Акустична ванна, щоб ВІДЧУВАТИ музику

Музична ванна під назвою SOUND WAVE винайдена і продається німецькою фірмою Кальдевай (Kaldewei).

Німецька компанія сантехніки та аксесуарів, про яку у нас йде мова, має повну назву - Franz GmbH Kaldewei Co і широко відома у всьому світі.

Її засновник - Франц Кальдевай, німець-вестфалец, організував своє підприємство аж у 1918 році! З тих пір, як до емальованим виробів бляхаря майже відразу ж додалися - ванни, так фірма Кальдевай - ваннами і торгує. Та ще, мабуть, душовими піддонами. Завидна стабільність бізнесу, нам би всім так! Фірма, яка утворилася в той рік, коли ще не закінчилася трагічна для Німеччини - Перша Світова Війна, пережила всі страшні події: німецьку інфляцію, путчі, прихід до влади нацистів, Другу Світову Війну, розділ Німеччини союзниками.


І що б не траплялося з Німеччиною - компанія емальованих виробів Franz GmbH Kaldewei Co продовжувала і продовжує незворушно і прибутково - торгувати ... ваннами.

Але ось на прикладі її недавнього поповнення асортименту - на прикладі музичної ванни SOUND WAVE - ми починаємо розуміти - звідки у компанії Kaldewei такий успіх і стабільність.

Все ж не «просто ваннами» торгують ці німці, спадкоємці Франца Кальдевая. Намагаються йти в ногу з часом, намагаються «дивувати» споживача, не бояться бути оригінальними і навіть «не понятими» деким.

Отже, музична або, точніше, акустична ванна Kaldewei SOUND WAVE.

Ванна, яка дозволяє тілу людини, зануреного в неї ))) не тільки витісняти покладений ще Архімедом обсяг води, але і «слухати» музику, точніше, приймати легкий масаж від ритмічного, гармонійного і заспокійливого впливу «коливальних» (або - «колискових»?) звукових хвиль.

Прогресивна ванна, прогресивний виробник, прогресивне суспільство

«Найпрогресивніший виробник ванн в Європі»... Так маркетологи та бізнес-аналітики (без жартів) рекомендують сучасну фірму Кальдевей.

Що може бути «прогресивного» у виробництві ... ванни або душового піддона - запитаєте ви? І будете неправі в іронічності цієї своєї інтонації.

«Прогресивними» бувають не тільки газети, тобто - думки, ідеї, шановні росіяни, які звикли сперечатися про Бердяеве на кухні, в якій всі табуретки - хиткі.

Прогресивними бувають і речі, прогресивної буває і інфраструктура: зв'язує речі і людей; людей і людей; речі і речі.

Ось, наприклад, ванна, в якій літня людина не може покупатися сам без сторонньої допомоги - це непрогресивна ванна.

Тому що така ванна зневажає старість і безпомічність. Точніше старість і безпомічність зневажають люди, які допустили виробництво та встановлення таких сантехнічних девайсів в будинках, а сам девайс тільки мовчки вказує на суспільство, його породило, своїм оманливе комфортним видом.

Музична ванна SOUND WAVE для музичних гурманів і не тільки для них

Поки що акустична музична ванна SOUND WAVE продається ексклюзивно, в одному магазині, причому - лондонському, в магазині фешенебельних товарів John Lewis' на Oxford Street.

Коштує це експериментальне твір мистецтва - 587 фунтів стерлінгів.

Здавалося б - що «прогресивного» в такій ванні? Але тут потрібно згадати історію впровадження у побутовий обіг звичайного столового приладу ...вилки.

Вилку винайшли для того, щоб європейці залишили свою варварську звичку їсти руками.

Спочатку вилка була дивиною, її можна було побачити тільки за столом у аристократів. Тепер же - цей «подарунок аристократам» є в кожному будинку. Тим не менше, все одно «спасибі» тим, хто колись придумав вилку лише для тих, хто міг її оцінити.

Ванна, яка по бездротовому зв'язку BlueTooth «грає» весь ваш плейлист з будь-якого вашого гаджета, поки є не у всіх.

Як коли-то не у всіх були взагалі - самі ванни, чи не так?

Але, можливо, дуже скоро, саме завдяки німецькій фірмі Kaldewei, такі музичні ванни як SOUND WAVE будуть стояти в кожній квартирі.

Адже музична ванна SOUND WAVE являє собою ніщо інше як один великий водяний (і при цьому абсолютно безпечний!) динамік, який проводить звук різними способами.

  • по-перше, лягаючи в ванну SOUND WAVE, ви чуєте «просто звук» пісні або фільму, як зі звичайного динаміка,
  • по-друге, цей звук відчуває ваше тіло, отримуючи «масаж» звуковими хвилями,
  • а в третіх, навіть пірнувши під воду, ви будете чути все в точності як «над водою».

Музична ванна SOUND WAVE - це ще один спосіб (після джакузі) влаштувати собі спа-центр, а то і санаторно-курортне лікування з релаксуючим процедурами - прямо на дому, в будь-який час, а не по запису, і... безкоштовно!Дивіться також


23 июля 2019 года

Віртуальні оплески від телевізійних уболівальників з прямою трансляцією на стадіон

Як дізнатися - що відчувають футбольні

Складаний контейнер для вантажоперевезень: нова ера у вантажоперевезеннях?

Знаєте, хто «змазав рейки», за яким покотилася

Кейтеринг в бразильських фавелах

Некомерційний проект - це коли ставиться

Розумна ортопедична устілка для спорту і здоров'я

Німецька ортопедична устілка під назвою OpenGo Insole розроблена

Можливо Вас зацікавить

Друк на кавовій пінці їстівними чорнилом

Компанія Zipwhip винайшла нову текстову технологію, а також робота, який виглядає як кавова машина для еспресо і вміє

View

Вітряк для автомобіля

12-річний винахідник Віллі Шопф (Billy Schopf) з Пенсільванії придумав інноваційну модель двигуна, яка, на його переконання,

View

Сайт допомагає постраждалим від стихійних лих

Bushfire Housing - новий сайт, який організований спеціально для жителів Австралії, які постраждали від пожеж у Вікторії і Південному

View

Чоловічі джинси із запахом малини

Гарна новина для тих, хто живить особисту неприязнь до прання: канадська компанія NakedFamous Denim, яка займається виробництвом джинсового одягу,

View

Бізнес ідея: агентство з підбору обдарованих нянь

Sitter's Studio - нова компанія, яка наймає нянь з артистичними талантами. Всі ми не раз чули історії офіціанток,

View

Німецькі інженери створили готель майбутнього

Якщо ви зупинитеся в Ritz-Carlton готелі, то вам здасться, що це місце, де збуваються всі мрії. У ньому є

View

Уроки музики від відомих музикантів за 5 доларів

Не відстаючи від відомих артистів, які запустили свої онлайн проекти з навчання музиці, компанія Apple пропонує свою музичну

View

Тротуарна плитка з вбудованим wifi і Bluetooth

Wi-Fi-доступ, який сьогодні пропонують більшість компаній, що працюють у форматі кафе і ресторанів, а також гіпермаркетів, торгових центрів,

View