Скорботна ідея: Пам'ятні подушки скорботи

Черіл Консепсіон автор не зовсім звичайної ідеї, яка вилилася в успішний бізнес. Вона пропонує клієнтам креативні авторські подушки, які допомагають пам'ятати і тужити за минулим близьким людям.

Втрачати улюблених і близьких людей завжди боляче. Черіл спробувала цю біль висловити в унікальному продукті, який допомагає впоратися з тугою у важкі хвилини. Ідея створити подушку, яка б служила б нагадуванням про людину, який пішов в інший світ, і про яку ми продовжуємо нудьгувати і сумувати, прийшла до Черіл, коли вона втратила батька. Вона важко переживала його смерть. Для неї нестерпним здавалася думка, що більше вона не зможе побачити улюбленого батька і не зможе доторкнутися до нього і обійняти.


Черіл годинами перебувала в коморі і ридала над кожною річчю батька. Особисте горе вилилося в незвичайну можливість для бізнесу.

Вона придумала оригінальну подушку, яку пошила з красивою сорочки батька, і яка служила їй ніжним і зворушливим нагадуванням, яку можна було обіймати у хвилини туги і печалі. Незвичайна мила подушка допомогла впоратися Черіл з нападами відчаю і туги, і Черіл вирішила, що такі авторські подушки могли б допомогти впоратися з горем і сумом ще тисячам людей. Вона вирішила перетворити свою ідею в реальний бізнес. Так з'явилася компанія Hugillows, що означає Huggable Lovable Pillow (улюблена подушка для обіймів).

Черіл шиє свої подушки для обіймів на замовлення, приймаючи заявки через свій сайт - люди просто надсилають їй улюблені речі, а вона робить з них креативні подушки.

До речі, такі подушки, які можна обійняти, можуть служити ніжним спогадом не тільки за померлим близьким людям, але і живим теж, наприклад, дітям, які виросли і покинули батьківський дім і т. п.

Ідея шити подушки для обіймів дуже незвичайна, і в той же час креативна. Схоже, що американські підприємці готові винайти будь-який предмет, який їм необхідний самостійно.

скорботна ідея: Пам'ятні подушки скорботи

ТароДивіться також


27 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Житловий кокон будинок на дереві

Дизайнер Берні дю Пайрат (Berni Du Payrat) придумав вчинене житло для щасливого життя в єднанні з

View

Рукавиця - сенсорний гаджет-mate

Не страшні нам холоду - так-так-так! Взагалі-то - це ідея для хенд-мейд дизайну собі і друзям. Але!

View

Багаторазові листівки

Можна багато говорити про те, що екологія нашої планети на межі катастрофи, можна пропонувати проекти з порятунку землі, а можна відкривати

View

Дитяча ідея: Освітні листівки за передплатою

Шеррі Чи Прессман автор простий, але дуже цікавою освітньої, педагогічної ідеї - вона організувала поштову доставку листівок для дітей

View

Інтернет - ательє китайської студентки

Історія звичайної студентки з Китаю - яскравий приклад того, як можна заробити в Інтернеті, якщо мати хорошу

View

Музика підвищує продуктивність

Багато людей люблять слухати музику в тих випадках, коли їм необхідно відволіктися від усього їх оточує і повністю зануритися в

View

Бар-біржа, що міняє ціни кожну хвилину

В умовах економічної кризи, коли споживачі економлять буквально на всьому, і в першу чергу на розвагах

View

Незвичайна Вендинговий автомат з продажу предметів мистецтва

Art o mats - серія старих вендингових автоматів з продажу сигарет, які були адаптовані під продаж

View