Інтерактивна зовнішня реклама

Може зовнішня реклама бути інтерактивною? З усіх рекламних інструментів, мабуть, саме зовнішня реклама залишається найбільш консервативною. Змінюється зміст рекламного послання, його оформлення, з'являються незвичайні форми і навіть обсяги. Зовнішньою рекламою у форматі 3D, коли на звичайному постері присутній об'ємний предмет, вже нікого не здивуєш. Проте ця форма реклами, як і раніше, в більшості випадків не передбачає безпосередньої взаємодії зі своєю аудиторією.

Компанія Burt's Bees, яка виробляє косметичні продукти, вирішила виправити цей недолік «наружки», об'єднавши в своїх інноваційних білбордах з рекламою нового продукту форму і функціональність. Інтерактивна реклама косметики для інтенсивного зволоження шкіри виявилося в буквальному сенсі наочною.


Вся поверхня щита обклеєна окремими шматочками паперу, які ж є і купонами на знижку при покупці продуктів Burt's. Окремі фрагменти паперової мозаїки складаються в зображення обличчя жінки з дуже сухою лупиться шкірою і написом «У вас суха шкіра?». Перехожі можуть відірвати окремі шматочки паперу, під якими знаходиться друга зображення того ж особи, але вже з красивою зволоженою шкірою. Таке чудове перетворення, як передбачається, стало результатом використання косметичних засобів Burt's. Все геніальне, як відомо, просто. Незвичний білборд з рекламою косметики сам по собі привертає увагу людей, є чудовою ілюстрацією ефективного рекламного прийому «до і після» і замінює собою промоутера з роздачі тисяч купонів на отримання знижки. Більш того, можна припустити, що ефективність такої роздачі виявиться набагато вище.

Не меншої уваги заслуговує і відео-реклама цієї компанії. Наприклад, в ролику «Як звучить природа?», який був розроблений спільно з рекламним агентством Baldwin і приурочений до Дня Землі, що використовуються тільки ті звуки, які можна отримати з інгредієнтів, що входять до складу косметики Burt's. Інтерактивна реклама - це, мабуть, самий оригінальний спосіб донести до цільової аудиторії ідею про натуральності своєї продукції.


Дивіться також


18 сентября 2019 года

Електронні номерні знаки машин

В Америці зараз сперечаються - вводити

Підвищення конкурентоспроможності підприємства

У зв'язку зі становленням ринкових відносин в в

Креативний зарядник для iphone

Speaker Dock Boombox - це агрегат, який задуманий для

Незвичайна випуск анти-енергетичних напоїв

Slow Cow новий анти-енергетичний або заспокійливий напій,

Microsoft розробила систему аналізу стану автомобіля

Фіат спільно з компанією Microsoft розробили систему, ecoDrive,

Можливо Вас зацікавить

Магазинна ідея: Тимчасовий магазин

Концепція тимчасового магазину (який займає невикористані площі на короткий термін) стає все популярнішою в сучасному світі. Магазин

View

Їстівні QR-коди і сучасні стандарти еко-ресторанів

Рибний ресторан під назвою Harney Sushi, який перебуває з точки зору політичної географії в Сан-Дієго, Каліфорнія, а з

View

Служба кастингу тварин-акторів

Інтерв'ю з Мариною Смирнової У США, де є кіноіндустрія, існують десятки фірм, які займаються спеціальним вирощуванням тварин-акторів виключно для зйомок у кіно.

View

Електричний, економічний та екологічний скутер з Новосибірська

або Наші на Kickstarter: еко-скутер з Новосибірська просить: «тисни лайк!» Рідко буває так, щоб ми писали

View

Енергозберігаюча розетка від південнокорейського дизайнера

Численні проводи та кабелі, які повсюдно використовуються в житлових і офісних приміщеннях, стали звичним явищем. Мало хто з

View

Кава з-під крана

Відомий датський виробник кави-машин Scanomat представив на ринку свій новий винахід під назвою Top Brewer. Пристрій

View

Вирощуємо полуницю бізнес ідея для трудоголіків

Даний тип заробітку не є новим, але з кожним роком наші співвітчизники придумують нові методи його реалізації.

View

Креативна туристична реклама до Дня Святого Валентина

День святого Валентина, який відзначається у всьому світі 14 лютого як День всіх закоханих, є чудовим приводом для рекламної кампанії.

View