Як стати багатим


Це питання без сумніву звучить в умах багатьох людей. Отже, ми задаємо собі це питання «Як мені стати багатим?» І починаємо свої дослідження. Книги, семінари, статті, відео і т.п. Але вивчаючи всю цю інформацію, людина починає помічати одну тенденцію - вся інформація повторюється в різних джерелах.

Одна і та ж інформація пакується в різні обкладинки книг і інших інфопродуктов, а люди купують її з надією знайти щось нове і корисне для себе і в остаточному підсумку розчаровуються, нічого не знаходячи. Звідусіль ми чуємо побиту поверхневу інформацію, яка нічого корисного не несе.

Традиційний і широко поширена порада як стати багатим, має дві сторони. З одного боку радять: йти в коледж, отримати хорошу роботу і йти вгору по кар'єрних сходах, жити нижче своїх коштів, зберігати й інвестувати гроші.
Друга сторона: почати власний бізнес, інвестувати у фондовий ринок, інвестувати в нерухомість. Або іншими словами, як каже Кіосакі, купувати активи, тому що активи приносять гроші у вашу кишеню, а пасиви витягають їх з нього.

Отже у вас є інформація, яка з одного боку, виглядає цілком застосувати в реальному житті, але на ділі занадто ідеалістична, щоб працювати в реальному світі. Ви чули вже багато разів напевно такий приклад: якщо ви не будете купувати собі латте в кафе кожен день, а ці гроші будете інвестувати під 12% річних, то до моменту виходу на пенсію ви станете мільйонером. А що якщо я не хочу чекати пенсійного віку, щоб мати те що я хочу мати?

Що якщо я не хочу жертвувати в житті щоденними радощами? І які активи дадуть мені щорічне зростання в 12%? А що якщо ці активи дадуть мені середній зріст лише в 6% або того гірше збиток за обставинами незалежних від мене? (Наприклад обвал ринку, який стався зараз).

А як щодо податків на прибуток і комісійних за операції з рахунками? Особисті консультанти ніколи не гарантують річний відсоток доходу, вони лише вказують на таку можливість.

Чи може така стратегія працювати? Так, може, але вона припускає багато умов. Що станеться якщо ви втратите роботу і не зможете інвестувати? Що якщо ви захворієте і вам потрібно буде витратитися на дороге лікування? Що якщо станеться аварія, і ви не зможете працювати протягом року? Та станеться будь непередбачений випадок, який змусить вас взяти гроші з інвестиційного фонду?

Шлях один і той же - ви не зможете інвестувати, в результаті не буде відкладених грошей на рахунку, не буде ніяких заощаджень, вас почнуть цікавити кредити і кредитки, а борги копіться і рости як сніжний ком. Тим не менше, життя трапляється у вигляді весіль, народжень дитини, покупки брекетів для цієї дитини, весіль друзів і членів сім'ї, покупки меблів в новий будинок і т.п. Це якраз те, що фінансові консультанти не хочуть бачити і не передбачають в реальному житті. Життя завжди має свій сценарій п'єси.

Потім ви отримуєте інший рада з області психології - думай про достатку, відчуй достаток навколо себе, світ зробить тебе багатим, ти заслуговуєш багатства і т.п. Звучить чудово, але знову ж коли це стосується реального життя, світу де потрібно щось робити, це не працює.

Далі ви знову чуєте відомі фрази типу: «багатство - це не те, скільки ви заробили, це скільки ви накопичили (зберегли)». Теж звучить чудово, але в цій раді є одне обмеження - це скільки ви зможете накопичити.

У будь-якому випадку, ви можете накопичити дуже багато, і навіть якщо ви заробите мало грошей, то ви зможете продовжувати збирати, але якою ціною для життя ви будете це робити, від чого ви відмовтеся, ніж пожертвуєте? Люди завжди забувають про одне, що немає межі того, скільки ви зможете накопичити.

Тому, чому б не сфокусуватися на іншій стороні рівняння? Більшість фінансових експертів фокусуються тільки на одній стороні рівняння - на інвестуванні, накопиченні, зберіганні, бюджетуванні. Це все відноситься до вибудовування захисту.

Звичайно ви побудуєте велику захист, але рано чи пізно ви почнете грати в порушення. У будь-якому випадку ви ніколи не виграєте гру. Зрозумійте мене правильно, я не маю нічого проти зашиті і проти рішення другої сторони рівняння за типом «знайди собі більш високооплачувану роботу, інвестуй в нерухомість, почни свій бізнес». Хоча люди все ще вважають ці поради цінним винаходом. Чому люди готові задовольнятися малим, замість того щоб шукати головний приз?

Що нам потрібно, так це реальний рада для реального життя, який середній звичайна людина може застосувати в житті, щоб стати багатим без банальностей і філософії. Легко дітям, чиї батьки можуть дати їм грошей на бізнес, або сам бізнес, на коледж, будинок, на старт у житті. Але що робити тим, у кого немає багатих батьків? Хто працює на роботі з 9 до 5? Хто платить за все сам? Як щодо середньої людини? Що дійсно хочуть знати люди, так це як і з чого почати?

Більшість порад звучить так - інвестуй в нерухомість. Закінчи коледж, отримай роботу і інвестуй максимально. Інвестуй у фондовий ринок. Відкрий власний бізнес. Але в реальному світі свої правила і установки. Далеко не кожен може розбагатіти на нерухомості. Це циклічний ринок. Час - руйнівний чинник. Коли нерухомість падає, дуже важко заробити гроші. Початковий капітал необхідний. Ризики великі. Це не так легко як здається. Але це може бути здійсненно? Звичайно. Але коли ринок перенасичений, далеко не кожен зможе заробити трохи грошей на ньому.

Час високооплачуваної роботи, коледжу і безпеки пройшло. Студенти отримують ступінь бакалавра з 20 000 боргом по кредиту на освіту, який потрібно погашати, плюс відсутність зростання заробітної плати, інфляція.

Більшість людей (70% в Америці) живуть від зарплати до зарплати. Стратегія заощаджень і інвестування здається їм нереальною. Але насправді працює цей метод економії, заощаджень та інвестувань?

Так працює. Але самі люди виступають проти нього. Вони не хочуть економить все своє життя. Вони хочуть жити повним життям перед тим як помруть. Вони хочуть жити, коли можуть жити, в молодості, коли вони можуть багато спробувати в житті, тоді їм потрібні гроші.

Самий вдалий спосіб для підприємця почати свій бізнес. Але як тільки він повідомляє про це, натовп критиків відразу ж починає відмовляти його від цієї ідеї.

«Свій бізнес-це велика робота. Готуйся до 100 годинному робочому тижні ». «Де ти збираєшся взяти гроші на бізнес?» «Це дуже ризиковано.» І останній улюблений аргумент: «Ти знаєш, що 9 з 10 бізнесів розоряються в перші п'ять років». І що робить цей підприємець? Він підкидає руки догори і вигукує, що тільки діти багатих батьків і щасливчики можуть стати багатими. Що ж робити середньому людині, у кого немає багатих батьків, хто працював під час навчання, щоб забезпечити себе і свою сім'ю, хто знає як жити від зарплати до зарплати?

Перш за все, давайте визначимо, що означає «стати багатим». Як ми можемо визначити слово «багатий»? Ми не можемо дати визначення по сумі річного доходу.

30 000 доларів - це небагато для Америки, але значно для країн третього світу, де ви можете жити з таким доходом як король. «Багатий» може для кого значити мати мільйон доларів, а для того хто його має - 10 мільйонів. Немає абсолютного числа, за допомогою якого ми зможемо визначити слово «багатий». Все відносно. Але як же нам визначити це слово «багатий». Це можна зробити наступним чином - визначити, що люди хочуть отримати, коли вони стануть багатими.

У нас рівень базових потреб. Потім йде зона або рівень комфорту. Потім рівень свободи. Базові потреби - це дах над головою, їжа, вода, одяг, іншими словами - основні потреби для виживання. Рівень комфорту включає: телевізор, відпустку, хороша машина, все що хочеться, але не особливо потрібно. І, нарешті, Святий Грааль багатства - СВОБОДА.

Ми хочемо мати час І гроші, щоб робити те, що ми ДІЙСНО ХОЧЕМО РОБИТИ В НАШОМУ ЖИТТІ І КОЛИ МИ ХОЧЕМО. Що хорошого в самій свободі, якщо у нас немає грошей, щоб фінансувати те, що нам хочеться робити? Що хорошого в грошах самих по собі, якщо у нас немає часу і свободи насолоджуватися ними, тому що ми весь час працюємо, заробляючи їх?

Думаю, що всі погодяться, що покриття всіх своїх потреб - це абсолютний мінімум, підстава багатства. Вам необхідно заробити гроші, щоб забезпечити всі основні життєві потреби. Це обов'язкова умова.

Деякі люди думають, що багатство це комфорт, що його вершина - це насолода від відпочинку на безлюдному острові, їзда на кращій машині, краща їжа, одяг, будинок, гаджети.

Засоби масової інформації підсилюють в нас цю віру, що все це має відношення до багатства. Але справа в тому, що коли люди сприймають ці речі як кінець гри, як приз у грі під назвою «багатство», коли вони досягають нарешті цього рівня гри і отримують це, вони з подивом, і нерозумінням запитують себе: «А тепер що? »

Що їх хвилює, так це що робити ПІСЛЯ? Після того як вони купили великий будинок, гарну машину, яхту, що робити після всього цього? Є одна річ. Вам дуже скоро все це набридне. Дуже швидко. Як тільки ваші основні потреби будуть задоволені, будь-який додатковий дохід буде мати другорядне значення для вас.

Наприклад, ви голодні і з'їли бургер, він здався вам дуже смачним, потім ви з'їли ще один, але цей видався вам вже не таким смачним як перший. У чому ж справа? У тому, що в перший раз ви були дуже голодні і задовольняли свої потреби. Люди адаптуються до будь-яких обставин життя. В кінці кінців ви втомитеся від вашого нового будинку, крутий машини ит.п., новизна пройде. Подумайте про це. Згадайте себе дитиною, коли ви дуже хотіли якусь іграшку і нарешті отримували її, радості не було меж, але не проходив і місяць, як вона вам набридала. Теж саме відбувається і в цьому випадку, тільки іграшки дорожче.

Кожна людина, яка хоче стати багатим шукає однієї можливості - нарешті розслабитися і потягувати маргариту на березі океану. Але що він буде робити ПІСЛЯ цього? Після того як настане час, коли йому більше не потрібно буде переживати з приводу фінансів? Багато людей не замислюються над цим. А коли такий момент настає, вони відчувають величезну порожнечу в своїй душі.

Деякі починають вживати наркотики, деякі - алкоголь, деякі закінчують життя самогубством. І думаю, що всі погодяться з тим, що ніяка з цих речей не може бути критерієм для визначення багатства. То до чого дійсно прагнуть люди, коли говорять про багатство, так це до СВОБОДІ.

Щоб мати гроші і час робити те, що дійсно хочеться робити і коли хочеться. І це секрет, який більшість людей не усвідомлює. Коли ви цінуєте свободу більше комфорту, ви без винятків будете мати і те і інше. Коли ви цінуєте комфорт більше свободи, ви ніколи не будете вільним. Ви завжди будете в боргах. Отже, підводячи підсумок вищесказаного, можна зробити висновок, що визначення стати багатим буде звучати приблизно так:

Мати достатньо грошей для задоволення своїх основних потреб і потреб комфорту і мати свободу робити речі, які ви дійсно хочете робити в своєму житті. У типового людини, наприклад найманого працівника з 9 до 5, представника середнього класу, основні потреби задоволені, він навіть має деяку ступінь комфорту, але у нього немає стільки комфорту, скільки хочеться, і що найголовніше стільки свободи - і це саме той пробіл, який необхідно усунути щоб стати багатим.

Дивіться також


18 ноября 2019 года

Мобільний додаток для соціальної мережі Facebook

 Додаток для iPhone під назвою Voucher являє собою

Онлайн ресурс для створення графічних протоколів ДТП

Отримати компенсацію від страхової компанії у

Способи оплати в інтернет магазині

Однією з переваг інтернет магазинів, так це

Девайс для створення ідеальних фотографій їжі в Instagram

Ця кампанія йде в одному ресторані Південної Африки і носить ця

Можливо Вас зацікавить

Сервіси для підключення онлайн помічників на сайт

На перший погляд бізнес в інтернеті це одне задоволення. Створив свій інтернет магазин - запустив контекстну рекламу

View

Інтерактивний винний бар

Повсюдна комп'ютеризація - це тренд, який часто обговорюється. Новий приклад цього тренда це ресторан Adour в Нью Йоркському готелі St. Regis

View

Браслети для друзів

У всіх школах (в якій би країні світу вони не перебували) можна спостерігати один стійкий тренд - школярки середніх і

View

Продукти для діабетиків

Коли існує не охоплена ніша, а разом з нею і цільова аудиторія, значить, є і місце

View

Консультаційна ідея: Консультації з виживання у в'язниці

Хочете вірте, хочете ні, але мова піде про компанії, яка пропонує консультаційну допомогу службовцям банків або фондових бірж,

View

Сервіс панорамних фотографій інтер'єру

Більшість компаній намагаються показати потенційним покупцям свій продукт - товар чи послуги. Однак для деяких видів бізнесу велике значення має не

View

Камуфляж для дому

Відмінну ідею підгледіла на сайті thecoolhunter.net. Залишаючи осторонь тему створення будинків мімікруючих з природою, звертаю вашу увагу на перспективну фішку -

View

Креативна реклама жувальної гумки Beldent руйнує стереотипи

З одного боку, поширені у суспільстві переконання є одним з найефективніших інструментів, що використовуються рекламістами і маркетологами.

View