Краудфандінговая медіа-платформа незалежних журналістських досліджень

краудфандінговая платформа Uncoverage«Подайте журналісту!»

Вперше у світі (кажуть, все ж, що - лише відносно - вперше) з'явилася медіа он-лайн платформа Uncoverage, де читачі різних незалежних ЗМІ - журналістських статей та інших суспільно-політичних матеріалів можуть:

  • давати соціальний відгук («лайкать», «ділитися» та іншим способом підвищувати рейтинг автору-журналісту),
  • спонсорувати його суспільно-корисну діяльність своїми грошима,
  • і просто - читати і насолоджуватися статтями-викриттями чесних громадян, а не замовних «журналюг».

«Так ніж насолоджуватися пропонуєте?!» - Запитаєте ви?

«Незалежними журналістськими розслідуваннями» - відповімо і ми, і творці медіа платформи, що живе за рахунок краудфандінга - платформи Uncoverage.

Незалежні журналістські розслідування як форма соціальної активності і підприємницька діяльність

Хтось допомагає бродячим собакам і кішкам спочатку стихійно і за велінням душі.


Але скоро в суспільстві (нормальному) цю стихійну ініціативу помічають і виникає вже офіційний інститут - волонтери-зоозахисники. Так люди дізнаються: - вони не міські божевільні, на них «звернули увагу», вони можуть чогось добиватися в рамках функціонуючого закону і навіть міняти сам закон.

А бувають і інші люди. Їм цікаві не стільки собаки і кішки, скільки будь-які корупційні порушення в будь-якої гілки влади по відношенню до будь-якого беззахисної істоти.

Вони (незалежні розслідувачі) борються проти несправедливості, проти зневаженого закону. Причому цим людям неважливо: хто і за чиєю вказівкою цей закон потоптав: зять губернатора або співвласник міського кладовища - вони розкрутять клубочок «того, що сталося лайна» до найцікавіших азів - ці люди не бояться «переходити дорогу» сильним і нахабним, ось що характерно ...

На жаль, в СНД ця тема - незалежні журналістські розслідування-сьогодні малопопулярна, якщо не сказати - померла давно. Скомпрометована.

Журналістика наша (а особливо незалежна, пов'язана з ризиком, з розкриттям таємниць і розвінчанням чужих репутацій) лежить в руїнах.

Ех, поговорити б про це років так 15-20 тому, тоді б споживач медіа-політичного контенту взагалі б зрозумів - чому тут, пак, у нас мова-то йде? Про які такі - незалежних журналістах?

Ми нагадаємо вам відлуння тієї епохи, далекий її і невірний відгомін: Юлія Латиніна. Таких як одна російська Юлія Латиніна в цивілізованому суспільстві-пачки тисяч. І необов'язково вони пишуть добре, складно, грамотно і красиво. І зовсім необов'язково ці люди закінчували факультет журналістики.

Це зовсім інша історія - «незалежні журналістські дослідження» на Заході. Сенс їх у тому, що хтось дає собі труд-присвятити своє життя розкручуванню клубка брехні і неправди, встановленню істини.

Незалежне журналістське розслідування - воно як приватний детектив Шерлок Холмс, тільки без затишного крісла і без місіс Хадсон, завжди несучої смачну вечерю.

Саме тому таким людям - взявся в просторі публічних ЗМІ оприлюднити свої відкриття та інші результати стеження, потрібні гроші, підтримка «лайками» і що головне - читачі, яким це все буде цікаво.

«Викриття корупційних кремлівських чиновників» у нас в Росії як завжди асоціюються з чимось глибоко непристойним - ще більш непристойним, ніж те, що вони «викривають» ...

Тому суть бізнес-ідеї платформи незалежних журналістських розслідувань повинна в Росії поки полежати під сукном. До кращих часів.

Чи хотіли б ви зайнятися незалежним журналістським розслідуванням і отримувати за це зарплату від читачів ваших матеріалів?

Тоді - вивчайте досвід краудфандінговой медіа платформи Uncoverage. Ви будете впевнені в тому, що гроші на «викриття» дається не Гусинський або Березовський. Гроші на встановлення правди про брехуна дають звичайні люди.

Дивіться також


09 апреля 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Машина для перетворення води в вино

Ну «не відпускають» людей чудеса, що дві тисячі років тому створив Ісус Христос! Людям найбільше подобається: ходіння по воді,

View

Інтерв'ю з Енн-Мері Флемінг

Російський бізнес ще не скоро отримає реальну можливість займатися тим, чим сьогодні вже успішно займається і

View

Граффоматы або автомати для графіті

Вендінговий бізнес - один з найбільш привабливих видів бізнесу для підприємців по причині низьких стартових інвестицій і високої

View

інтерв'ю з Деббі Гликман

На нашому порталі зібрано понад 2000 незвичайних ідей бізнесу. І ми, також як і ви, постійно задаємося питанням: Як народжуються незвичайні

View

Психологічні вимоги до аргументів

По можливості аргументи слід робити наочними - використовувати плакати, діаграми, таблиці, фотографії, рекламні проспекти. Якщо мова йде про новий

View

Coca-Cola хоче зробити світ щасливішим

Всесвітньо відомий виробник безалкогольних газованих напоїв Coca-Cola запустив масштабну кампанію в Facebook, запропонувавши своїм фанатам придумати прості та ефективні

View

Як зареєструвати приватного підприємця (ПП) в Україні

У даній статті ми розглянемо термінологію і загальні поняття ПП, а також процедуру реєстрації, вибір КВЕД, дізнаємося,

View

Історія успіху: інтернет-магазин піжам

Лінда Левін - мама-підприємець, яка створила власний онлайн магазин My Baby Pajamas з торгівлі дитячими піжамами.

View