Розумний градусник для Iphone

Краудфандинговый проект Kinsa збирає кошти на сайті Indiegogo - це суперника Кикстартера в світі краудфандингу.

У чому ж суть нової бізнес-ідеї - електронного девайса у вигляді медичного термометра, підключеного до смартфону і сообщающегося з ним за допомогою мобільного додатку Kinsa Smart Thermometer?

Новизна бізнес-ідеї полягає в тому, що за амбітному задумом творців Kinsa Smart Thermometer - девайс, який вимірює температуру людського тіла, буде нічим іншим як - Єдиним Світовим Градусником.

Великий Брат стежить за твоєю температурою або середня температура по лікарні з градусником Kinsa Smart Thermometer

Повторимо, що за задумом творців мобільного додатку градусник Kinsa Smart Thermometer дані про температуру громадянина повинні направлятися на один - єдиний сервер, який буде складати з зібраних даних - єдину базу даних.


А вже - по місяцях, сезонах, по роках, по фірмі, школі, дитячому садку, по регіону, по країні, по району, по планеті - це як говориться, залежить.

Це залежить від волі і бажання тих, кому ця база даних може знадобитися...

Електронний розумний градусник Kinsa Smart Thermometer може і просто-складати персоналізовану історію хвороби родини чи окремого пацієнта, викреслюючи криву температури і полегшуючи спостереження за пацієнтів - сімейному, наприклад, доктору.

Але для того, щоб термометр Kinsa Smart Thermometer міг стати тим, чим планують для нього його творці-Єдиним Світовим Термометром - потрібно, щоб закупівлі були масовими і термометр був, в ідеалі, у кожного в домашній аптечці.

Виробники Kinsa Smart Thermometer напирають на те, що з їх допомогою винаходу можна буде легко «бачити» картину зароджується епідемії і тим самим її негайно запобігати.

Поки що винахідники девайса і мобільного додатку Kinsa Smart Thermometer агітують великі фірми і установи на зразок дитячих садків - закупити і роздати градусники своєму «стаффу», щоб мати для початку хоч якусь базу даних.

Недоліком градусника є те, що він працює тільки в зв'язці з Айфоном,через ios. Але розробники пообіцяли, що зроблять версію мобільного додатку дл вимірювання температури також і для Android. А інакше - як перетворити градусник Kinsa Smart Thermometer у світовій градусник»?..

Зрозуміло, що мрія про світове градуснику - це мрія, а не реальність. Адже навіть Android є не у всіх, а купити смартфон ви нікого не змусите, поки людина сама цього не захоче. Та й навряд чи мотивом до покупки смартфона буде бажання - виміряти собі температуру, чи не так?

Тим не менш, розумний термометр Kinsa Smart Thermometer вже зібрав гроші на Индигоугоу і скоро з'явиться в продажу! Коштувати градусник Kinsa буде всього 25 доларів. Треба сказати,що сам по собі - цей безртутный стильний дизайнерський градусник - річ марна. Він один - сліпий і глухий, він - не покаже вам навіть вашу температуру - йому потрібен дисплей вашого смартфона.

Так що стане в нагоді хоч кому-небудь ця амбітна іграшка - Kinsa Smart Thermometer, створена промисловими дизайнерами з мрією про тотальний контроль та світовому пануванні в анамнезі - покаже час.

розумний градусникДивіться також


23 августа 2019 года

Можливо Вас зацікавить

Кобрендинговий проект: Радио репелент

Здавалося б, при чому тут - репеленти? І чому - радіо? І як радіо може бути репелентом? І кому

View

Оформлення ділового кабінету

Кабінет оформляється по-діловому просто, хоча кожен елемент оформлення ретельно відбирається.Кожен елемент в оформленні несе необхідне навантаження.Перш за все, діловий стиль передбачає

View

Додатковий інтерактивний сервіс по упаковці багажу від Louis Vuitton

Французький будинок моди Louis Vuitton запустив влітку цього року свій новий інтерактивний сервіс під назвою «Мистецтво упаковки» (The

View

Ідея інтернет-бізнесу: Віртуальні екскурсії по музею

Mus?e de la Civilisacion - Музей Цивілізації розташований у Канаді. Остання його експозиція присвячена Стародавньому Єгиптові, з

View

Реалістична 3D-маска - копія вашого обличчя

Якщо ви коли-небудь з якихось незрозумілих причин мріяли обзавестися точної високореалістічним копією свого власного обличчя, тепер ваша

View

Ковдра-будильник

Далеко не всі люди прокидаються з легкістю вранці. Багатьом це дається важко - не всі ми «жайворонки»,

View

Танцюючий поні в рекламі телекомунікаційної компанії

Трохи гумору, весела музика і забавні тварини - безпрограшний варіант для практично будь-якої реклами. У цьому впевнена і велика

View

Заробіток за допомогою фотографії

Ідея бізнесу мені прийшла на відпочинку в Туреччині.Я дивився в готелі на роботу фотографів, як вони фотографували відпочиваючих людей,

View