Акустична ванна, щоб ВІДЧУВАТИ музику

Музична ванна під назвою SOUND WAVE винайдена і продається німецькою фірмою Кальдевай (Kaldewei).

Німецька компанія сантехніки та аксесуарів, про яку у нас йде мова, має повну назву - Franz GmbH Kaldewei Co і широко відома у всьому світі.

Її засновник - Франц Кальдевай, німець-вестфалец, організував своє підприємство аж у 1918 році! З тих пір, як до емальованим виробів бляхаря майже відразу ж додалися - ванни, так фірма Кальдевай - ваннами і торгує. Та ще, мабуть, душовими піддонами. Завидна стабільність бізнесу, нам би всім так! Фірма, яка утворилася в той рік, коли ще не закінчилася трагічна для Німеччини - Перша Світова Війна, пережила всі страшні події: німецьку інфляцію, путчі, прихід до влади нацистів, Другу Світову Війну, розділ Німеччини союзниками.


І що б не траплялося з Німеччиною - компанія емальованих виробів Franz GmbH Kaldewei Co продовжувала і продовжує незворушно і прибутково - торгувати ... ваннами.

Але ось на прикладі її недавнього поповнення асортименту - на прикладі музичної ванни SOUND WAVE - ми починаємо розуміти - звідки у компанії Kaldewei такий успіх і стабільність.

Все ж не «просто ваннами» торгують ці німці, спадкоємці Франца Кальдевая. Намагаються йти в ногу з часом, намагаються «дивувати» споживача, не бояться бути оригінальними і навіть «не понятими» деким.

Отже, музична або, точніше, акустична ванна Kaldewei SOUND WAVE.

Ванна, яка дозволяє тілу людини, зануреного в неї ))) не тільки витісняти покладений ще Архімедом обсяг води, але і «слухати» музику, точніше, приймати легкий масаж від ритмічного, гармонійного і заспокійливого впливу «коливальних» (або - «колискових»?) звукових хвиль.

Прогресивна ванна, прогресивний виробник, прогресивне суспільство

«Найпрогресивніший виробник ванн в Європі»... Так маркетологи та бізнес-аналітики (без жартів) рекомендують сучасну фірму Кальдевей.

Що може бути «прогресивного» у виробництві ... ванни або душового піддона - запитаєте ви? І будете неправі в іронічності цієї своєї інтонації.

«Прогресивними» бувають не тільки газети, тобто - думки, ідеї, шановні росіяни, які звикли сперечатися про Бердяеве на кухні, в якій всі табуретки - хиткі.

Прогресивними бувають і речі, прогресивної буває і інфраструктура: зв'язує речі і людей; людей і людей; речі і речі.

Ось, наприклад, ванна, в якій літня людина не може покупатися сам без сторонньої допомоги - це непрогресивна ванна.

Тому що така ванна зневажає старість і безпомічність. Точніше старість і безпомічність зневажають люди, які допустили виробництво та встановлення таких сантехнічних девайсів в будинках, а сам девайс тільки мовчки вказує на суспільство, його породило, своїм оманливе комфортним видом.

Музична ванна SOUND WAVE для музичних гурманів і не тільки для них

Поки що акустична музична ванна SOUND WAVE продається ексклюзивно, в одному магазині, причому - лондонському, в магазині фешенебельних товарів John Lewis' на Oxford Street.

Коштує це експериментальне твір мистецтва - 587 фунтів стерлінгів.

Здавалося б - що «прогресивного» в такій ванні? Але тут потрібно згадати історію впровадження у побутовий обіг звичайного столового приладу ...вилки.

Вилку винайшли для того, щоб європейці залишили свою варварську звичку їсти руками.

Спочатку вилка була дивиною, її можна було побачити тільки за столом у аристократів. Тепер же - цей «подарунок аристократам» є в кожному будинку. Тим не менше, все одно «спасибі» тим, хто колись придумав вилку лише для тих, хто міг її оцінити.

Ванна, яка по бездротовому зв'язку BlueTooth «грає» весь ваш плейлист з будь-якого вашого гаджета, поки є не у всіх.

Як коли-то не у всіх були взагалі - самі ванни, чи не так?

Але, можливо, дуже скоро, саме завдяки німецькій фірмі Kaldewei, такі музичні ванни як SOUND WAVE будуть стояти в кожній квартирі.

Адже музична ванна SOUND WAVE являє собою ніщо інше як один великий водяний (і при цьому абсолютно безпечний!) динамік, який проводить звук різними способами.

  • по-перше, лягаючи в ванну SOUND WAVE, ви чуєте «просто звук» пісні або фільму, як зі звичайного динаміка,
  • по-друге, цей звук відчуває ваше тіло, отримуючи «масаж» звуковими хвилями,
  • а в третіх, навіть пірнувши під воду, ви будете чути все в точності як «над водою».

Музична ванна SOUND WAVE - це ще один спосіб (після джакузі) влаштувати собі спа-центр, а то і санаторно-курортне лікування з релаксуючим процедурами - прямо на дому, в будь-який час, а не по запису, і... безкоштовно!Дивіться також


22 ноября 2019 года

Віртуальні оплески від телевізійних уболівальників з прямою трансляцією на стадіон

Як дізнатися - що відчувають футбольні

Складаний контейнер для вантажоперевезень: нова ера у вантажоперевезеннях?

Знаєте, хто «змазав рейки», за яким покотилася

Кейтеринг в бразильських фавелах

Некомерційний проект - це коли ставиться

Розумна ортопедична устілка для спорту і здоров'я

Німецька ортопедична устілка під назвою OpenGo Insole розроблена

Можливо Вас зацікавить

Уроки музики від відомих музикантів за 5 доларів

Не відстаючи від відомих артистів, які запустили свої онлайн проекти з навчання музиці, компанія Apple пропонує свою музичну

View

Розумний браслет зі змінними модулями

Браслет NEX, зроблений компанією Mighty Cast, позиціонується своїми виробниками як товар для тінейджерів. Розумний браслет під назвою NEX - це наслідування

View

Сервіс для туристів: замовлення туру в Індію по смс

Пара текстових повідомлень SMS - ось і все, що потрібно тепер клієнту, щоб замовити з будь-якої точки світу

View

Основи підприємницького мислення

Хочемо ми цього чи ні, всі ми є підприємцями.По суті, кожен із нас дістає прибуток з доступних

View

Штучний інтелект дозволяє говорити по Skype з померлими

Вчені з Массачусетського Технологічного Інституту (MIT) по-своєму розуміють - що значить «зберігати пам'ять про дорогому небіжчикові»... Eterni.me

View

Морозиво-музичний інструмент

І тут вступає англійський ріжок ... У тренді «інтерактивна їжа» з'явився новий фаворит. Морозиво, яке відгукується ніжною музичною фразою, кожен

View

Хобі чи успіх у бізнесі

Сьогодні розповів, що найважливіше, знайти те, що найбільше подобається, і з цього зробити бізнес.Як, ілюстрацію до цієї теми, нагадаю вам

View

Мисливська ідея: Імітатор зерна для мисливців

46-річний мисливець Марк Андерсен придумав цікаве пристосування, яке допомагає мисливцям залучити диких качок, гусей, індиків і оленів

View