Велоресторан три в одному: кухня, бар, виставкові зали

Отже, триповерховий велосипед Ta Di Oto - пароплаво-Самовар-вертоліт по-в'єтнамських, роз'їжджає зараз по вулицях Ханоя і вже визнаний самим культовим і концептуальним баром 2014 ... Приступаємо до вивчення нової фрікові ідеї бізнесу, нового зразка фрікові дизайну.

У В'єтнамі відкрилося саме унікальне в світі заклад громадського харчування - в самому «високому» значенні цього слова. (Насправді концепція Ta Di Oto - чисте твір у жанрі «Циферблат»).

Сенс у цього слова дійсно - високий. Ви тільки уявіть собі традиційного для Азії - велорикшу, який везе на своєму триколісному велосипеді громіздку пірамідні конструкцію, що складається з ... трьох поверхів.

Циферблат, піраміда Маслоу і Ta Di Oto

Вся ця «піраміда Маслоу», яка задовольняє найважливіші - базові потреби (кухня же внизу, як і належить) - зовні нагадує будівельні ліси (або нафтову вишку) - вона абсолютно прозора, зварена «абияк» з шматків сталевих труб і здається, що ці крокви зараз загудуть.

Однак, курйозна споруда незвичайного ресторану на колесах Ta Di Oto, схоже що не збирається розвалюватися. Навпаки, колесить по вулицях Ханоя, викликає щзавість у богеми і хіпстера і вся обвішана концептуальними полотнами модних художників (нагорі, як і належить піраміді Маслоу).

Молодий рикши бадьоро везе на собі «іграшковий будиночок» на три поверхи, де відповідно задуму розташовуються:

  • на «першому поверсі» кухня,
  • на другому - бар,
  • на третьому - ресторан і лекційна майданчик.

Звичайно, триповерховий велорикша Ta Di Oto- твір бізнес-мистецтва в жанрі «курйоз», але як сезонна дивина «Ех, прокачу», можливо, подекуди ще й ... прокотить. Особливо на пляжах Гоа та інших веселих курортах.

Там, де «баром» і «рестораном» можна сміливо назвати будь-яке місце, де ви присіли покуштувати морозива і послухати ситар.

Загалом, пограємо в бар-ресторан і кухню три в одному, використовуючи національний колорит Вьетанама?

Пограємо! І страви у нас будуть при цьому аж ніяк не з піску, як і у нашого ньюзмейкера - в'єтнамського підприємства незвичайного ресторану на колесах- Ta Di Oto.

Між іншим, пересувний культурний центр Ta Di Oto буде орендуватися в тому числі і для проведення гучних акцій - лекцій та зустрічей з арт-публікою. Тому фуд-корт фуд-кортом, але концептуальна складова в бізнес-ідеї Ta Di Oto - на першому місці

Зрозуміло, премія року за найоригінальніший дизайн цього вільного простору - забезпечена.

Велосипед-ресторан Ta Di Oto ще підкорить хіпстерскій бізнес-фолк і викличе хвилю наслідувань. Його автор, власник і геній місця - скандальний в'єтнамський персонаж Нгуен Кви Дук. Він ще не раз здивує весь світ.

триповерховий велосипед

триповерховий велосипед

в'єтнамський ресторан Ta Di Oto

в'єтнамський ресторан Ta Di OtoДивіться також


29 ноября 2021 года

Можливо Вас зацікавить

Сервіс з доставки косметиці за передплатою

 Формат бізнесу «за передплатою» існує вже дуже давно. Досить згадати служби доставки молочних продуктів додому, перші

View

Прибуткова ідея: Передача дотиків на відстані

Рік тому ми писали про вражаючий пристрої INBED, яке дозволяло отримати 2D-подружку в ліжку. Mutsugoto використав схожу технологію для розробки

View

Світиться велосипед

Цей світиться велосипед-флікер носить назву Lumen. Велосипед Lumen - це, напевно, самий надійний спосіб захистити себе

View

Скетчбук хенд-мейд - альтернатива культовому щоденника Moleskine

Всі хіпстери знають, що єдиний блокнот для записів, єдиний щоденник «маст хев» це Молексін або Moleskine. Всі інші блокноти і блокнотики -

View

Дзеркало-термометр: 2 в 1

Сучасному світу характерно прогресивний розвиток технологій. Вони повинні поліпшити і полегшити життя людини. Загалом, це одна з

View

Унікальна дизайнерська Вінілові стікери на мобільні девайси

Рік тому ми описували ресурс Infectious, стартап з Сан-Франциско, який пропонував всім охочим купити і заробити

View

Бізнес ідеї для блогера

Давайте спробуємо акуратно залізти в кишеню до блогеру.Витягати звідти ми нічого не будемо, бо, як говорив відомий

View

MasterCard дісталася до дітей

В Америці випущена нова карта MasterCard, призначена спеціально для підлітків старше 13 років, нею можна користуватися скрізь, де приймають

View