Японські 2D крісла: картина в рамі, в якій можна сидіти

Уявіть такий мінімалістичний дизайн вашої кімнати. Стільців у вас немає. Зате є висять по стінах картини, так як ви - натура аж ніяк не позбавлена того-сього, п'ятого-десятого...

Отже, у вас в мінімалістичній кімнаті на стіні висить картина. Але ви ж людина? І ніщо людське вам не чуже? І до вас в гості теж, буває, заходять знайомі пані та панянки, не так? І всім рано чи пізно хочеться посидіти, так як в ногах правди немає.

Коли вам та вашим гостям набридне милуватися картиною - зніміть її зі стіни, притуліть до стінки иусядьтесь в картину поудобне. Так, прямо в картину, вашим, вибачте, задом.

І тепер слухайте уважно. Починається час дивовижних історій...

На міланського Тижня Дизайну, що відбулася не так давно, в секції SaloneSatellite відзначилася на весь світ японська студія дизайну під назвою YOY.

Японці привезли на виставку самого незвичайного дизайну - всього три експонати. Три картини, три полотна, обрамленого в звичайну багетну раму. Здавалося б - вішай на стіну і милуйся. Ан ні... Не для цього малювали свої три картини японці зі студії дизайну YOY.

Японці показали свою експозицію, просто-таки дотримуючись основної заповіді Баухауса:

  • «Якщо тільки утилітарно - тільки тоді значить красиво»,
  • а також другої заповіді Баухауса: «Хай живе рівність прикладних і витончених мистецтв!».

Оригінальний ж функціоналізм в стилі 2D являє собою ось що.

Є картина в рамці, що зображає:

  • крісло,
  • двомісний диван,
  • «гамбсовский» стілець.

крісла-картиниЯкщо притулити цю картину до стіни і спробувати сісти в зображений стілець, крісло, диван, то у вас вийде.

Насправді, на міцну раму з дерева і алюмінію (яка зображує декоративний багет) натягнута еластична тканина, щось на зразок батута. Тому-то в намальоване на полотні крісло ви сідаєте в гамак.

Як тільки ви приймете рішення встати - картина відновиться до своїх колишніх форм без будь-яких вм'ятин!..

Всього три концептуальних арт-об'єкта, а скільки вигуків захоплення заробила свою адресу японська студія дизайну - YOY.

Хоча, чому ми весь час говоримо про якийсь там студії? Адже у картин, на яких можна сидіти і сидіти з комфортом, є свій конкретний автор. Привітаємо ж його: японський художник по імені - Наокі Воно!

(Мабуть, японці, що носять прізвище Воно мають якусь сімейно-родову схильність до живопису та дизайну взагалі і крышесносящим арт-інсталяцій - зокрема...)

Меблі (три предмети) має свою назву, свою торговельну марку, дуже просту, лаконічну і передбачувану - Canvas, що в перекладі з англійської мови означає - «полотно».

Ех, шкода тільки, що кіт не зможе застрибнути на цю намальовану лежанку.. Навряд чи йому вистачить ваги, щоб прогнути під себе цей пружний матеріал. Хоча... коти - істоти розумні, хто знає, на що здатний кіт?..

2D-кріслаДивіться також


21 мая 2022 года

Можливо Вас зацікавить

Цікава ідея туристичного проекту: Сервіс автоматичного планування маршруту подорожі

YourTour - бельгійський сервіс, який дозволяє туристам самим спланувати свою подорож. У його основі лежить математичний алгоритм, який автоматично

View

Прибуткова ідея: Зонт для собак

У дощову погоду дбайливий господар ніколи не вижене свою собаку гуляти. Адже тварина може промокнути і захворіти. Як же вирішити

View

Техніка стирання минулого: \\\"Переписати історію\\\"

Є такий жарт: «Росія - це країна з непередбачуваним минулим...». Цей жарт видає незнання сутності такої науки,

View

Екологічна ідея: Годинник відстежують якість повітря

Жителі мегаполісів переймаються чистотою повітря, яким їм доводиться дихати. Компанія Montre Verte розробила інноваційний продукт, який допомагає

View

Ідея інтернет-бізнесу: Мережа власників і выгульщиков собак

Підлогу Манн автор і творець проекту Fetch! Pet Care - локальної мережі власників собак та професійних выгульщиков собак. Історія

View

Мобільний додаток проти залежності від айфона забезпечує чистою питною водою посушливі регіони

Мобільний додаток під назвою Tap Project придумали спільно два далеких один від одного «діяча»: організація ЮНІСЕФ

View

Монітори передають запах рекламованого продукту

Японська компанія Recruit Co Ltd. Придумала новий вид реклами для ресторанів - це унікальний 42-дюймовий екран,

View

Як позбутися від боргів і заощадити

Навіть якщо ви живете від зарплати до зарплати цей матеріал допоможе вам зменшити щомісячні платежі, створити надзвичайний запас готівки і

View