Розумний градусник для Iphone

Краудфандинговый проект Kinsa збирає кошти на сайті Indiegogo - це суперника Кикстартера в світі краудфандингу.

У чому ж суть нової бізнес-ідеї - електронного девайса у вигляді медичного термометра, підключеного до смартфону і сообщающегося з ним за допомогою мобільного додатку Kinsa Smart Thermometer?

Новизна бізнес-ідеї полягає в тому, що за амбітному задумом творців Kinsa Smart Thermometer - девайс, який вимірює температуру людського тіла, буде нічим іншим як - Єдиним Світовим Градусником.

Великий Брат стежить за твоєю температурою або середня температура по лікарні з градусником Kinsa Smart Thermometer

Повторимо, що за задумом творців мобільного додатку градусник Kinsa Smart Thermometer дані про температуру громадянина повинні направлятися на один - єдиний сервер, який буде складати з зібраних даних - єдину базу даних.


А вже - по місяцях, сезонах, по роках, по фірмі, школі, дитячому садку, по регіону, по країні, по району, по планеті - це як говориться, залежить.

Це залежить від волі і бажання тих, кому ця база даних може знадобитися...

Електронний розумний градусник Kinsa Smart Thermometer може і просто-складати персоналізовану історію хвороби родини чи окремого пацієнта, викреслюючи криву температури і полегшуючи спостереження за пацієнтів - сімейному, наприклад, доктору.

Але для того, щоб термометр Kinsa Smart Thermometer міг стати тим, чим планують для нього його творці-Єдиним Світовим Термометром - потрібно, щоб закупівлі були масовими і термометр був, в ідеалі, у кожного в домашній аптечці.

Виробники Kinsa Smart Thermometer напирають на те, що з їх допомогою винаходу можна буде легко «бачити» картину зароджується епідемії і тим самим її негайно запобігати.

Поки що винахідники девайса і мобільного додатку Kinsa Smart Thermometer агітують великі фірми і установи на зразок дитячих садків - закупити і роздати градусники своєму «стаффу», щоб мати для початку хоч якусь базу даних.

Недоліком градусника є те, що він працює тільки в зв'язці з Айфоном,через ios. Але розробники пообіцяли, що зроблять версію мобільного додатку дл вимірювання температури також і для Android. А інакше - як перетворити градусник Kinsa Smart Thermometer у світовій градусник»?..

Зрозуміло, що мрія про світове градуснику - це мрія, а не реальність. Адже навіть Android є не у всіх, а купити смартфон ви нікого не змусите, поки людина сама цього не захоче. Та й навряд чи мотивом до покупки смартфона буде бажання - виміряти собі температуру, чи не так?

Тим не менш, розумний термометр Kinsa Smart Thermometer вже зібрав гроші на Индигоугоу і скоро з'явиться в продажу! Коштувати градусник Kinsa буде всього 25 доларів. Треба сказати,що сам по собі - цей безртутный стильний дизайнерський градусник - річ марна. Він один - сліпий і глухий, він - не покаже вам навіть вашу температуру - йому потрібен дисплей вашого смартфона.

Так що стане в нагоді хоч кому-небудь ця амбітна іграшка - Kinsa Smart Thermometer, створена промисловими дизайнерами з мрією про тотальний контроль та світовому пануванні в анамнезі - покаже час.

розумний градусникДивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Техніка креативності: Симпосион

Людина є людиною (а не куркою, наприклад) тільки тому, що він підпорядкував себе набору (часом, жорстких) ритуалів. Одним з таких древніх

View

Уфология в іграшковому бізнесі

Лоді - людина і підприємець, який використовував ідею космосу для створення власного бізнесу у сфері дитячих товарів.

View

Ресторан біля водоспаду

Сучасні мандрівники воліють комфорт, високоякісне обслуговування і знамениті курорти. Але все-таки залишилися ще й ті, хто віддає

View

Фінансовий табір для дітей

Представляємо вашій увазі ще один проект на фінансову тему, на цей раз в офлайні - \"Camp Millionaire\", мета

View

Новий підхід до організації зустрічей і конференцій

Workspring - це нове місце для зустрічей і конференцій вЧікаго. Workspring являє собою 5 яскравих сучасних студій. Студії оснащені ергономічними стільцями,

View

Пересувний центр з установлення батьківства

У Нью-Йорку з'явився пересувний центр з установлення батьківства. Великий фургон з написом «Хто твій тато?» (Who's

View

Шведський будинок-гігант з лісом на даху

Багатофункціональний комплекс і торговий центр Emporia у Швеції - як вирішують проблеми неархитектурного характеру з допомогою архітектури У шведському місті

View

В'язані шерстяні набутильнікі

У деяких країнах (всі знають, про які країни йдеться) не можна ходити по вулицях з алкоголем і публічно,

View