В'язані шерстяні набутильнікі

У деяких країнах (всі знають, про які країни йдеться) не можна ходити по вулицях з алкоголем і публічно, суспільно, так би мовити, розпивати його в парках, на стадіонах, на зупинках громадського транспорту ... якщо всі бачать, і можуть легко прочитати за формою пляшки або етикетці, що в тебе в руці - саме алкоголь. Цей безглуздий (на думку більшості) американський закон відразу ж породив у деякої частини суспільства (носіїв невисокою, ох невисокої культури ...) своєрідну «культуру» ходіння по вулицях з величезним паперовим пакетом-мішком (з тих, що видають в Макдональдсі). Час від часу любитель розпивати напої в громадських місцях підносив паперовий кульок до рота і робив звідкись з його глибоких надр - хороший ковток, нахабно дивлячись в очі полісмену.


А що? Закон був в цьому випадку дотриманий. Ніхто не має права заглядати до тебе в пакет - це твоя приватна власність.

Потім ця трешевий прикмета маргінальних вуличних хлопців стала модою, розповсюдженою повсюдно - в знак протесту, заради приколу. А мода породила іншу моду.

З давніх пір існувала і існує інша мода - мода, що має відношення до оформлення святкового столу. Вважалося і вважається досі не зовсім пристойним - ставити на стіл, покритий святковою скатертиною - пляшки з етикетками ...

Будь міцний алкогольний напій, що подається до столу, має бути перелитий в графин, призначений саме для цього напою. А ось вже сам графин частенько одягається у всілякі прикраси - -Відповідність смаку, можливостям і настрою господаря.

обплетення для пляшки

Одежинка для графина називається обплетенням. На класичних столах можна побачити графинчик в оболонці з лози (класика), соломки, дроту і навіть різнокольорового паперу.

Тепер дві тенденції поєдналися в одну. На світ з'явилася обплетення для пляшки, зроблена з вовни, а точніше - пов'язана на спицях.

Цей теплий «шарф» для вашої пляшки за словами виробників, допоможе утримати тепло або прохолоду напою, залежно від того, що вам більше потрібно в даний момент.

Називається ця дрібниця - bottle cozie і ви можете замовити собі в'язаний одяг для вашої пляшки на сайті диваків Crazy Designs.

bottle cozieДивіться також


22 ноября 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Доставка свіжих фруктів в офіси

Потреба населення в доставці на будинок або офіси здорової їжі дала поштовх до виникнення безлічі компаній,

View

Шкільні ідеї

      Школа оточує нас всюди. Взагалі, кажуть, що наше життя, наш світ - це школа. І ми приходимо сюди вчитися. А

View

Японська лампа-нічник : шедевр дизайну в стилі «магічний реалізм»

Ви помітили, що всі нічні лампи («нічники»), особливо якщо вони - креативні, обіграють тему «Казки», тему «Чарівництва», тему «Дива», тему

View

Незвичайна гра «Карти-кості: 2 в 1»

Новий рік - це сімейне свято, і так вважають багато людей. Тому напередодні новорічних свят, люди планують,

View

Смачна Доставка домашньої випічки за передплатою

Ідея доставки на будинок свіжих домашніх продуктів обмеженим у часі жителям мегаполісів стає все популярнішою в різних країнах світу. Мешканці

View

Популяризація роздільного збирання сміття

Українське рекламне агентство PROVID розробило креативну кампанію для Tetra Pak, яка популяризує ідею роздільного збору сміття.

View

Незвичайна ідея для святкового столу: Світяться чайні пакетики

Креативні чайні пакетики від корейського дизайнера Вонсік Ча можуть зробити справжній фурор в ресторанному бізнесі, замінивши свічки на столиках

View

Алкогольний напій зі смаком поцілунку

Японська компанія Zima Japan придумала оригінальну рекламну кампанію по просуванню свого алкогольного напою зі смаком поцілунку - всім любителям

View