Музичні рукавички

Навряд чи знайдеться в світі такий чоловік, який не любив би музики. Музику люблять усі, відмінності тільки в смаку і перевагах - хто-то любить класичну музику, хто любить рок, хто любить кантрі, і так до нескінченності. І значна частина з цієї величезної кількості меломанів вміє грати на якому-небудь музичному інструменті.

Музичні інструменти нині дорого коштують. Тому люди часто просто настукивают кісточками пальців по столу мотиви улюблених композицій. Когось це відверто дратує.

Для музичних поривів та з метою збереження нервів оточуючим були створені унікальні музичні рукавички Electronic Piano Gloves («електронні піаніно-рукавички»). «Наступного разу, коли ваша матуся буде бурчати на вас за те, що ви стукайте по столу, одягніть пару дивних електронних музичних рукавичок і зіграйте їй що-небудь з Моцарта.


Хай матуся буде ошелешена!», - презентує свій товар виробник. Це вам не піаніно, вбудоване в обідній стіл, це щось покруче.

Кожен палець на музичній рукавичці представляє свою ноту, і при натисканні видається відповідний їй звук. Плюс в залежності від обраного музичного інструменту. За допомогою таких музичних рукавичок можна грати на 8 різних інструментах - піаніно, ксилофон, гітара, бас-гітара, скрипка, труба.

Щоб зіграти на музичному інструменті за допомогою рукавичок Electronic Piano Gloves, потрібно знайти всього лише відповідну поверхню і все. Погодьтеся, за ціною всього лише 24 долара, такі рукавички стануть просто знахідкою для музичних маніяків.

Музичні рукавички - це прорив в області музичних інструментів. Це не просто річ для розваги, за допомогою музичних рукавичок можна вдосконалювати свої здібності, складати і награвати мелодії власного виробництва. Та й така кількість музичних інструментів ніколи ще не було доступним за такою ціною.

Звісно, якість звуку при грі на електронних рукавичках і, скажімо, на фортепіано з слонової кістки і червоного дерева порівнювати не доводиться. Але ця річ має свої переваги, як ми вже в цьому переконалися.

До того ж, музичні рукавички Electronic Piano Gloves доступні в декількох розмірах - від самих маленьких до великих. Корисна річ для дітей, які ще не визначилися з вибором музичного інструменту - вони можуть спробувати звучання відразу декількох.Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Незвичайна бізнес-ідея: Бізнес на фотографуванні пляшок

Шотландська фотостудія We Shoot Bottles фотографує пляшки, різних мастей і продає фотографії за GBP 30. Основні клієнти цієї

View

Рекламна ідея№3291. Сайт-база «адвокатів бренда»

Мрія будь-якого маркетолога полягає в тому, щоб перетворити споживачів не просто в лояльних клієнтів компанії, а в так званих адвокатів бренда.

View

Продаж інформації в Інтернеті

З розвитком інформаційних технологій, з'явився такий новий вид заробітку, як продаж інформації в Інтернеті.Ви можете зайнятися таким бізнесом, якщо володієте унікальною

View

Ідеї бізнесу в селі або як заробити в селі за допомогою інтернету

Робота - це завдання, які Ви вирішуєте, а не місце, куди Ви ходите!А хіба у Вас не так?Ви щодня витрачаєте час

View

Бізнес на перуках для ракових хворих

Для одних смертельна хвороба стає важким випробуванням, з якого важко вийти з честю і гідністю, що не розгубивши залишки

View

Інноваційний басейн з піднімається підлогою

Марка Hydrofloors - це одночасно і назва бельгійської фірми, яка виробляє обладнання для басейнів і назва винайденої ними ж

View

Електронні бирки для від British Airways

Західні маркетологи впевнені, що навіть дрібниця (на перший погляд) може якщо не змінити кардинально прихильність клієнтів до того чи іншого

View

Мобільний додаток для інвалідів- колясочників

Сучасні інвалідні коляски мають моторчик і управління, яке прирівнює їх пасажира - до водія скутера і

View