Бізнес зростає у тебе в городі

Для когось літо - це пора відпусток і відпочинку, а для когось це час роботи на дачній ділянці. Вже починаючи з квітня щосуботи величезна кількість машин рухається в бік виїзду з міста, люди їдуть на дачні ділянки, де вирощують моркву, картоплю, капусту та інші овочеві та плодово-ягідні культури. Як кажуть медики, немає нічого корисніше фізичної праці, а попрацювавши кілька годин лопатою і граблями, ви не тільки заробите апетит, але і виростите безліч смачних речей.

З самого початку весни всі наші думки тільки про одне - про відпочинок. Адже що таке місто? Місто - це, як співається у відомій пісні, «дим, проблеми, пробки, а природа - це справа: повітря, сонце, дихає тіло». І ось, сидячи в задушливих офісах, ми з тугою в очах дивимося у вікно, на лінію горизонту, де знаходиться дача.

Там можна купатися, засмагати, ходити босоніж по траві, що в місті з метою збереження здоров'я робити не рекомендується. Відпочивати на приморських курортах, звичайно, теж добре, але не кожен може собі дозволити відправитися на південь. Та й відпочинок на дачі нічим не гірше: тут тобі і ставок, і гамак, і овочі і фрукти прямо з грядки, і, якщо пощастить, приємні сусіди, з якими можна поговорити на дозвіллі, обговорити міські проблеми. Дачний відпочинок - це набір вітамінів в поєднанні з приємним і корисним дозвіллям. Робота в саду і городі вимагає докладання фізичних зусиль, а після довгих годин сидіння в офісах навантаження організму необхідна.

Ми неодноразово писали про те, що дачне господарство може стати непоганим джерелом доходу, і будемо робити це ще багато разів, тому що дбаємо про те, щоб ви мали уявлення, як, доклавши деякі зусилля, заробити достатню для нормального існування кількість грошей. Згадайте, попередні покоління на протязі багатьох років жили вельми гідно, тому що вміли вірно розподілити сили і дуже багато часу приділяли саме садово-городнього господарства. Вони не тільки самі харчувалися овочами, вирощеними на присадибних ділянках, але ще й годували міських жителів, на виручені гроші купуючи необхідні товари.

А як вони харчувалися! Уявіть собі, на застеленому білосніжною скатертиною столі стоїть гарна миска, в якій димить тільки що знята з газової плити картопелька, полита олією і щедро посипана кропом і петрушкою. Від такої картинки в роті починає виділятися слина, а шлунок вимагає, щоб його нагодували.

У більшості випадків пікантності стравам додає зелень. Сьогодні практично у всі страви додають запашний кріп, терпку петрушку, терпкий рот базилік і багато інших трави, від смаку яких страва набуває ні на що не схожий відтінок і вишуканість. У хороших ресторанах завжди вирощують зелень, щоб дійсні гурмани змогли по достоїнству оцінити смак приготованого блюда. Але вирощувати на своєму городі можна не тільки зелень. Головне, що користується особливою популярністю в силу своєї корисності і смаку, - це овочі. Стиглі огірки і помідори, горох і квасоля, кабачки та моркву - все те, що неодмінно входить в наш щоденний раціон, можна вирощувати на своєму городі, заробляючи на цьому гроші.

Овочі, вирощені на приватних городах, завжди користуються популярністю, адже вони точно проводяться без застосування шкідливих добрив, на відміну від овочів, що ростуть на величезних полях і продаються в супермаркетах. Не треба зайвий раз розповідати про те, що овочі - це незамінний компонент здорового харчування, головне блюдо будь-якого столу, не тільки смачне, але і корисне. Ті ж огірки, які на 90% складаються з води, - головний продукт в раціоні тих, хто хоче зберегти фігуру і підтримувати необхідний для нормального функціонування організму водний баланс.

Продавати овочі зі свого городу краще всього на ринках і ярмарках сільськогосподарської продукції. При наявності великої плантації і великого числа теплиць і парників ви будете мати вельми непоганий дохід.

Дивіться також


21 мая 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Подушки для записів

Компанія Veinticuatrodientes випустила на ринок дуже незвичайне винахід - Post My Pillow або Подушки для записів, на яких, як не

View

Методика вибору бізнес ідеї

Бізнес - це сфера діяльності, яка має на увазі під собою певні ризики відповідальність і незалежність. Кожен початківець бізнесмен

View

Чай будемо пити

Головним двигуном торгівлі продавці вагового чаю вважають нестійкі уподобання споживачів.За словами імпортерів, робити ставку на дорогий чай безглуздо, оскільки

View

Чудеса науки історія DuPont

Сьогоднішня наша розповідь буде присвячений одній з найбільших хімічних компаній в світі, веде свою історію ще з

View

Esprit яка захоплює

ESPRIT - це міжнародна компанія з виробництва одягу і аксесуарів на кожен день, які продаються в 44 країнах

View

Електронні номерні знаки машин

В Америці зараз сперечаються - вводити електронні номерні знаки на автомобілях eTags або залишити поки традиційні

View

Портал для незалежних рітейлерів

Дрібні ритейлери змушені весь час перебувати в пошуку нових інноваційних продуктів для продажу, щоб якось конкурувати з

View

Как начать собственный бизнес без денег Практические рекомендации

У вас есть мечта, стать предпринимателем или владельцем собственного бизнеса, но вы боитесь стартовать, потому что у

View