Соціальна реклама Volkswagen, застережний жінок фарбуватися за кермом

Якою повинна бути ідеальна соціальна реклама? Фахівці впевнені: щоб соціальна реклама «спрацювала», вона має викликати подив, лякати і шокувати. На жаль, тільки такі сильні переживання і емоції можуть змусити людей усвідомити і відчути проблему «на собі». Всі знають, що треба пристібатися ременем безпеки під час поїздки на автомобілі або що дорогу можна переходити тільки на зелене світло. Але за даними соціальних опитувань, понад 80% людей час від часу порушують ці прості правила. Інші дослідження показали, що відразу ж після перегляду документальних фільмів, де наочно демонструються можливі наслідки такої безпечності, понад 95% опитаних мають намір надалі суворо дотримуватися правил дорожнього руху.


На цьому ж правилі «краще один раз побачити, ніж сто разів почути» будується ефективність соціальної реклами компанії Volkswagen і рекламного агентства DDB Berlin під назвою «A Crash Course to Shine». Німецький автовиробник звернувся до берлінське агентство з замовленням на соціальну рекламу, яка б застерігала молодих жінок від використання косметики за кермом автомобіля. Практично всі представниці прекрасної половини людства, які самі водять машину, час від часу дивляться на себе в дзеркало і поправляють макіяж прямо під час їзди. Багато з них навіть встигають повністю нафарбуватися по дорозі на роботу. Звичайно, при цьому жінки відволікаються і перестають слідкувати за дорогою, що часто призводить до плачевних наслідків. Тільки у Великобританії з цієї причини відбувається понад півмільйона автомобільних аварій в рік.

Агентство DDB Berlin створив вражаючий відео-ролик за участю молодої дівчини - 16-річною Нікі (Nikkie) з Нідерландів. У Ніккі є власний відео-блог на YouTube з більш ніж 200 000 передплатників. Він не має ніякого відношення до автомобілів або правилами дорожнього руху. У своєму блозі старшокласниця регулярно викладає свої майстер-класи з макіяжу та візажу, які користуються великою популярністю серед молодих дівчат і жінок.

«Ідея цієї соціальної реклами полягала в тому, щоб розмістити наше послання там, де жінки проводять більше всього часу, обговорюючи косметику та макіяжі, - розповідають автори ролика. - Канали YouTube, присвячені подібним навчальним майстер-класів, стали саме таким місцем, де мільйони жінок зі всього світу дізнаються новини про останні тенденції в макіяжі. Тому ми вирішили співпрацювати з одним із найвідоміших блогерів, чиї відео-ролики отримали понад 25 мільйонів переглядів. Так ми знайшли Ніккі».

Ролик, створений DDB Berlin, на перший погляд, нічим не відрізняється від десятків і сотень інших повчальних відео, які викладає Ніккі. Не рахуючи шокуючою кінцівки.

Соціальна реклама Volkswagen і DDB Berlin, запущена в квітні 2012 року під слоганом «Не красьтесь за кермом» (don't makeup and drive), зробила вражаючий ефект. Відео було переглянуто майже півтора мільйона разів і отримало золоту та бронзову нагороди на Каннському фестивалі 2012 року у номінації Cyber Lion.


Дивіться також


23 октября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Самий креативний готель у Копенгагені

Креатив в рекламі допомагає різко підвищити її ефективність. Не замінимо креатив і в бізнесі - нестандартні

View

Ідеї бізнесу в селі або як заробити в селі за допомогою інтернету

Робота - це завдання, які Ви вирішуєте, а не місце, куди Ви ходите!А хіба у Вас не так?Ви щодня витрачаєте час

View

Швидка гардеробна допомогу

Гості готелю Джумейра (ОАЕ) мають можливість попередньо замовити певну марку зубної пасти в номер, а також

View

Косметична операція для Меріди, або Батьки проти маркетологів

Режисер знаменитого мультфільму студії Pixar «Хоробра серцем» (Merida), який вийшов в прокат в минулому році, а також майже

View

3D друк унікальної авторської біжутерії

Майданчик Dyo зробить кожного з нас - ювеліром. «Сам собі ювелір» тренд не новий, але тільки не в

View

Самостійна розкрутка інтернет магазину

Створивши інтернет магазин, і наповнивши його товарами, потрібно обов'язково зайнятися його розкруткою. Пошукове просування дозволить Вам щодня отримувати

View

Громадські пісуари

На сайті 1000идей ми описували деякі цікаві ідеї дизайну вуличних пісуарів, які допомагають владі зберегти вулиці міста в

View

Помий машину

З чого початиПочати, безумовно, доведеться з відвідин офіційних установ та оформлення документів.У різних регіонах Росії пакети документів, що

View