QR-мітки на речі школяра-растеряшкі

Раніше на речі школярів (особливо при від'їзді в табір) мами пришивали особливі мітки зі шматочків тканини - на них писали хімічним олівцем або чорнилом ім'я та прізвище учня, схильного втрачати свої речі всюди.

Тепер на зміну цій стародавньому заняттю прийшли смартфони і коди-мітки QR.

Сервіс, який пропонує «пришивати мітки» по-новому - називається StrayHat.

StrayHat придумали в Австралії. Сервіс StrayHat пропонує вам купити цілих 60 нашивок - QR міток. Вони настільки малі, що їх можна «причепити» не тільки до сменку вашого першокласники, але навіть - до ювелірного прикрасі вашої дочки-старшокласниці. Ось які вони маленькі!

Ціна набору з шістдесяти мікро-наклейок - всього 20 австралійських долара.


А далі починається найцікавіше ...

Маленькі мітки-маячки допомагають знайти загублену річ на справжній карті. На карті школи, карті табору - будь-якій місцевості, звідки дитина повернувся без шарфа, кросівок, пенала - далі за списком ...

Безкоштовне мобільний додаток, який можна завантажити в App store, буквально «прочісувати» місцевість по квадратах - відзначаючи зеленими, скажімо, квадратами ті місця, де вже «шукали, але не знайшли».

Втім, маячок сам буде вести «шукача скарбів» з айфоном до «червоної точці» за принципом гри «гаряче-холодно».

Таким чином, з сервісом StrayHat втрачати речі стає ... цікаво. Чудовий привід пограти в хованки, в «острів скарбів» у «козаки-розбійники».

Тим не менш, моільное додаток для пошуку речей StrayHat не гарантує, що кожна втрачена річ стовідсотково буде знайдена або повернеться до свого господаря у вихідному - придатному вигляді. Ця застереження зроблено виробниками міні-маячків-QR спеціально для тих споживачів, які люблять докучати підприємцям «чому не врахували все» (включаючи дурість споживачів) тягомотное судовими позовами.

Таким чином, з мобільним додатком для втрачених речей StrayHat і шістдесятьма міні-наклейками з QR кодами - необхідність дбайливо поводитися зі своїми речами - все-таки ніхто не відміняв!

Виробники мобільного додатку для пошуку зниклих речей школярів StrayHat знову ж таки - трохи хитрують. Вони навмисно не говорять про те, що їхній винахід - відмінно присікає на корені найголовнішу «головний біль» шкільного «гуртожитку» - злодійство - дрібне і велике.

Адже як образливо буде, коли чийсь смартфон «призведе» як собака-шукач прямо до вашого шкільного ранця! І звідти буде урочисто вилучений предмет чужого майна. Правда, повторимо, заявляти про таку делікатній функції програми StrayHat - це значить - викликати непотрібні емоції і шквал незгоди від тих, хто звик бути незгодним буквально з усім - з почуття нездорового «протесту».

Отже, ви готові перетворити Айфон в собаку-шукача з QR-наклейками StrayHat?

А може бути, у вас є свої бізнес-ідеї - трохи краще? .. Адже зниклі в невідомому напрямку шкільні речі - як втрачені самим розсіяним малюком, так і навмисно заховані підступними однокласниками, а то й просто - вкрадені - це велика не так «юридична »або« економічна », скільки - психологічна проблема сім'ї і школи. І якщо Айфон в школі може зробити життя школяра менш стресовій (за допомогою мобільного додатку для пошуку речей StrayHat та інших винаходів) то такий прогрес можна тільки вітати! ..Дивіться також


29 января 2020 года

Можливо Вас зацікавить

Статті про бізнес

Шість підказок новачкам Шматочок дроту Швидше Або все ж - ефективніше Статті про бізнес

View

Durex допомагає парам з тридцяти країн світу поліпшити своє сексуальне життя

Створити ефективну рекламу для презервативів - це не настільки просте завдання, як здається на перший погляд. З одного боку, вона не

View

Мінібар для розуму

Щоб урізноманітнити свій готельний бізнес, можна приправити його чимось цікавим, наприклад, якимись незвичайними додатковими послугами. І відвідувачі

View

Мобільний додаток розповідає живі історії про місто

Будь-яке місто світу (навіть глухе Мухо-Саранськ) прикрашають так звані міські байки або міські легенди. Мобільний додаток під

View

Неочная Рекламна кампанія готелю стимулююча благодійність

Група готелів Sage Hospitality придумала оригінальну ідею просування своїх готелів разом з благодійністю. Суть цієї ідеї полягає в наступному - для

View

Інноваційна пудра для волосся

Протягом кількох останніх років відомі моделі подіумів і фотосесій, а також зірки шоу-бізнесу вражають публіку волоссям яскравих і викликають квітів.

View

Громадська діяльність

Коли в країні і світі вирує криза, саме час подумати про те, як з нього можна видертися.Взяти самі основні

View

QR-коди як інструмент просування товарів, послуг

QR-коди - це відносно нове явище для нашої країни. Та й на Заході воно тільки починає набирати

View