати, не треба благати сестрицю», а можна взяти і прочитати. Для цього потрібно, звичайно, повторюємо, мати в руках смартфон, щоб читати з нього інформацію з інтерактивної енциклопедії речей.


Але щоб така енциклопедія виникла, потрібна крім самої програми Sense - ще й добра воля всіх користувачів цієї самої програми, веселих користувачів, які погодяться люб'язно вносити і коректувати дані про кожної речі, про яку їм є що сказати світові.

Ви можете скласти енциклопедію всіх речей, що знаходяться у вашому будинку, в вашій квартирі. З інструкцією по користуванню. Наприклад, можна зробити такий працю для власної дитини або для чоловіка або бой-френда.

Традиційна ситуація, коли дружина-господиня їде на два тижні до мами або в санаторій, а її чоловік, кинутий на господарство, починає боротися з предметами домашнього вжитку, які б'ють його по голові і взагалі підстерігають на кожному кроці квартири, перетворився на театр військових дій.

Ось це - стілець, на ньому сидять. Ось це - стіл, за ним їдять

Програма по розпізнаванню образів Sense значно полегшить життя власникам мебльованих і добре оснащених технікою дорогих квартир, які здаються в найм для квартирантів. І самим квартирантам такий хмарний сервіс життя в чужому домі ой як полегшить.

Як включати спліт в цьому будинку? Та інші «прокляті» питання, які бувають іноді актуальніше питань «Що робити?» і «Хто винен?»

«Забудькуватість на прості речі» - хвороба, передбачена ще Маркесом

«Речі, вони теж живі, -

проголошував циган з різким акцентом,

треба тільки вміти їх розбудити душу»

роман «Сто років самотності»

Ідея сервісу Sense прийшла у виробництво і бізнес прямо з культури і літератури, а саме з культового роману письменника Габріеля Гарсіа Маркеса «Сто років самотності». Якщо ви пам'ятаєте, в самому кінці оповідання, перед колапсом їх вигаданого маленького світу, який незабаром розметав сміттєвий вітер, герої роману захворіли дивною хворобою - вони стали забувати назви оточуючих їх предметів, найпростіших причому предметів. Назви і головне - їхнє призначення...

Герої сюрреалістичного письменника Маркеса почали жити в такій дійсності, яка у них на очах (і фатально!) від них же і вислизала. Дивляться на каструлю як баран на нові ворота і болісно намагаються пригадати: як же називається ця дурна і дивна річ і для чого вона призначена. І вмирають з голоду. Ось тоді герої Маркеса придумали прообраз софта під назвою Sense!

Кожен вечір вони гарячково наклеювали на всі предмети в будинку, до яких встигали дотягнутися, папірці з короткими написами - що це і для чого воно служить. Тому що знали: вранці, коли вони прокинуться, вони перезабудут ще з десяток речей, про які мали тверде знання ще напередодні..!

Ми, мабуть, зараз всі живемо в такому ось світі. Може бути тому нам - всім - терміново необхідний сервіс Sense?

Сервіс розпізнавання образів Sense, Габріель Гарсіа Маркес і граф Толстой

Ніяк про Гоголя!

Хармс

Є звичайно, вихід простіше. Давно існує «більш простий сервіс по розпізнаванню образів», описаний ще у відомій байці графа Льва Миколайовича Толстого «Вчений син». Ось вона:

Вчений син.

«Син приїхав з міста до батька в село. Батько сказав: «Нині покіс, візьми граблі і підемо, пособи мені». А синові не хотілося працювати, він і каже: «Я вчився наук, а всі хлопські слова забув; що таке граблі?» Тільки він пішов по двору, наступив на граблі; вони його вдарили в лоб. Тоді він і згадав, що таке граблі, спохопився за лоб і каже: «І що за дурень тут граблі кинув!»

Але, звичайно, західні винахідники підказок значень слів і призначень речей - не пішли по простому і дієвому російському шляху - шляху эмпирики, а пішли вони по дорозі героїв Маркеса - пишуть записочки, наклеюють їх на предмети і ховають цю інформацію в енциклопедії, в електронних хмарах. Ось він який - сервіс Sense!

Енциклопедисти, що з них взяти. Вчені сини.

А у нас поки що немає сервісу Sense. І не буде. Зате у нас є заховані в траві граблі! Хвороби героїв Маркеса нам не загрожують.


Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Окуляри правди

або окуляри для діагностики захворювань. Напевно, скоро це все буде виглядати, приблизно, як тут, у відомому американському

View

Кафе для велосипедистів

У місті Сан-Паулу, що в Бразилії, є кафе Aro 27, «заточене» під тусовки модних прихильників розвитку велоруху. Цю «субкультуру» відразу видно

View

Сайт для пошуку попутників

24-річний Джон Зіммер заснував власну компанію, яка займається організацією спільних поїздок на автомобілі людей, чиї плани подорожі, подорожі та маршрути

View

Розумна стільниця радить рецепти вегетаріанських страв

«Все, що є в печі, (в холодильнику, то є!) Все на стіл мечі». СтолVegetable Recognizer - не простий, а розумний. А

View

Алгоритм краси

Вчені розробили комп'ютерну програму - алгоритм краси - якусь альтернативу Фотошопу щодо поліпшення зовнішності на фотографії. У програмі використовується 234 виміру (параметра)

View

Історія успіху: зліпки на пам'ять

Час вагітності обмежена, і на жаль по її закінченню у мам не залишається нічого на пам'ять. А іноді хочеться згадати якими

View

Кафе з персоналом з розумовими відхиленнями

Кафе Daisies Cafe, де працюють інваліди, розташоване в місті Ньютаунардс Північної Ірландії - це скоріше соціальний проект, ніж комерційна фірма, яка

View

Додаток для iPhone від молодого підприємця

Молодий підприємець Коннор Замарі (Connor Zamary) з міста Ліма (столиця Перу) відкрив власну компанію. Він представив

View