Ресторан з сюрпризом

Експерти одностайні в думці, що у випадку, що будь-який хороший ресторан в будь-якій ніші принесе успіх, якщо він дійсно хороший. Ресторатори перебувають у постійному пошуку унікальних бізнес ідей, які допоможуть їм зацікавити відвідувачів і виділитися на цьому висококонкурентному ринку.

На сайті 1000ідей ми описували багато цікаві бізнес ідеї в сфері громадського харчування: ресторан-лікарня Hospitalis в Ризі, ресторан-туалет в китайському місті Тайпей і не менш шокуючий ресторан, що пропонує Банкет канібала.

У новому китайському ресторані Food-O-Rama головною фішкою стала тема сюрпризів - відвідувачі не знають, що їм подадуть на стіл до останньої хвилини, оскільки меню цього ресторану обмежується трьома позиціями: маленька порція, середня порція і велика порція.


З напоїв - тільки алкогольні напої та безалкогольні напої.

У якості «сюрпризу» відвідувачеві ресторану Food-O-Rama можуть принести як традиційну звичну їжу: італійські буріто, піцу, біфштекс, так і екзотичні страви, наприклад, мурашок в шоколаді.

Якщо раптом, виникає така делікатна ситуація, що гість не хоче то страва, яку йому подали, вона вирішується просто - він може помінятися з іншим гостем або попросити офіціанта його замінити.

Але тема сюрпризом на замовленнях їжі не закінчується. Цікаво, що точне місце розташування цього таємничого ресторану також нікому не відомо, і воно ніяк не афішується.

Відвідувачам потрібно дуже постаратися, щоб потрапити в цей загадковий ресторан. Ну а сміливі гості, яким пощастить відшукати Food-O-Rama, зможуть насолодитися сюрпризами і таємної по-повній програмі.

Ідеї ​​незвичайних ресторанів: Ресторан з сюрпризом

Інші ідеї незвичайних ресторанів:

Способи реалізації бізнес ідеї:Дивіться також


23 июля 2019 года

Можливо Вас зацікавить

База даних для батьків дітей-аутистів

Інтернет-ресурс Love My Provider - саме так називається цей новітній інтернет-проект для допомоги аутистам. Чим займається бізнес Love My Provider?

View

Соціальний проект про деменції «Моя бабуся - Яга»

Російське креативне агентство AnyBodyHome !, яке входить до складу комунікаційної групи MOV! E, спільно з фармацевтичною

View

Рекламна Портал для автовласників і рекламістів

cashURwheels - новий австралійський ресурс, який є посередником між автовласниками і рекламістами, зацікавленими в розміщенні реклами на борту автомобіля. Цей

View

Еротичний арома-стимулятор власних почуттів

Як казав Шекспір, запах є тим інструментом, який здатний самим активним образом стимулювати емоції і почуття. Кіплінг вважав, що

View

Послуги аутсорсингу для ресторанів

Як відомо, пошук ідей для бізнесу лежить в площині потреб, або власних, або чужих. Підприємець з Сінгапуру Лоуренс Лох

View

Відбілюючі серветки для любителів червоного вина

Келих хорошого вина піднімає настрій і знімає стрес. Але якщо вино червоне, воно має один неприємний

View

Бізнес на пилорамі чи вигідно починати

Всі ми знаємо, що дохід від пилорами безпосередньо залежить від розвиненості будівельної інфраструктури регіону. А у

View

Чергова «гра в ферму» для інтернет-користувачів в допомогу справжнім фермерам

Пограти в фермера тепер хочуть все, (під «усіма» ми маємо на увазі, звичайно, жителів міст-мегаполісів, чиї діти ніколи не бачили живою

View